Blesková soutěž o lístky na velkolepou gastro show v Pardubicích

8.6.

Blesková soutěž o lístky na velkolepou  gastro show v Pardubicích

Vyhrajte s redakcí pardubice.cz  a Rio Mare vstupenky na gurmánský svátek Bosch Fresh Festival, který se bude konat o víkendu 17. a 18. června na dostihovém závodišti v Pardubicích.
Letošní ročník festivalu, s podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!, láká na netradiční gurmánské zážitky, degustaci vybraných zahraničních delikates, molekulární a extrémní catering nebo hmyzí speciality.  Těšit se můžete na workshopy a živé show kuchařských es Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka nebo Ivana Vodochodského. Navíc během celého festivalu budete mít vy, fanoušci dobrého jídla a pití, možnost degustovat menu východočeských restaurací a hlasovat a vybírat TOP restauraci vašeho regionu.
Pravou italskou chuť představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Dozvíte se více o přípravě domácího sushi, ochutnáte v průběhu festivalu sushi pokrmy nebo si zasoutěžíte o tuňákové výrobky. Inspirativní menu s tuňákem Rio Mare připraví pro návštěvníky kulinář Petr Stupka.
V sobotu 17. června je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 18. června pak od 10 do 17 hodin. Jednodenní vstupenka stojí 100 Kč. Více na www.freshfestival.cz.
Soutěžní otázka: Jak často bychom měli konzumovat ryby? 
a) 2-3krát týdně
b) 2krát měsíčně
c) 3krát ročně
Nápovědu hledejte na webu http://www.riomare.com/cs-cz/zdravi/. Správné odpovědi posílejte na e-mail info@pardubice.cz nejpozději do 15.6. společně s adresou/kontaktem na sebe. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce 3 vstupenek  na festival. Výherci budou informování telefonicky. Vstupenky je třeba vyzvednout  nejpozději 16.6. do 11.00 hod.

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

Zakladatelem pracovišť CCBR Czech republic je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

Komerční zprávy celý článek
15.6.

Viper Recordings Decade Stage na Svojšicích

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za květnovou cenu 599 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let. Těšte se i na bohatý českýa slovenský DJ support.

Komerční zprávy celý článek
30.9.

Podzimní nabídka chráněné šicí dílny

Máme v nabídce prodej draků na zakázku.Přijďte se k nám podívat a vybrat si pro Vaše dítka, vnoučátka z nabídky našich výrobků. V současné době prodáváme její výrobky chráněné dílny v sídle firmy i prostřednictvím e-shopu.

Komerční zprávy celý článek
6.12.

Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

Christmas Party se již tradičně koná 25.12. v Pardubicích a její osmnáctý ročník okoření Maďar David Temessi společně s Italem Lucou Gaetou.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting