Blesková soutěž o lístky na velkolepou gastro show v Pardubicích

8.6.

Blesková soutěž o lístky na velkolepou  gastro show v Pardubicích

Vyhrajte s redakcí pardubice.cz  a Rio Mare vstupenky na gurmánský svátek Bosch Fresh Festival, který se bude konat o víkendu 17. a 18. června na dostihovém závodišti v Pardubicích.
Letošní ročník festivalu, s podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!, láká na netradiční gurmánské zážitky, degustaci vybraných zahraničních delikates, molekulární a extrémní catering nebo hmyzí speciality.  Těšit se můžete na workshopy a živé show kuchařských es Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka nebo Ivana Vodochodského. Navíc během celého festivalu budete mít vy, fanoušci dobrého jídla a pití, možnost degustovat menu východočeských restaurací a hlasovat a vybírat TOP restauraci vašeho regionu.
Pravou italskou chuť představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Dozvíte se více o přípravě domácího sushi, ochutnáte v průběhu festivalu sushi pokrmy nebo si zasoutěžíte o tuňákové výrobky. Inspirativní menu s tuňákem Rio Mare připraví pro návštěvníky kulinář Petr Stupka.
V sobotu 17. června je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 18. června pak od 10 do 17 hodin. Jednodenní vstupenka stojí 100 Kč. Více na www.freshfestival.cz.
Soutěžní otázka: Jak často bychom měli konzumovat ryby? 
a) 2-3krát týdně
b) 2krát měsíčně
c) 3krát ročně
Nápovědu hledejte na webu http://www.riomare.com/cs-cz/zdravi/. Správné odpovědi posílejte na e-mail info@pardubice.cz nejpozději do 15.6. společně s adresou/kontaktem na sebe. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce 3 vstupenek  na festival. Výherci budou informování telefonicky. Vstupenky je třeba vyzvednout  nejpozději 16.6. do 11.00 hod.

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

15.6.

Viper Recordings Decade Stage na Svojšicích

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za květnovou cenu 599 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let. Těšte se i na bohatý českýa slovenský DJ support.

Komerční zprávy celý článek
7.6.

Leonardo opět procvičí mozkové závity

„Leonardo je výborný nápad. Je to zajímavá hra, kde si s dalšími přáteli užijeme spoustu zábavy, potrénujeme trochu naše mozky a čeká nás vždy i trochu napětí,“ říká Radek Němec, účastník jednoho týmu, který se sám této hry pravidelně účastní.

Komerční zprávy celý článek
26.9.

Centrum Kosatec nabízí celoročně krátkodobé pronájmy některých prostor za velmi příjemné ceny

Všechny prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

Komerční zprávy celý článek
24.4.

Tomáš Klus a jeho cílová skupina - křest alba „ANAT ŽIVOT NENÍ“.

Kromě nového repertoáru chystá Tomáš ve Svojšicích představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner. Ve Svojšicích tak nepůjde jenom o křest nového alba, ale i o jedinečné spojení vizuální stránky, hudby a atmosféry happeningu zaměřeného proti všem válkám. Celý koncept speciálně pro tuto akci připravuje osobně Tomáš a jeho Cílová skupina.

Komerční zprávy celý článek
20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

Zakladatelem pracovišť CCBR Czech republic je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting