Blesková soutěž o lístky na velkolepou gastro show v Pardubicích

8.6.

Blesková soutěž o lístky na velkolepou  gastro show v Pardubicích

Vyhrajte s redakcí pardubice.cz  a Rio Mare vstupenky na gurmánský svátek Bosch Fresh Festival, který se bude konat o víkendu 17. a 18. června na dostihovém závodišti v Pardubicích.
Letošní ročník festivalu, s podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!, láká na netradiční gurmánské zážitky, degustaci vybraných zahraničních delikates, molekulární a extrémní catering nebo hmyzí speciality.  Těšit se můžete na workshopy a živé show kuchařských es Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka nebo Ivana Vodochodského. Navíc během celého festivalu budete mít vy, fanoušci dobrého jídla a pití, možnost degustovat menu východočeských restaurací a hlasovat a vybírat TOP restauraci vašeho regionu.
Pravou italskou chuť představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Dozvíte se více o přípravě domácího sushi, ochutnáte v průběhu festivalu sushi pokrmy nebo si zasoutěžíte o tuňákové výrobky. Inspirativní menu s tuňákem Rio Mare připraví pro návštěvníky kulinář Petr Stupka.
V sobotu 17. června je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 18. června pak od 10 do 17 hodin. Jednodenní vstupenka stojí 100 Kč. Více na www.freshfestival.cz.
Soutěžní otázka: Jak často bychom měli konzumovat ryby? 
a) 2-3krát týdně
b) 2krát měsíčně
c) 3krát ročně
Nápovědu hledejte na webu http://www.riomare.com/cs-cz/zdravi/. Správné odpovědi posílejte na e-mail info@pardubice.cz nejpozději do 15.6. společně s adresou/kontaktem na sebe. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce 3 vstupenek  na festival. Výherci budou informování telefonicky. Vstupenky je třeba vyzvednout  nejpozději 16.6. do 11.00 hod.

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

15.6.

Tip na akci: Pardubice zažijí prvotřídní gastrovíkend

Zážitková gastronomie zprostředkuje molekulární a extrémní catering nebo ochutnávku hmyzích pochutin. Na programu budou i ochutnávky zajímavých světových kuchyní jako je indická, vietnamská, francouzská nebo americká. Na své si přijdou také milovníci vína, piva nebo kávy.

Komerční zprávy celý článek
17.6.

Koven přiveze na Svojšice Live show

Rok 2013 byl pro Koven stěžejní především vydáním pecky "Make It There" u labelu Viper a také přidáním živých bících nástrojů, které dodávají jeho live vystoupení pořádnou šťávu. V minulém roce se dal také dohromady s talentovanou zpěvačkou Katie Boyle, se kterou vystoupí i na letošním Festivale Svojšice na Viper Recordings Decade Stage. Těšte se na těžkotonážní live show plnou bass music ve spojení s krásným vokálem.

Komerční zprávy celý článek
7.6.

Leonardo opět procvičí mozkové závity

„Leonardo je výborný nápad. Je to zajímavá hra, kde si s dalšími přáteli užijeme spoustu zábavy, potrénujeme trochu naše mozky a čeká nás vždy i trochu napětí,“ říká Radek Němec, účastník jednoho týmu, který se sám této hry pravidelně účastní.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Official afterparty by Chapeau rouge & Creative!

Tentokrát za oficiálními afterparties stojí pražský klub Chapeau Rouge a Creative crew, která ma na svědomí stejnojmenný event v tomto klubu, na němž se představila celá řada zahraničních hostů nebo domácí djská elita.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Přihlášky do e-aukce zítra končí

Zájemci o nákup levnějších energií mohli podávat přihlášky o týden déle. Definitivně posledním dnem, kdy se lidé mohou do e-aukce přihlásit, bude pátek 13. června.

Komerční zprávy celý článek
16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting