Centrum Kosatec nabízí celoročně krátkodobé pronájmy některých prostor za velmi příjemné ceny

26.9.

Oslavy, svatby, večírky, školení, prezentace, meetingy, přednášky, konference, degustace, koncerty,…

V Centru Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) nabízíme celoročně ke krátkodobému pronájmu několik typů prostor za velmi příjemné ceny. Všechny prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

PRONÁJEM PROSTOR-ceník ke stažení

Víceúčelový sál

Víceúčelový sál v Kosatci

Součástí Centra Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) je moderně vybavený víceúčelový sál s kapacitou až 80 sedících osob. Celý sál je samozřejmě bezbariérový.

Tento prostor je vhodný pro pořádání školení, přednášek, seminářů, prezentací, vzdělávacích akcí, ochutnávek, firemních akcí, oslav, večírků, ale také svatebních i smutečních hostin.

Celková plocha sálu je 115 m2, jeho součástí je prostorná šatna s dostatečnou kapacitou hned u vstupu, prostorné pódium, velkokapacitní šatna pro přednášející nebo účinkující v zázemí, výkonné ozvučení včetně unikátně postaveného stropu, díky kterému slyší dobře i osoby s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 m a dataprojektor. Po dohodě rádi poskytneme notebook, mikrofon nebo flipchart. Před vchodem do sálu jsou bezbariérové toalety.

Pro jakýkoliv typ akce zajišťujeme také nápojový catering i občerstvení (studená i teplá kuchyně).

Dle vašeho přání postavíme židle a stoly tak, aby to vyhovovalo charakteru vámi pořádané akce. Součástí pronájmu je i závěrečný úklid všech prostor.

Rezervace víceúčelového sálu vyřizuje pan Ondřej Calta na emailu: ondrej.calta@caacz.cz nebo telefonním čísle: 734 796 198

Kavárna Kosatec (+ zahrada)Kavárna Kosatec

Kavárna Kosatec nabízí příjemné prostředí a kapacitu 26 míst k sezení. Možnost promítání na zeď, pouštění hudby, připojení na internet prostřednictvím stabilní wifi sítě. Kavárna disponuje plně vybaveným barem a špičkovým kávovým servisem. V kavárně lze také uspořádat narozeninovou oslavu. Pomůžeme vám s výzdobou, programem i občerstvením. 

Kavárnu lze rezervovat samostatně nebo i s přilehlou zahradou, kde je venkovní ohniště, stůl  a lavičky, kuličkové hřiště, basketbalové koše, pískoviště a dětský koutek.

Umíme svatby i oslavy

Svatební hostina v Kosatci-leták ke stažení

Dětské narozeninové oslavy-leták ke stažení

Zasedací místnostZasedací místnost

Zasedací místnost vám poskytne naprosté soukromí pro vaše firemní jednání, meeting se zaměstnanci nebo obchodními partnery. K dispozici je stůl, židle a flipchart. I do zasedací místnosti lze zajistit nápoje i občerstvení podle vašich přání. Samozřejmostí je wifi signál zdarma a možnost promítání z dataprojektoru na zeď.

Kontakt:

Ondřej Calta

Email: ondrej.calta@caacz.cz

Telefon: 734 796 198


Pronájem nabízených prostor lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Provozovatelem Centra Kosatec je Česká abilympijská asociace, z.s.

PRONÁJEM PROSTOR-ceník ke stažení

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

15.6.

Tip na akci: Pardubice zažijí prvotřídní gastrovíkend

Zážitková gastronomie zprostředkuje molekulární a extrémní catering nebo ochutnávku hmyzích pochutin. Na programu budou i ochutnávky zajímavých světových kuchyní jako je indická, vietnamská, francouzská nebo americká. Na své si přijdou také milovníci vína, piva nebo kávy.

Komerční zprávy celý článek
15.5.

Pozvánka Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny na koncert ve Svojšicích, dne 27.6.2015.

Tomáš a jeho Cílová skupina přichází letos nečekaně s novým studiovým albem s názvem „Anat Život Není“. Po titulech Cesta do záhu(d)by, Hlavní uzávěr splínu, Racek a Proměnamě se jedná o Klusovo páté řadové album. Tomáš a jeho Cílová skupina se rozhodli album pokřtít netradičně pod širým nebem v letním areálu ve Svojšicích u Pardubic.

Komerční zprávy celý článek
11.6.

Co tě čeká na festivalu během sobotního dopoledne a odpoledne?

14. ročník festivalu Svojšice nabídne letos nejen kvalitní line-up v rámci kterého se na něm představí celá řada předních zahraničních a domácích umělců, ale myslel také na vyžití pro jeho návštěvníky během sobotního dne.

Komerční zprávy celý článek
17.6.

Koven přiveze na Svojšice Live show

Rok 2013 byl pro Koven stěžejní především vydáním pecky "Make It There" u labelu Viper a také přidáním živých bících nástrojů, které dodávají jeho live vystoupení pořádnou šťávu. V minulém roce se dal také dohromady s talentovanou zpěvačkou Katie Boyle, se kterou vystoupí i na letošním Festivale Svojšice na Viper Recordings Decade Stage. Těšte se na těžkotonážní live show plnou bass music ve spojení s krásným vokálem.

Komerční zprávy celý článek
7.12.

Pardubice Čokoládový Festival 2015

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u stánků společností ChocoMe, ČokoKebab, Kamila chocolates, Kamelie – Vino z Francie, Gold Pralines, Choco-Café, Mistr Vonka, Organo Gold, Choco-Café, Marmeládová zahrada, Cobbler´s Prague Bakery, Chocotherapia, …

Komerční zprávy celý článek
16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting