Centrum Kosatec nabízí celoročně krátkodobé pronájmy některých prostor za velmi příjemné ceny

26.9.

Oslavy, svatby, večírky, školení, prezentace, meetingy, přednášky, konference, degustace, koncerty,…

V Centru Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) nabízíme celoročně ke krátkodobému pronájmu několik typů prostor za velmi příjemné ceny. Všechny prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

PRONÁJEM PROSTOR-ceník ke stažení

Víceúčelový sál

Víceúčelový sál v Kosatci

Součástí Centra Kosatec (Sladkovského 2824, Pardubice) je moderně vybavený víceúčelový sál s kapacitou až 80 sedících osob. Celý sál je samozřejmě bezbariérový.

Tento prostor je vhodný pro pořádání školení, přednášek, seminářů, prezentací, vzdělávacích akcí, ochutnávek, firemních akcí, oslav, večírků, ale také svatebních i smutečních hostin.

Celková plocha sálu je 115 m2, jeho součástí je prostorná šatna s dostatečnou kapacitou hned u vstupu, prostorné pódium, velkokapacitní šatna pro přednášející nebo účinkující v zázemí, výkonné ozvučení včetně unikátně postaveného stropu, díky kterému slyší dobře i osoby s poruchami sluchu, promítací plátno o rozměrech 3×3 m a dataprojektor. Po dohodě rádi poskytneme notebook, mikrofon nebo flipchart. Před vchodem do sálu jsou bezbariérové toalety.

Pro jakýkoliv typ akce zajišťujeme také nápojový catering i občerstvení (studená i teplá kuchyně).

Dle vašeho přání postavíme židle a stoly tak, aby to vyhovovalo charakteru vámi pořádané akce. Součástí pronájmu je i závěrečný úklid všech prostor.

Rezervace víceúčelového sálu vyřizuje pan Ondřej Calta na emailu: ondrej.calta@caacz.cz nebo telefonním čísle: 734 796 198

Kavárna Kosatec (+ zahrada)Kavárna Kosatec

Kavárna Kosatec nabízí příjemné prostředí a kapacitu 26 míst k sezení. Možnost promítání na zeď, pouštění hudby, připojení na internet prostřednictvím stabilní wifi sítě. Kavárna disponuje plně vybaveným barem a špičkovým kávovým servisem. V kavárně lze také uspořádat narozeninovou oslavu. Pomůžeme vám s výzdobou, programem i občerstvením. 

Kavárnu lze rezervovat samostatně nebo i s přilehlou zahradou, kde je venkovní ohniště, stůl  a lavičky, kuličkové hřiště, basketbalové koše, pískoviště a dětský koutek.

Umíme svatby i oslavy

Svatební hostina v Kosatci-leták ke stažení

Dětské narozeninové oslavy-leták ke stažení

Zasedací místnostZasedací místnost

Zasedací místnost vám poskytne naprosté soukromí pro vaše firemní jednání, meeting se zaměstnanci nebo obchodními partnery. K dispozici je stůl, židle a flipchart. I do zasedací místnosti lze zajistit nápoje i občerstvení podle vašich přání. Samozřejmostí je wifi signál zdarma a možnost promítání z dataprojektoru na zeď.

Kontakt:

Ondřej Calta

Email: ondrej.calta@caacz.cz

Telefon: 734 796 198


Pronájem nabízených prostor lze uhradit na místě v hotovosti, platební kartou a při opakované spolupráci převodem na fakturu se splatností 14 dnů.

Fakturační údaje a další kontakty ZDE

Provozovatelem Centra Kosatec je Česká abilympijská asociace, z.s.

PRONÁJEM PROSTOR-ceník ke stažení

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

15.5.

Pozvánka Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny na koncert ve Svojšicích, dne 27.6.2015.

Tomáš a jeho Cílová skupina přichází letos nečekaně s novým studiovým albem s názvem „Anat Život Není“. Po titulech Cesta do záhu(d)by, Hlavní uzávěr splínu, Racek a Proměnamě se jedná o Klusovo páté řadové album. Tomáš a jeho Cílová skupina se rozhodli album pokřtít netradičně pod širým nebem v letním areálu ve Svojšicích u Pardubic.

Komerční zprávy celý článek
4.1.

Svatební veletrh 2018

26. a 27. ledna 2018, foyer budovy ČSOB Pojišťovny v Pardubicích

Komerční zprávy celý článek
22.5.

Legendární Spitfire v novém kabátě

S poškozeným strojem nouzově přistál na okupovaném území a díky místním obyvatelům unikl zajetí a vrátil se do Anglie. Zbarvení stroje je pro nás zajímavé také tím, že pod kabinou nese malý československý výsostný znak.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Přihlášky do e-aukce zítra končí

Zájemci o nákup levnějších energií mohli podávat přihlášky o týden déle. Definitivně posledním dnem, kdy se lidé mohou do e-aukce přihlásit, bude pátek 13. června.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting