Koven přiveze na Svojšice Live show

17.6.

Koven přiveze na Svojšice Live show

Koven přiveze na Svojšice Live show
Událost: http://www.facebook.com/events/517466148360543

Praha, 2.6. 2014 – Jeden z nejrespektovanějších bass music producentů Koven přiveze na Festival Svojšice svou live show. Hudebně a především vizuálně zajímavou live show s koulí tzv. Alphasphere (sleduj ZDE) doplní zpěvačka Katie Boyle.

Max Rowat aka Koven je považován za jednoho z nejtalentovanějších "nových" producentů bass music. Celkem nedávno v roce 2011se poprvé objevil na scéně s EPčkem "Wake You UP", které se obratem chytlo na BBC Radio 1 a Ministry of Sound. Následovala spolupráce s veleznámými Modestep na singlu "Take It All" a společné turné, což vyšvihlo Koven mezi producentskou a djskou elitu. Velký podíl na jeho popularitě má určitě i kulovitý cyber kontroler Alphasphere od NuDesign, který presentuje na svých live vystoupeních.

Rok 2013 byl pro Koven stěžejní především vydáním pecky "Make It There" u labelu Viper a také přidáním živých bících nástrojů, které dodávají jeho live vystoupení pořádnou šťávu. V minulém roce se dal také dohromady s talentovanou zpěvačkou Katie Boyle, se kterou vystoupí i na letošním Festivale Svojšice na Viper Recordings Decade Stage. Těšte se na těžkotonážní live show plnou bass music ve spojení s krásným vokálem.

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za cenu 649 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let (akce platí do 13.6.)

Festival Svojšice - Pardubice 2014
Drum&Bass & Dubstep Sheltered hall
20. - 21. 6. 2014
Live: Koven (feat. Katie Boyle), New Sound Orchestra
Djs: Matrix & Futurebound fest. MC Felon, The Prototypes, DrumSound&Bassline Smith, Zardonic, Forbidden Society, Suki, Bifidus Aktif, IM Cyber, Twisted Minds, Sayko, Bass Drop Djs a další

Předprodeje/Presale:
Návštěvnící 17-22 let - 99Kč/den - 198Kč na víkend (do 13.6.)
Ostatní: 499Kč/den - 649Kč/víkend
Kupuj zde http://svojsice.cz/vstupenky.php 

Video:
Live at BBC Radio 1: http://youtu.be/3CdEwXi26A8

WWW: http://www.svojsice.cz
https://www.facebook.com/KOVENUK

Svojšice FB: https://www.facebook.com/svojsice

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

22.5.

Legendární Spitfire v novém kabátě

S poškozeným strojem nouzově přistál na okupovaném území a díky místním obyvatelům unikl zajetí a vrátil se do Anglie. Zbarvení stroje je pro nás zajímavé také tím, že pod kabinou nese malý československý výsostný znak.

Komerční zprávy celý článek
24.4.

Tomáš Klus a jeho cílová skupina - křest alba „ANAT ŽIVOT NENÍ“.

Kromě nového repertoáru chystá Tomáš ve Svojšicích představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner. Ve Svojšicích tak nepůjde jenom o křest nového alba, ale i o jedinečné spojení vizuální stránky, hudby a atmosféry happeningu zaměřeného proti všem válkám. Celý koncept speciálně pro tuto akci připravuje osobně Tomáš a jeho Cílová skupina.

Komerční zprávy celý článek
19.6.

Festival Svojšice představil časový harmonogram zahraničních umělců

20. a 21.6. mohou všichni příznivci elektronické hudby zavítat na 14. ročník festivalu Svojšice, na němž se představí celá řada zahraničních umělců napříč žánry. Představujeme vám denní harmonogram vystupujících DJs na jednotlivých stagích! Kdo bude hrát v pátek a kdo v sobotu?

Komerční zprávy celý článek
7.6.

Leonardo opět procvičí mozkové závity

„Leonardo je výborný nápad. Je to zajímavá hra, kde si s dalšími přáteli užijeme spoustu zábavy, potrénujeme trochu naše mozky a čeká nás vždy i trochu napětí,“ říká Radek Němec, účastník jednoho týmu, který se sám této hry pravidelně účastní.

Komerční zprávy celý článek
2.6.

Milovníci kávy si přijdou na své na Bosch FRESH festivalu

Již v loňském roce měli návštěvníci festivalu možnost proniknout do tajů přípravy kávy pod vedením ambasadora Roberta Trevisana a vzhledem k oblíbenosti tohoto pódia, budou mít tuto příležitost i v rámci letošního ročníku.

Komerční zprávy celý článek
6.12.

Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

Christmas Party se již tradičně koná 25.12. v Pardubicích a její osmnáctý ročník okoření Maďar David Temessi společně s Italem Lucou Gaetou.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting