Koven přiveze na Svojšice Live show

17.6.

Koven přiveze na Svojšice Live show

Koven přiveze na Svojšice Live show
Událost: http://www.facebook.com/events/517466148360543

Praha, 2.6. 2014 – Jeden z nejrespektovanějších bass music producentů Koven přiveze na Festival Svojšice svou live show. Hudebně a především vizuálně zajímavou live show s koulí tzv. Alphasphere (sleduj ZDE) doplní zpěvačka Katie Boyle.

Max Rowat aka Koven je považován za jednoho z nejtalentovanějších "nových" producentů bass music. Celkem nedávno v roce 2011se poprvé objevil na scéně s EPčkem "Wake You UP", které se obratem chytlo na BBC Radio 1 a Ministry of Sound. Následovala spolupráce s veleznámými Modestep na singlu "Take It All" a společné turné, což vyšvihlo Koven mezi producentskou a djskou elitu. Velký podíl na jeho popularitě má určitě i kulovitý cyber kontroler Alphasphere od NuDesign, který presentuje na svých live vystoupeních.

Rok 2013 byl pro Koven stěžejní především vydáním pecky "Make It There" u labelu Viper a také přidáním živých bících nástrojů, které dodávají jeho live vystoupení pořádnou šťávu. V minulém roce se dal také dohromady s talentovanou zpěvačkou Katie Boyle, se kterou vystoupí i na letošním Festivale Svojšice na Viper Recordings Decade Stage. Těšte se na těžkotonážní live show plnou bass music ve spojení s krásným vokálem.

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za cenu 649 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let (akce platí do 13.6.)

Festival Svojšice - Pardubice 2014
Drum&Bass & Dubstep Sheltered hall
20. - 21. 6. 2014
Live: Koven (feat. Katie Boyle), New Sound Orchestra
Djs: Matrix & Futurebound fest. MC Felon, The Prototypes, DrumSound&Bassline Smith, Zardonic, Forbidden Society, Suki, Bifidus Aktif, IM Cyber, Twisted Minds, Sayko, Bass Drop Djs a další

Předprodeje/Presale:
Návštěvnící 17-22 let - 99Kč/den - 198Kč na víkend (do 13.6.)
Ostatní: 499Kč/den - 649Kč/víkend
Kupuj zde http://svojsice.cz/vstupenky.php 

Video:
Live at BBC Radio 1: http://youtu.be/3CdEwXi26A8

WWW: http://www.svojsice.cz
https://www.facebook.com/KOVENUK

Svojšice FB: https://www.facebook.com/svojsice

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

4.1.

Svatební veletrh 2018

26. a 27. ledna 2018, foyer budovy ČSOB Pojišťovny v Pardubicích

Komerční zprávy celý článek
25.11.

Leoš Mareš vs. Pavel Cejnar na vánoční mega diskotéce v Pardubicích !

Residentní DJ Michal Pácalt se postará o rozjezd celé show, která zahrnuje i vystoupení profi taneční skupiny T-BASS, oceněné tituly vícemistři světa, mistři Evropy a několikanásobní mistři ČR v mnoha stylech moderních tanců. Připravena bude masivní světelná a laserová show v podání Koncertservis Praha, jejíž technický support využívají největší hudební festivaly ČR. Spolehnout se můžete na příznivé ceny na barech. Pojďme společně určit vítěze a užít super mejdan!

Komerční zprávy celý článek
20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

Zakladatelem pracovišť CCBR Czech republic je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

Komerční zprávy celý článek
30.9.

Podzimní nabídka chráněné šicí dílny

Máme v nabídce prodej draků na zakázku.Přijďte se k nám podívat a vybrat si pro Vaše dítka, vnoučátka z nabídky našich výrobků. V současné době prodáváme její výrobky chráněné dílny v sídle firmy i prostřednictvím e-shopu.

Komerční zprávy celý článek
2.6.

Milovníci kávy si přijdou na své na Bosch FRESH festivalu

Již v loňském roce měli návštěvníci festivalu možnost proniknout do tajů přípravy kávy pod vedením ambasadora Roberta Trevisana a vzhledem k oblíbenosti tohoto pódia, budou mít tuto příležitost i v rámci letošního ročníku.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Přihlášky do e-aukce zítra končí

Zájemci o nákup levnějších energií mohli podávat přihlášky o týden déle. Definitivně posledním dnem, kdy se lidé mohou do e-aukce přihlásit, bude pátek 13. června.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting