Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

6.12.

Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

Pardubice, 01. 12. 2017 – Pod záštitou legendární techno party Christmas Party Pardubice vám choltický Music Club Zámek přináší jedinečnou možnost poslechnout si české legendy techno music – DJku Luccu a Dje Džejára!

Christmas Party se již tradičně koná 25.12. v Pardubicích a její osmnáctý ročník okoření Maďar David Temessi společně s Italem Lucou Gaetou. Připravili jsme si pro vás hudební ochutnávku konceptu Christmasky, kterou si můžete přijít vychutnat již tento pátek do Choltic na Warm Up Party, kde vystoupí česká techno legenda Djka Lucca po boku techno legendy DJe Džejára. V dalších setech se představí talentovaný producent a Dj Victor Tellagio a Dj Stix.

Otevíráme ve 21:00, začínáme ve 22:00 a končíme – kdo ví:)

---------------------

Oficiální stránky akce: http://christmasparty.cz 

Facebook: https://www.facebook.com/christmasparty2010 

Info: produkce@dcpromo.cz

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

15.11.

Sales promotion pro Jacobs Douwe Egberts a Benefit Plus zajišťuje agentura Promoteri.eu

Program Benefit Plus potom díky sales promotérům významně rozšiřuje počet příjemců své on-line cafeterie. První spolupráce spočívala v celorepublikové návštěvě vybraných restauračních zařízení a následném uzavření smlouvy pro akceptaci elektronických stravenek.

Komerční zprávy celý článek
20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

Zakladatelem pracovišť CCBR Czech republic je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

Komerční zprávy celý článek
22.5.

Legendární Spitfire v novém kabátě

S poškozeným strojem nouzově přistál na okupovaném území a díky místním obyvatelům unikl zajetí a vrátil se do Anglie. Zbarvení stroje je pro nás zajímavé také tím, že pod kabinou nese malý československý výsostný znak.

Komerční zprávy celý článek
7.6.

Leonardo opět procvičí mozkové závity

„Leonardo je výborný nápad. Je to zajímavá hra, kde si s dalšími přáteli užijeme spoustu zábavy, potrénujeme trochu naše mozky a čeká nás vždy i trochu napětí,“ říká Radek Němec, účastník jednoho týmu, který se sám této hry pravidelně účastní.

Komerční zprávy celý článek
15.6.

Tip na akci: Pardubice zažijí prvotřídní gastrovíkend

Zážitková gastronomie zprostředkuje molekulární a extrémní catering nebo ochutnávku hmyzích pochutin. Na programu budou i ochutnávky zajímavých světových kuchyní jako je indická, vietnamská, francouzská nebo americká. Na své si přijdou také milovníci vína, piva nebo kávy.

Komerční zprávy celý článek
16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting