Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

6.12.

Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

Pardubice, 01. 12. 2017 – Pod záštitou legendární techno party Christmas Party Pardubice vám choltický Music Club Zámek přináší jedinečnou možnost poslechnout si české legendy techno music – DJku Luccu a Dje Džejára!

Christmas Party se již tradičně koná 25.12. v Pardubicích a její osmnáctý ročník okoření Maďar David Temessi společně s Italem Lucou Gaetou. Připravili jsme si pro vás hudební ochutnávku konceptu Christmasky, kterou si můžete přijít vychutnat již tento pátek do Choltic na Warm Up Party, kde vystoupí česká techno legenda Djka Lucca po boku techno legendy DJe Džejára. V dalších setech se představí talentovaný producent a Dj Victor Tellagio a Dj Stix.

Otevíráme ve 21:00, začínáme ve 22:00 a končíme – kdo ví:)

---------------------

Oficiální stránky akce: http://christmasparty.cz 

Facebook: https://www.facebook.com/christmasparty2010 

Info: produkce@dcpromo.cz

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Přihlášky do e-aukce zítra končí

Zájemci o nákup levnějších energií mohli podávat přihlášky o týden déle. Definitivně posledním dnem, kdy se lidé mohou do e-aukce přihlásit, bude pátek 13. června.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Official afterparty by Chapeau rouge & Creative!

Tentokrát za oficiálními afterparties stojí pražský klub Chapeau Rouge a Creative crew, která ma na svědomí stejnojmenný event v tomto klubu, na němž se představila celá řada zahraničních hostů nebo domácí djská elita.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting