Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

6.12.

Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

Pardubice, 01. 12. 2017 – Pod záštitou legendární techno party Christmas Party Pardubice vám choltický Music Club Zámek přináší jedinečnou možnost poslechnout si české legendy techno music – DJku Luccu a Dje Džejára!

Christmas Party se již tradičně koná 25.12. v Pardubicích a její osmnáctý ročník okoření Maďar David Temessi společně s Italem Lucou Gaetou. Připravili jsme si pro vás hudební ochutnávku konceptu Christmasky, kterou si můžete přijít vychutnat již tento pátek do Choltic na Warm Up Party, kde vystoupí česká techno legenda Djka Lucca po boku techno legendy DJe Džejára. V dalších setech se představí talentovaný producent a Dj Victor Tellagio a Dj Stix.

Otevíráme ve 21:00, začínáme ve 22:00 a končíme – kdo ví:)

---------------------

Oficiální stránky akce: http://christmasparty.cz 

Facebook: https://www.facebook.com/christmasparty2010 

Info: produkce@dcpromo.cz

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

24.4.

Tomáš Klus a jeho cílová skupina - křest alba „ANAT ŽIVOT NENÍ“.

Kromě nového repertoáru chystá Tomáš ve Svojšicích představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner. Ve Svojšicích tak nepůjde jenom o křest nového alba, ale i o jedinečné spojení vizuální stránky, hudby a atmosféry happeningu zaměřeného proti všem válkám. Celý koncept speciálně pro tuto akci připravuje osobně Tomáš a jeho Cílová skupina.

Komerční zprávy celý článek
7.12.

Pardubice Čokoládový Festival 2015

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u stánků společností ChocoMe, ČokoKebab, Kamila chocolates, Kamelie – Vino z Francie, Gold Pralines, Choco-Café, Mistr Vonka, Organo Gold, Choco-Café, Marmeládová zahrada, Cobbler´s Prague Bakery, Chocotherapia, …

Komerční zprávy celý článek
15.11.

Sales promotion pro Jacobs Douwe Egberts a Benefit Plus zajišťuje agentura Promoteri.eu

Program Benefit Plus potom díky sales promotérům významně rozšiřuje počet příjemců své on-line cafeterie. První spolupráce spočívala v celorepublikové návštěvě vybraných restauračních zařízení a následném uzavření smlouvy pro akceptaci elektronických stravenek.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Přihlášky do e-aukce zítra končí

Zájemci o nákup levnějších energií mohli podávat přihlášky o týden déle. Definitivně posledním dnem, kdy se lidé mohou do e-aukce přihlásit, bude pátek 13. června.

Komerční zprávy celý článek
15.6.

Viper Recordings Decade Stage na Svojšicích

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za květnovou cenu 599 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let. Těšte se i na bohatý českýa slovenský DJ support.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting