Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

6.12.

Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

Pardubice, 01. 12. 2017 – Pod záštitou legendární techno party Christmas Party Pardubice vám choltický Music Club Zámek přináší jedinečnou možnost poslechnout si české legendy techno music – DJku Luccu a Dje Džejára!

Christmas Party se již tradičně koná 25.12. v Pardubicích a její osmnáctý ročník okoření Maďar David Temessi společně s Italem Lucou Gaetou. Připravili jsme si pro vás hudební ochutnávku konceptu Christmasky, kterou si můžete přijít vychutnat již tento pátek do Choltic na Warm Up Party, kde vystoupí česká techno legenda Djka Lucca po boku techno legendy DJe Džejára. V dalších setech se představí talentovaný producent a Dj Victor Tellagio a Dj Stix.

Otevíráme ve 21:00, začínáme ve 22:00 a končíme – kdo ví:)

---------------------

Oficiální stránky akce: http://christmasparty.cz 

Facebook: https://www.facebook.com/christmasparty2010 

Info: produkce@dcpromo.cz

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

7.6.

Leonardo opět procvičí mozkové závity

„Leonardo je výborný nápad. Je to zajímavá hra, kde si s dalšími přáteli užijeme spoustu zábavy, potrénujeme trochu naše mozky a čeká nás vždy i trochu napětí,“ říká Radek Němec, účastník jednoho týmu, který se sám této hry pravidelně účastní.

Komerční zprávy celý článek
22.5.

Legendární Spitfire v novém kabátě

S poškozeným strojem nouzově přistál na okupovaném území a díky místním obyvatelům unikl zajetí a vrátil se do Anglie. Zbarvení stroje je pro nás zajímavé také tím, že pod kabinou nese malý československý výsostný znak.

Komerční zprávy celý článek
16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
2.6.

Milovníci kávy si přijdou na své na Bosch FRESH festivalu

Již v loňském roce měli návštěvníci festivalu možnost proniknout do tajů přípravy kávy pod vedením ambasadora Roberta Trevisana a vzhledem k oblíbenosti tohoto pódia, budou mít tuto příležitost i v rámci letošního ročníku.

Komerční zprávy celý článek
12.6.

Přihlášky do e-aukce zítra končí

Zájemci o nákup levnějších energií mohli podávat přihlášky o týden déle. Definitivně posledním dnem, kdy se lidé mohou do e-aukce přihlásit, bude pátek 13. června.

Komerční zprávy celý článek
19.6.

Festival Svojšice představil časový harmonogram zahraničních umělců

20. a 21.6. mohou všichni příznivci elektronické hudby zavítat na 14. ročník festivalu Svojšice, na němž se představí celá řada zahraničních umělců napříč žánry. Představujeme vám denní harmonogram vystupujících DJs na jednotlivých stagích! Kdo bude hrát v pátek a kdo v sobotu?

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting