Máte po Vánocích hluboko do kapsy? Zkuste odloženou platbu

16.1.

Chcete si během lednových výprodejů výhodně koupit něco do domácnosti, ale po Vánocích máte napnutý rozpočet? Pomůže vám odložená platba.

Photo by Negative Space from Pexels

„Kupte teď, zaplaťte později.“ Tak by se dala v jedné větě shrnout odložená platba MALL Pay, novinka v tuzemských e-shopech. Přestože v zahraničí už služba tohoto typu funguje delší dobu, v Česku se rozšířila teprve během loňského roku. A její popularita mezi zákazníky strmě roste. Nahrazuje totiž zastaralou dobírku i nevýhodné krátkodobé půjčky. Odložená platba MALL Pay ale především zjednodušuje celý proces nakupování. Umožňuje zákazníkovi mít své zboží ihned, ale zaplatit za něj musí až za 14 dní.

Jak odložená platba funguje?

Odloženou platbu si vyzkoušíte snadno. Stačí nakoupit v konkrétním obchodě, který tuto možnost nabízí. Během nákupu postupujete jako obvykle s tím rozdílem, že v košíku při kroku „Doprava a platba“ zvolíte možnost Odložená platba MALL Pay. Obchodník vaši objednávku ihned expeduje, aniž byste cokoli předem platili. Jakmile vám zboží doručí, začne běžet čtrnáctidenní lhůta na uhrazení objednávky. Během této doby si můžete vše vyzkoušet a začít používat.

Zaplatíte až po vyzkoušení

Čtrnáctidenní lhůta je přitom zcela zdarma. Za tuto službu neplatíte ani korunu navíc. Není třeba se bát ani žádných skrytých úroků. Veškeré své nákupy a stavy plateb máte přehledně zobrazené ve svém klientském účtu v MALL Pay zóně. Můžete tam například i prodloužit záruku na zboží. Před blížící se dobou splatnosti nákupu vždy obdržíte SMS a e-mail s upozorněním.

Službu umožňující nový způsob placení na internetu nabízí v Česku firma MALL Pay. V budoucnu služba chystá rozšíření také na finanční aplikaci či výhodnou platební kartu.

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

17.1.

Srovnávače pojištění - v čem lidem pomáhají?

Možná už znáte zbožové srovnávače, ve kterých najdete tu nejvýhodnější cenu za zboží, které byste si rádi pořídili. Podobně fungují i webové stránky kalkulaček pojištění, jen se vyplatí koukat i na jiné parametry než jen na konečnou cenu. Které to jsou a jak taková služba funguje?

Komerční zprávy celý článek
19.6.

Festival Svojšice představil časový harmonogram zahraničních umělců

20. a 21.6. mohou všichni příznivci elektronické hudby zavítat na 14. ročník festivalu Svojšice, na němž se představí celá řada zahraničních umělců napříč žánry. Představujeme vám denní harmonogram vystupujících DJs na jednotlivých stagích! Kdo bude hrát v pátek a kdo v sobotu?

Komerční zprávy celý článek
15.11.

Sales promotion pro Jacobs Douwe Egberts a Benefit Plus zajišťuje agentura Promoteri.eu

Program Benefit Plus potom díky sales promotérům významně rozšiřuje počet příjemců své on-line cafeterie. První spolupráce spočívala v celorepublikové návštěvě vybraných restauračních zařízení a následném uzavření smlouvy pro akceptaci elektronických stravenek.

Komerční zprávy celý článek
2.6.

Milovníci kávy si přijdou na své na Bosch FRESH festivalu

Již v loňském roce měli návštěvníci festivalu možnost proniknout do tajů přípravy kávy pod vedením ambasadora Roberta Trevisana a vzhledem k oblíbenosti tohoto pódia, budou mít tuto příležitost i v rámci letošního ročníku.

Komerční zprávy celý článek
16.6.

★ Festival Svojšice – Korsakoff / Holland ★

Od roku 2004 začala Korsakoff vydávat jeden hit za druhým a mezi její nejslavnější skladby patří „My Empty Bottle“, „Time To Be Loud“ či hymna Syndicate (největší německé hardcorové akce), kterou v roce 2011 vydala společně s Outblastem.

Komerční zprávy celý článek
17.12.

Rekonstrukce domova v 5 krocích. Na co byste neměli zapomenout

Chtěli byste se konečně vrhnout na přestavbu svého bydlení, ale nevíte, jak to celé uchopit? Sepsali jsme pro vás kroky, nad kterými byste se měli zamyslet ještě předtím, než začnete.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting