Nejkrásnější místa v okolí Pardubic, kam se vyplatí vzít foťák

30.12.

Nejkrásnější místa v okolí Pardubic, kam se vyplatí vzít foťák

Pokud jste také fanoušky focení a bydlíte v Pardubicích nebo jeho okolí, máte k dispozici širokou škálu míst, kam zajít pro ty nejkrásnější záběry města či přírody, ať už je jaro, léto, podzim nebo zima.

Okolí Labe

Prakticky v celém úseku řeky se dají pořídit nádherné fotografie, v tomto případě i v zimě, třeba když napadne první sníh. Ty nekrásnější snímky v létě nasbíráte především okolo Jesenčanského potoka, poblíž Rosičáku. Léto zase nahrává okolí polygonu a ulici Nádražní v jejímž úseku okolo mostu se dají udělat nádherné snímky Pardubic.

Zámek Pardubice

Zámek je sám o sobě nádherným místem na fotky během celého ročního období. Renesanční stavba se nachází v blízkosti historického centra Pardubic, takže to můžete spojit s výletem nebo podzimní či zimní procházkou a ulovit romantické snímky. Zámek navíc ukrývá i východočeské muzeum, takže celodenní výlet je nasnadě.

Kunětická hora

Na severovýchodě od Pardubic se nachází dominanta Polabí – Státní hrad Kunětická hora. Zřícenina z 15. století nabízí spoustu malebných koutů a vyhlídek, které jsou pro zrcadlovku jako dělané.

Jezero u Stéblové

Pokud toužíte po fotkách vodní plochy v malebné přírodě, pak se vydejte na sever Pardubic ke Stéblové. Okolí Štěrkového jezera či vzdálenější Rajské strouhy je zejména pro letní a zimní fotky jako dělané.

Pohádková zahrada

Pokud jste spíše ústřední rodinný fotograf, vezměte děti na výlet do Pohádkové zahrady na jihovýchodě Pardubic. Ulovíte tam krásné snímky zvířat, uděláte radost dětem, a zvláště v létě tam při troše šikovnosti vytvoříte nezapomenutelné rodinné vzpomínky.

Stará vojenská plovárna

V zapadlém kousku poblíž Pardubiček se nachází Chrudimka a vojenská plovárna spolu s loděnicí, která je ideálním místem pro focení tajuplných podzimních fotek. Zejména navečer v zimním nebo podzimním období se dají ulovit až děsivé snímky.

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

17.12.

Rekonstrukce domova v 5 krocích. Na co byste neměli zapomenout

Chtěli byste se konečně vrhnout na přestavbu svého bydlení, ale nevíte, jak to celé uchopit? Sepsali jsme pro vás kroky, nad kterými byste se měli zamyslet ještě předtím, než začnete.

Komerční zprávy celý článek
22.1.

16. ročník Svatebního veletrhu Pardubice

Srdečně Vás zveme na 16. ročník svatebního veletrhu Pardubice. Email Vám posíláme díky Vaší registraci na webu nebo v anketním lístku.

Komerční zprávy celý článek
19.6.

Festival Svojšice představil časový harmonogram zahraničních umělců

20. a 21.6. mohou všichni příznivci elektronické hudby zavítat na 14. ročník festivalu Svojšice, na němž se představí celá řada zahraničních umělců napříč žánry. Představujeme vám denní harmonogram vystupujících DJs na jednotlivých stagích! Kdo bude hrát v pátek a kdo v sobotu?

Komerční zprávy celý článek
20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

Zakladatelem pracovišť CCBR Czech republic je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting