Podzimní nabídka chráněné šicí dílny

30.9.

Podzimní nabídka chráněné šicí dílny

Blíží se podzim.Podle britských odborníků bude jedním z nejlepších. Za pár dní je tu podzim. A s ním přicházejí i změny barvy listů stromů, které promění celou krajinu. Opakuje se to každý rok – ze svěží zelené vznikne celá paleta podzimních barev a s ním i spojené pouštění draků.

Máme v nabídce prodej draků na zakázku.Přijďte se k nám podívat a vybrat si pro Vaše dítka, vnoučátka z nabídky našich výrobků.

V současné době prodáváme její výrobky chráněné dílny v sídle firmy i prostřednictvím e-shopu.

Strojní vybavení dílny – šicí stroje a CNC vyšívací stroj – umožňuje výrobu i pro náročnější zákazníky. V nabídce dílny jsou nejen výrobky představené na těchto stránkách, ale i výrobky na zakázku jako např. nášivky a výšivky (firemní loga, přání k narozeninám, svatbě apod., jména, nápisy, obrázky atd.).

KONTAKT  

K2P s.r.o. 

Hlaváčova 394, 530 12 Pardubice 

Šicí dílna: Simona Konířová 

tel:. 608 044 453

email: alexandra.vodickova@k2p.cz

IČ: 252 749 88 

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

22.5.

Legendární Spitfire v novém kabátě

S poškozeným strojem nouzově přistál na okupovaném území a díky místním obyvatelům unikl zajetí a vrátil se do Anglie. Zbarvení stroje je pro nás zajímavé také tím, že pod kabinou nese malý československý výsostný znak.

Komerční zprávy celý článek
15.11.

Sales promotion pro Jacobs Douwe Egberts a Benefit Plus zajišťuje agentura Promoteri.eu

Program Benefit Plus potom díky sales promotérům významně rozšiřuje počet příjemců své on-line cafeterie. První spolupráce spočívala v celorepublikové návštěvě vybraných restauračních zařízení a následném uzavření smlouvy pro akceptaci elektronických stravenek.

Komerční zprávy celý článek
25.11.

Leoš Mareš vs. Pavel Cejnar na vánoční mega diskotéce v Pardubicích !

Residentní DJ Michal Pácalt se postará o rozjezd celé show, která zahrnuje i vystoupení profi taneční skupiny T-BASS, oceněné tituly vícemistři světa, mistři Evropy a několikanásobní mistři ČR v mnoha stylech moderních tanců. Připravena bude masivní světelná a laserová show v podání Koncertservis Praha, jejíž technický support využívají největší hudební festivaly ČR. Spolehnout se můžete na příznivé ceny na barech. Pojďme společně určit vítěze a užít super mejdan!

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting