Srovnávače pojištění - v čem lidem pomáhají?

17.1.

Možná už znáte zbožové srovnávače, ve kterých najdete tu nejvýhodnější cenu za zboží, které byste si rádi pořídili. Podobně fungují i webové stránky kalkulaček pojištění, jen se vyplatí koukat i na jiné parametry než jen na konečnou cenu. Které to jsou a jak taková služba funguje?

Foto: Helloquence, Unsplash

Cena není vše

Většina srovnávačů pojištění vám během pár kliknutí a vyplnění několika údajů nabídne přehlednou tabulku s různými variantami pojistného produktu od více pojišťoven. Jako první vás nejspíše zaujme cena pojištění, která je samozřejmě důležitá. Mnoho provozovatelů takových stránek má s pojišťovnami dohodnuté lepší ceny než na kamenných pobočkách. Více byste se ale měli zajímat o rozsah služeb a pojistné podmínky.

Srovnáte, vyberete, zaplatíte – vše z domova

Jako příklad uveďme web Yespojištění.cz. Po výběru typu pojistky a zadání základních informací se objeví tabulka. Kromě instituce, jejího hodnocení zákazníky a ceny si tu můžete v klidu prohlédnout výši pojistných limitů, doplňková připojištění a detaily produktu. Ty obsahují i pojistné podmínky, které byste si vždy měli detailně projít. Následně můžete pojistku sjednat i zaplatit online, zároveň se tak vyhnete čekání na kamenných pobočkách. Také můžete vybírat z produktů hned několika pojišťoven z pohodlí domova.

Kromě ceny se určitě zaměřte na celé pojistné podmínky, výši limitů, výluky a případná připojištění. Některé srovnávače nabízí kromě samotné služby i bezplatné poradenství či blogy s doplňujícími informacemi. Důležitý bod představuje i obezřetnost ohledně zákonné licence a pojištění odpovědnosti. Vždy si na webu srovnávače pojištění zkontrolujte, zda tuto skutečnost provozovatel uvádí (podobně jako na stránkách Yespojištění.cz v sekci O nás).

Srovnávače pojištění mohou pomoci i vám

S pomocí kalkulaček pojištění a srovnávačů můžete získat ideální pojistku za méně peněz než na klasické pobočce. Při výběru se však spíše zaměřte na to, co za své peníze dostanete a na pojistné podmínky (zejména výši limitů plnění a výluky). Se správným partnerem ušetříte nejen peníze, ale i čas a nervy. Nebojte se změny a věnujte pár minut ověření, zda máte uzavřenou opravdu dobrou pojistku. Nemají ji jinde s lepšími podmínkami?

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

30.9.

Podzimní nabídka chráněné šicí dílny

Máme v nabídce prodej draků na zakázku.Přijďte se k nám podívat a vybrat si pro Vaše dítka, vnoučátka z nabídky našich výrobků. V současné době prodáváme její výrobky chráněné dílny v sídle firmy i prostřednictvím e-shopu.

Komerční zprávy celý článek
29.1.

V zimě za exotikou? Vyrazte na Srí Lanku

Relaxace na zlatavých plážích, popíjení kvalitního čaje, dech beroucí výhledy na vrcholky hor… Srí Lanku považuje mnoho turistů za ráj na Zemi. Unikněte zimním plískanicím a vydejte se do exotické země plné usměvavých lidí a nádherné přírody. Zabalte pár svršků, vyřiďte si cestovní pojištění a navštivte Srí Lanku, místo naplněné romantikou a vůní čaje.

Komerční zprávy celý článek
24.4.

Tomáš Klus a jeho cílová skupina - křest alba „ANAT ŽIVOT NENÍ“.

Kromě nového repertoáru chystá Tomáš ve Svojšicích představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner. Ve Svojšicích tak nepůjde jenom o křest nového alba, ale i o jedinečné spojení vizuální stránky, hudby a atmosféry happeningu zaměřeného proti všem válkám. Celý koncept speciálně pro tuto akci připravuje osobně Tomáš a jeho Cílová skupina.

Komerční zprávy celý článek
8.6.

Blesková soutěž o lístky na velkolepou gastro show v Pardubicích

Pravou italskou chuť představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Dozvíte se více o přípravě domácího sushi, ochutnáte v průběhu festivalu sushi pokrmy nebo si zasoutěžíte o tuňákové výrobky. Inspirativní menu s tuňákem Rio Mare připraví pro návštěvníky kulinář Petr Stupka.

Komerční zprávy celý článek
7.6.

Leonardo opět procvičí mozkové závity

„Leonardo je výborný nápad. Je to zajímavá hra, kde si s dalšími přáteli užijeme spoustu zábavy, potrénujeme trochu naše mozky a čeká nás vždy i trochu napětí,“ říká Radek Němec, účastník jednoho týmu, který se sám této hry pravidelně účastní.

Komerční zprávy celý článek
15.6.

Tip na akci: Pardubice zažijí prvotřídní gastrovíkend

Zážitková gastronomie zprostředkuje molekulární a extrémní catering nebo ochutnávku hmyzích pochutin. Na programu budou i ochutnávky zajímavých světových kuchyní jako je indická, vietnamská, francouzská nebo americká. Na své si přijdou také milovníci vína, piva nebo kávy.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting