Srovnávače pojištění - v čem lidem pomáhají?

17.1.

Možná už znáte zbožové srovnávače, ve kterých najdete tu nejvýhodnější cenu za zboží, které byste si rádi pořídili. Podobně fungují i webové stránky kalkulaček pojištění, jen se vyplatí koukat i na jiné parametry než jen na konečnou cenu. Které to jsou a jak taková služba funguje?

Foto: Helloquence, Unsplash

Cena není vše

Většina srovnávačů pojištění vám během pár kliknutí a vyplnění několika údajů nabídne přehlednou tabulku s různými variantami pojistného produktu od více pojišťoven. Jako první vás nejspíše zaujme cena pojištění, která je samozřejmě důležitá. Mnoho provozovatelů takových stránek má s pojišťovnami dohodnuté lepší ceny než na kamenných pobočkách. Více byste se ale měli zajímat o rozsah služeb a pojistné podmínky.

Srovnáte, vyberete, zaplatíte – vše z domova

Jako příklad uveďme web Yespojištění.cz. Po výběru typu pojistky a zadání základních informací se objeví tabulka. Kromě instituce, jejího hodnocení zákazníky a ceny si tu můžete v klidu prohlédnout výši pojistných limitů, doplňková připojištění a detaily produktu. Ty obsahují i pojistné podmínky, které byste si vždy měli detailně projít. Následně můžete pojistku sjednat i zaplatit online, zároveň se tak vyhnete čekání na kamenných pobočkách. Také můžete vybírat z produktů hned několika pojišťoven z pohodlí domova.

Kromě ceny se určitě zaměřte na celé pojistné podmínky, výši limitů, výluky a případná připojištění. Některé srovnávače nabízí kromě samotné služby i bezplatné poradenství či blogy s doplňujícími informacemi. Důležitý bod představuje i obezřetnost ohledně zákonné licence a pojištění odpovědnosti. Vždy si na webu srovnávače pojištění zkontrolujte, zda tuto skutečnost provozovatel uvádí (podobně jako na stránkách Yespojištění.cz v sekci O nás).

Srovnávače pojištění mohou pomoci i vám

S pomocí kalkulaček pojištění a srovnávačů můžete získat ideální pojistku za méně peněz než na klasické pobočce. Při výběru se však spíše zaměřte na to, co za své peníze dostanete a na pojistné podmínky (zejména výši limitů plnění a výluky). Se správným partnerem ušetříte nejen peníze, ale i čas a nervy. Nebojte se změny a věnujte pár minut ověření, zda máte uzavřenou opravdu dobrou pojistku. Nemají ji jinde s lepšími podmínkami?

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

15.11.

Sales promotion pro Jacobs Douwe Egberts a Benefit Plus zajišťuje agentura Promoteri.eu

Program Benefit Plus potom díky sales promotérům významně rozšiřuje počet příjemců své on-line cafeterie. První spolupráce spočívala v celorepublikové návštěvě vybraných restauračních zařízení a následném uzavření smlouvy pro akceptaci elektronických stravenek.

Komerční zprávy celý článek
11.6.

Co tě čeká na festivalu během sobotního dopoledne a odpoledne?

14. ročník festivalu Svojšice nabídne letos nejen kvalitní line-up v rámci kterého se na něm představí celá řada předních zahraničních a domácích umělců, ale myslel také na vyžití pro jeho návštěvníky během sobotního dne.

Komerční zprávy celý článek
26.9.

Centrum Kosatec nabízí celoročně krátkodobé pronájmy některých prostor za velmi příjemné ceny

Všechny prostory vám po předchozí domluvě ukážeme a rádi vás provedeme celým centrem.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting