Tomáš Klus a jeho cílová skupina - křest alba „ANAT ŽIVOT NENÍ“.

24.4.

Tomáš Klus a jeho cílová skupina - křest alba „ANAT ŽIVOT NENÍ“.

Písničkář Tomáš Klus a jeho Cílová skupina přichází letos nečekaně s novým studiovým albem s názvem „Anat Život Není“. Po titulech Cesta do záhu(d)by, Hlavní uzávěr splínu, Racek a Proměnamě se jedná o Klusovo páté řadové album. Tomáš Klus a jeho Cílová skupina se rozhodli album pokřtít netradičně pod širým nebem v letním areálu ve Svojšicích u Pardubic. Unikátní křest alba se uskuteční v sobotu 27. června 2015. Na této akci plánuje Klus s kapelou odehrát kromě svých známých písní i celé nové album, které budou posluchači moci slyšet až o několik dní později.

Kromě nového repertoáru chystá Tomáš ve Svojšicích představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner.
Ve Svojšicích tak nepůjde jenom o křest nového alba, ale i o jedinečné spojení vizuální stránky, hudby a atmosféry happeningu zaměřeného proti všem válkám. Celý koncept speciálně pro tuto akci připravuje osobně Tomáš a jeho Cílová skupina.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal.
Více informací na www.tomasklus.cz.

TOMÁŠ KLUS A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA - „ANAT ŽIVOT NENÍ“.
OFICIÁLNÍ KŘEST NOVÉHO ALBA
Sobota 27. června od 15.00 hodin
Letní areál Svojšice u Pardubic
WWW.TOMASKLUS.CZ
Své dotazy směřujte na produkce@dcpromo.cz

Online vstupenky: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1299068

Další zprávy z kategorie "Komerční zprávy"

6.12.

Legendární DJka Lucca a DJ Džejár vás na Christmasku rozhodně naladí!

Christmas Party se již tradičně koná 25.12. v Pardubicích a její osmnáctý ročník okoření Maďar David Temessi společně s Italem Lucou Gaetou.

Komerční zprávy celý článek
15.6.

Tip na akci: Pardubice zažijí prvotřídní gastrovíkend

Zážitková gastronomie zprostředkuje molekulární a extrémní catering nebo ochutnávku hmyzích pochutin. Na programu budou i ochutnávky zajímavých světových kuchyní jako je indická, vietnamská, francouzská nebo americká. Na své si přijdou také milovníci vína, piva nebo kávy.

Komerční zprávy celý článek
20.6.

Biologická léčba zdarma v Pardubicích

Zakladatelem pracovišť CCBR Czech republic je MUDr.Tomáš Hála, který kliniku v Pardubicích založil v roce 2004. Později vznikly kliniky také v Brně a Praze.

Komerční zprávy celý článek
15.6.

Viper Recordings Decade Stage na Svojšicích

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za květnovou cenu 599 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let. Těšte se i na bohatý českýa slovenský DJ support.

Komerční zprávy celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting