Agresivita na silnici stoupá

20.4.

Agresivita na silnici stoupá

Agresivita na silnici stoupá

Banální situace v dopravním provozu skončila pro jednoho z účastníků na operačním stole. Ve středu 18. dubna 2007 v deset hodin dopoledne došlo v Chrudimi k závažnému incidentu mezi dvěma účastníky silničního provozu. 33-letému spolujezdci z kamionu se patrně nelíbil způsob jízdy 55-letého řidiče osobního vozidla, který údajně najel před nákladní auto a opakovaně měl před ním prudce zabrzdit, takže nákladní vozidlo muselo s návěsem nečekaně zastavit. Na světelné křižovatce, kde vozy zastavily, pak spolujezdec kamionu vystoupil a došel si k řidiči osobního vozu situaci „ručně“ vysvětlit. Při vzniklém sporu, kdy došlo ke slovnímu i fyzickému napadení, řidič osobního vozidla opakovaně ranou nožem těžce zranil muže z kamionu. Ten musel být urgentně operován, přičemž jeho stav je v současné době již stabilizován. Řidič osobního vozidla byl policií zadržen a umístěn v policejní cele. V těchto chvílích se rozhoduje o právní kvalifikaci jeho jednání.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

27.1.

Odhalena pěstírna konopí

V rámci domovních prohlídek se podařilo zajistit více než 1.600 kusů rostlin konopí různé velikosti, vybavení pěstírny a další věci sloužící k páchání drogové trestné činnosti. Dále také počítačovou techniku a několik vozidel, které podezřelé osoby s největší pravděpodobností užívaly k páchání trestné činnosti

Krimi celý článek
23.9.

Čelně se srazili při jízdě na bicyklech

Karambol dvou cyklistů ale nešetří muži zákona až tak často.

Krimi celý článek
8.6.

Na Seči zmizelo vodní šlapadlo

Využil noční doby ze soboty na neděli 31. 5. 2015 na to, aby šlapadlo původně připevněné řetězem u břehu vodní nádrže Seč (v kempu Pláž) beze stopy odvezl.

Krimi celý článek
17.10.

Opilec s pistolí v ruce hajal na lavičce

V pondělí se na autobusové zastávce v obci Opatovice nad Labem pohyboval muž s pistolí v ruce

Krimi celý článek
3.12.

Výbuch připravil mladíka o ruku

Při výbuchu byl vážně zraněn 16letý chlapec, jenž utrpěl devastující poranění.

Krimi celý článek
27.5.

Popíjeli, neměli peníze a zapomněli na tříleté dítě

Pánové s sebou měli tříleté dítě, jehož rodičem byl jeden z ochmelků.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting