Auto otevřel jako konzervu

19.7.

Auto otevřel jako konzervu

ORLICKOÚSTECKO – Pod vlivem alkoholu se střetl s popeláři.  
Devětadvacetiletý řidič zřejmě pod vlivem alkoholu nerespektoval v Letohradě dopravní značku „Dej přednost v jízdě!“ a narazil do nákladního vozidla na komunální odpad.
Řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia jedoucí nádraží ulicí Tyršova směrem k centru Letohradu, patrně nedal na tříramenné křižovatce u evangelického kostela přednost v jízdě a narazil do, po hlavní silnici ve směru od ulice Šedivská, jedoucího nákladního vozidla značky Man dvaapadesátiletého řidiče. Střetem utrpěl řidič a jeden ze spolujedoucích z octávie zranění, se kterými byli rychlou lékařskou pomocí transportováni do nemocnice. Ještě před transportem jsme u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol s naměřenou hodnotou 1,69 promile alkoholu v dechu. U druhého řidiče byla dechová zkouška na alkohol negativní. Škodu jsme předběžně vyčíslili na 120 tisíc korun.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.1.

Kradl naftu a autobaterie

Vždy měl přerušit přívodní kabely vedoucí k autobateriím u nákladních vozidel a ty odcizil. Aby toho nebylo málo, u některých nákladních souprav mu baterie nejspíš nestačily.

Krimi celý článek
27.2.

"Ustlal" si na chodníku, "rezervaci" měl ve věznici

Pár minut před třetí hodinou ranní v sobotu ležel na chodníku na sídlišti Dukla silně podnapilý muž.

Krimi celý článek
16.2.

Noční razie v Pardubicích

Jeden z fanoušků hostujícího týmu na zápas v pátek třináctého jistě nezapomene. Místo fandění si vyslechl obvinění.

Krimi celý článek
1.8.

Tragédie na silnici I/35

Řidič osobního motorového vozidla jedoucí ve směru od Litomyšle měl předjíždět kamion. Bohužel se ale v protisměru střetl s projíždějící cisternou.

Krimi celý článek
16.9.

Dal si 3 pivka a dvě deci tvrdého.

V ulici Družstevní se zastavil a začal telefonovat. Bohužel se nedovolal a následně prý vlivem únavy usnul a sundal nohu z brzdového pedálu.

Krimi celý článek
22.5.

S baseballovou pálkou rozbil zrcátko

Policie pátrá po neukázněném řidiči.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting