Automobil skončil v potoce, řidič zůstal zdráv

13.12.

Automobil skončil v potoce, řidič zůstal zdráv

Automobil skončil v potoce, řidič zůstal zdráv

úterý 11. prosince před 23. hodinou došlo na úzké silnici nedaleko obce Neratov u Lázní Bohdaneč na Pardubicku k dopravní nehodě. Šestadvacetiletý řidič osobního automobilu Hyundai Accent zde pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a místním okolnostem a při míjení jiného vozidla sjel vpravo mimo silnici. Tady narazil do vzrostlého letitého stromu. Nárazem do něj bylo vozidlo odhozeno do tudy protékajícího takzvaného Opatovického kanálu, v němž se vozidlo potopilo. Řidiči se naštěstí podařilo automobil opustit a vyplavat ven. Policisté provedenou orientační dechovou zkouškou alkohol u řidiče vyloučili. Škoda, která vznikla na vozidle, však byla vyčíslena na 40 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

7.9.

Mladá žena na místě podlehla zraněním

Policisté u 79letého řidiče Felicie provedli dechovou zkoušku na požití alkoholu před jízdou s negativním výsledkem.

Krimi celý článek
21.11.

Po manželce hodil květináč

Na místě hlídka zjistila, že pětapadesátiletý muž měl nejprve velmi vulgárně a sprostě urážet svoji ženu a následně měl ve vzteku po ní hodit květináč s hlínou.

Krimi celý článek
23.4.

Vezl zakázaná léčiva SVITAVSKO - Chtěl získat drogu.

Včera jsme obvinili, již dříve trestaného, šestadvacetiletého uživatele drog z Olomoucka ze zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a také z přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Krimi celý článek
25.6.

Pustila muže do bytu s tím, že ji nabrousí nože

V minulých dnech byla v Pardubicích okradena další důvěřivá žena.

Krimi celý článek
21.2.

Výrobce a dealer drog ve vazbě

Tento měsíc na dveře jednoho z rodinných domů v obci nedaleko Ústí nad Orlicí „zaklepala“ Zásahová jednotka z Hradce Králové. Její nečekaná návštěva byla na základě zjištění orlickoústeckých specialistů na drogovou problematiku, kteří měli nájemce nemovitosti v hledáčku.

Krimi celý článek
8.12.

Kudy chodil, tudy lepil

Právě způsob poškození byl velmi netradiční – do zámků vždy neznámý vpravil sekundové lepidlo.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting