Čelně se srazili při jízdě na bicyklech

23.9.

Čelně se srazili při jízdě na bicyklech

Čelně se srazili při jízdě na bicyklech

Policisté, kteří vyjíždějí řešit dopravní nehody, jsou zvyklí na různé druhy střetů, ať už jde o srážky osobních vozidel mezi sebou, střety s nákladními vozidly nebo sražené chodce a cyklisty. Karambol dvou cyklistů ale nešetří muži zákona až tak často. K jednomu takovému však vyjížděli ve středu 22. září po sedmé hodině ranní v Pardubicích, Vážná dopravní nehoda se stala ve zdejší Bulharské ulici.. Devětatřicetiletá cyklistka se tady čelně srazila s šestadvacetiletým mužem jedoucím taktéž na jízdním kole. Při srážce obou cyklistů došlo k těžkému zranění ženy, která byla k ošetření převezena do nemocnice. Alkohol u řidiče-cyklisty byl na místě vyloučen dechovou zkouškou. U ženy nebylo možné vzhledem ke zranění dechovou zkoušku provést, proto bude přítomnost alkoholu zjišťována při lékařském vyšetření. Okolnosti a příčiny dopravní nehody jsou dále v šetření Policie ČR. Policisté právě v souvislosti s touto dopravní nehodou upozorňují občany, že i jako cyklisté jsou účastníky silničního provozu a rovněž oni tedy musí dodržovat platné dopravní předpisy. Na jízdním kole je v dnešním hustém provozu člověk daleko více ohrožen vážnými následky dopravních nehod. Používání takových ochran jako je cyklistická přilba by proto mělo být samozřejmostí.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

19.11.

Stala se vražda v pardubické Lonkově ulici?

Policisté se obracejí na všechny občany se žádostí o pomoc při hledání možného klíčového svědka násilného trestného činu.

Krimi celý článek
2.1.

Mladý Úhřetičák: Vozidlo jsem neřídil já …

Mladý muž, který se nacházel v „kokpitu“ vozidla Volkswagen, však odmítl policistům prokázat svoji totožnost.

Krimi celý článek
8.2.

Měl chuť na sladké?

Uvnitř nejprve překonal visací zámek zajišťující křídlo zadních vrat návěsu a poté vnikl do přívěsu.

Krimi celý článek
13.12.

Usedají za volant i opakovaně

Metamfetamin (známější pod názvem pervitin, nebo „perník, péčko, piko“) je učebnicově popisován jako droga výhradně české výroby, která je ve formě krystalické látky nažloutlé barvy a užívá se převážně nitrožilně.

Krimi celý článek
3.11.

Víkendová "šťára" byla uspěšná. A bude pokračovat

V neděli 1. listopadu probíhala v celém teritoriu východních Čech kontrolně bezpečnostní akce zaměřená na cizince.

Krimi celý článek
16.2.

Noční razie v Pardubicích

Jeden z fanoušků hostujícího týmu na zápas v pátek třináctého jistě nezapomene. Místo fandění si vyslechl obvinění.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting