Celostátně hledaný muž skončil v poutech

29.7.

Celostátně hledaný muž skončil v poutech

V průběhu měsíce července letošního roku zjistil chrudimský pátrač z kriminální služby, že se v Pardubicích, v jednom z bytových domů nepravidelně zdržuje celostátně hledaný čtyřicetiletý muž. Ten měl v říjnu loňského roku padělat plnou moc zmocňující ho k zastupování na katastrálním úřadě a díky tomu si tak přišel na částku téměř 17 milionů korun. V souvislosti s tímto případem je podezřelý z organizování a řízení nelegálního převodu nemovitostí a za trestný čin podvodu mu hrozí až deset let za mřížemi.
 
V tuto chvíli nastala pro pátrače doslova mravenčí práce. Po vyhodnocení všech nashromážděných poznatků byl ve středu 24. 7. 2013 po dvacáté hodině podezřelý muž zatčen přímo v bytě. Samotný zásah provedli kolegové za Zásahové jednotky Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje. Dle poznatků bylo nutno předvídat i možné ozbrojení hledaného.
 
Následně byl zatčený muž převezen k administrativním úkonům a po rozhodnutí soudkyně z Obvodního soudu pro Prahu 5 byl eskortován do policejní cely v Praze. Včerejšího dne skončil ve vazbě. Na dobře odvedené práci se rovněž podíleli kolegové zařazeni v pořádkové jednotce Územního odboru Chrudim.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.4.

Dva největší požáry byly založeny úmyslně

. Bylo nutné rozebrat zbytky střešní konstrukce a dohasit všechna ohniska požáru.

Krimi celý článek
21.3.

Hledaný Petr Podhradský z Veltrus

Odsouzený Petr Podhradský vykonával trest odnětí svobody v trvání šesti měsíců s dohledem ve věznici v Hradci Králové.

Krimi celý článek
25.1.

Přišla o iPhone

Naposledy ho údajně měla před devátou hodinou v Atriu Pardubice u „stánku“ Bubblelog, od té chvíle netuší, kde by mohl být a jakým způsobem v jaké době se stala obětí krádeže.

Krimi celý článek
10.7.

Měl způsobit nehodu a ujet

Přesto že následkem kolize vznikla škoda, neznámý řidič pokračoval v jízdě po ulici Hlaváčova.

Krimi celý článek
1.7.

Černé skládky

Za zbavování se odpadků hrozí pokuty.

Krimi celý článek
9.11.

S kradeným zbožím chtěla utéct

Uplynulou neděli 6. 11. řešili policisté z chrudimského obvodu případ krádeže sportovního zboží v jedné ze zdejších prodejen. A výsledek? Ještě téhož dne sdělili třiadvacetileté dívce podezření z přečinu krádeže.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting