Celostátně hledaný muž skončil v poutech

29.7.

Celostátně hledaný muž skončil v poutech

V průběhu měsíce července letošního roku zjistil chrudimský pátrač z kriminální služby, že se v Pardubicích, v jednom z bytových domů nepravidelně zdržuje celostátně hledaný čtyřicetiletý muž. Ten měl v říjnu loňského roku padělat plnou moc zmocňující ho k zastupování na katastrálním úřadě a díky tomu si tak přišel na částku téměř 17 milionů korun. V souvislosti s tímto případem je podezřelý z organizování a řízení nelegálního převodu nemovitostí a za trestný čin podvodu mu hrozí až deset let za mřížemi.
 
V tuto chvíli nastala pro pátrače doslova mravenčí práce. Po vyhodnocení všech nashromážděných poznatků byl ve středu 24. 7. 2013 po dvacáté hodině podezřelý muž zatčen přímo v bytě. Samotný zásah provedli kolegové za Zásahové jednotky Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje. Dle poznatků bylo nutno předvídat i možné ozbrojení hledaného.
 
Následně byl zatčený muž převezen k administrativním úkonům a po rozhodnutí soudkyně z Obvodního soudu pro Prahu 5 byl eskortován do policejní cely v Praze. Včerejšího dne skončil ve vazbě. Na dobře odvedené práci se rovněž podíleli kolegové zařazeni v pořádkové jednotce Územního odboru Chrudim.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

4.2.

S odcizenou kartou běhal po nákupech

Přesněji učinil 7 nákupů, při nichž udělal pár zásadních chyb, které ale z taktického hlediska nebudeme nikterak popisovat a tudíž na sebe upozornil.

Krimi celý článek
15.3.

Příběh nalezeného, spoře oděného muže

Strážci zákona ve snaze zabránit muži v sebepoškození, které si mohl způsobit, se však z jeho strany setkali výlučně s agresí.

Krimi celý článek
9.3.

Od řízení si odpočine

Dnes se řidič, podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky dostavil na příslušné obvodní oddělení.

Krimi celý článek
15.1.

Pomozte nám pátrat po ztracených dětech

Naposledy jsme jejich stopy zachytili včera v ranních hodinách v Českém Těšíně.

Krimi celý článek
22.3.

Mrtvý ve vozidle

Policisté operačnímu středisku záhy oznamení potvrdili. Ve voze skutečně nalezli muže bez známek života, přivolaný lékař konstatoval smrt. Na těle zemřelého neshledali žádné stopy náslilí.

Krimi celý článek
29.12.

U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

Hasiči byli k požáru v ulici Partyzánů přivoláni přesně v 16.18 hodin.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting