Chlapec utrpěl těžké zranění

27.11.

Chlapec utrpěl těžké zranění

V pátek 23. listopadu 2007 deset minut po čtvrté hodině odpolední došlo v obci Horní Jelení, v prostoru křižovatky u základní škody, k vážné dopravní nehodě. Nezletilý chlapec patrně zprava vstoupil do vozovky, mimo přechod pro chodce, ve chvíli, kdy tímto místem projížděl od obce Jaroslav řidič osobního vozidla Škoda Felicia combi s přívěsem. Při střetu s pravou přední částí přívěsu utrpěl chlapec těžké zranění, se kterým byl leteckou záchrannou službou přepraven do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Policisté u řidiče provedenou orientační dechovou zkouškou požití alkoholu vyloučili. Jednadvacetiletý řidič je však podezřelý, že se dopustil přestupku překročením nejvyšší povolené rychlosti v obci a dále že užil na komunikaci přívěs, který nesplňuje technický stav. Okolnosti nehody a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření policistů.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

15.7.

Loupežné přepadení

Následně se spolu všichni údajně domluvili, že společně odejdou směrem do Rybitví.

Krimi celý článek
30.9.

Srážku dvou vozidel nepřežili tři lidé

V osobním automobilu Alfa Romeo na místě zemřel dvaatřicetiletý řidič (cizinec) a jeho dva spolujezdci.

Krimi celý článek
5.11.

Policisté hledají svědky tragické dopravní nehody

V pravém jízdním pruhu došlo ke střetu vozidla s cyklistou, který byl nárazem odhozen i s jízdním kolem do protisměru.

Krimi celý článek
7.7.

Řidič neodhadl výšku nákladu, ten smetl k zemi

Velký problém byl s naložením ramene s radlicí, které bylo provizorně vyvázáno tak, aby nepadalo z ložného prostoru korby.

Krimi celý článek
27.1.

Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

Jednotka profesionálních hasičů cestou při návratu na stanici ´narazila´ ještě na další kolizi na silnici I/37 u odbočky na obec Kunčí. Jednalo se o sraženého cyklistu osobním vozidlem. Cyklista utrpěl těžká zranění.

Krimi celý článek
21.9.

Na Ústeckoorlicku zemřela parašutistka

K objasnění příčin, proč k pádu došlo, se na místo dostavil také vyšetřovatel Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting