Co předcházelo tragédii?

25.3.

Co předcházelo tragédii?

Co předcházelo tragédii?

Na železniční trati ve směru Pardubice – Praha, v areálu stanice Pardubice – Svítkov, zemřel ve čtvrtek odpoledne po střetu s projíždějícím rychlíkem EC 170 muž dosud neznámé totožnosti. Na místo neštěstí se dostavila lékařka, která konstatovala smrt vlivem polytraumatu. Policejní komisař ihned po události nařídil soudní pitvu k určení přesné příčiny úmrtí. Provedeným prvotním šetřením na místě události policisté nezjistili žádné okolnosti, které by nasvědčovaly účasti cizí osoby. Vlak, který muže srazil, vyjel v 15:25 hodin z hlavního pardubického nádraží a pokračoval ve směru na Prahu. Jelikož si strojvedoucí během cesty ničeho nevšiml, ke zjištění tragické nehody došlo až při dojezdu soupravy na nádraží v Praze. Policisté v tuto chvíli pátrají po totožnosti mrtvého muže, pravděpodobně ve věku kolem 25 let, který u sebe neměl žádný doklad totožnosti. Dále rovněž prověřují, jak přesně k tragické události došlo. Co do popisu tragicky zesnulého: muž byl asi 175–180 centimetrů vysoký, štíhlé postavy, měl kaštanové středně dlouhé vlasy. Oblečen byl do modro-bílé bundy do pasu, modrých riflových kalhot, na nohou měl sportovní obuv černé barvy se třemi stříbrnými pruhy na boku. Na sobě měl dále bílou košili a kolem krku černý šátek s ornamenty lebek., prsten z bílého kovu, kolem zápěstí pak široký kožený náramek a svazek klíčů s otvírákem na konzervy. Policie uvítá jakékoliv informace, které by vedly ke zjištění totožnosti neznámého muže nebo k objasnění tragické události. Případní svědci se mohou obrátit na kteroukoliv policejní služebnu nebo přímo na linku 158.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

21.8.

Dívka byla nalezena v baru

Nejprve se ji rozhodli kontrolovat pro její mladistvý vzhled a místo, kde se nacházela.

Krimi celý článek
7.6.

Krádež pamětní desky

Na krádež přišel zaměstnanec tamního muzea 29. května 2010.

Krimi celý článek
25.1.

Přišla o iPhone

Naposledy ho údajně měla před devátou hodinou v Atriu Pardubice u „stánku“ Bubblelog, od té chvíle netuší, kde by mohl být a jakým způsobem v jaké době se stala obětí krádeže.

Krimi celý článek
9.7.

Pachatel napadl ženu a s kabelkou utekl

Poškozená byla s lehkým zraněním a v šoku byla převezena na ošetření do nemocnice. Kriminalisté věc prověřují jako podezření z trestného činu loupeže a po dosud neznámém pachateli intenzivně pátrají.

Krimi celý článek
10.7.

Měl způsobit nehodu a ujet

Přesto že následkem kolize vznikla škoda, neznámý řidič pokračoval v jízdě po ulici Hlaváčova.

Krimi celý článek
21.12.

Vykrádal vozidla v blízkosti škol a školek

V ranním kvaltu tak rodiče občas zapomněli osobní věci v taškách a kabelkách svých automobilů.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting