Co se stalo V Telčicích?

6.8.

Co se stalo V Telčicích?

V pátek 3. srpna před polednem bylo ve Chvaleticích na okrese Pardubice nalezeno tělo utonulého muže. Mrtvý ležel ve vodě u levého břehu řeky Labe nedaleko drážního domku v ulici V Telčicích číslo popisné 42. Tuto nemovitost přitom obýval 41-letý Ladislav Pačaj, který byl od čvrtka 2. srpna sedmé hodiny podvečerní pohřešovaný. Jmenovaný byl naposledy spatřen kolem páté hodiny odpolední v místě svého bydliště přímo před domem. Od té doby jej již nikdo neviděl. Důvody jeho odchodu z domova zatím nejsou zcela známy. Muž trpěl epileptickými záchvaty, musel pravidelně užívat léky, které si však s sebou nevzal. Jedním z členů rodiny byl následně v nalezeném muži identifikován právě pohřešovaný Ladislav Pačaj. Přesná příčina jeho úmrtí bude stanovena až po provedené soudní pitvě. Důvody jeho smrti jsou rovněž prověřovány.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.6.

Nezajištěný stan přilákal neznámého zloděje

Po zloději pátrají novopačtí policisté.

Krimi celý článek
9.11.

Dvě políčka, dva pěstitelé

Dalším operativním šetřením chrudimských kriminalistů vyšlo najevo, že druhé místo se vzrostlými rostlinami vzdálené zhruba 50 metrů od původního má mít ve své gesci druhý 28letý muž.

Krimi celý článek
16.7.

Vybíral a platil, nyní čelí podvodu

Kartou platil v obchodech, v několika případech vybíral i z bankomatu. Během pár dní tak vyčerpal částku, kterou posléze nedokázal v měsíčních splátkách vrátit. I přes opakované výzvy se společnost svých peněz nedočkala.

Krimi celý článek
23.11.

Neopětovaná láska vedla muže k pokusu sebevraždy.

Žamberští policisté přistihli mladého muže u sochy za zábradlím, který jim opakovaně uváděl, že jeho dobrovolné ukončení života je kvůli rozchodu s dívkou.

Krimi celý článek
25.3.

Na muže spadl strom

V poslední době se často setkáváme s lhostejností lidí, kteří kolem zraněné osoby klidně projdou a ani se nezastaví.

Krimi celý článek
8.4.

Požár hotelu Modrá hvězda likvidovalo pět hasičských jednotek

Profesionální i dobrovolní hasiči byli přivoláni k požáru bývalého hotelu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting