Co se stalo V Telčicích?

6.8.

Co se stalo V Telčicích?

V pátek 3. srpna před polednem bylo ve Chvaleticích na okrese Pardubice nalezeno tělo utonulého muže. Mrtvý ležel ve vodě u levého břehu řeky Labe nedaleko drážního domku v ulici V Telčicích číslo popisné 42. Tuto nemovitost přitom obýval 41-letý Ladislav Pačaj, který byl od čvrtka 2. srpna sedmé hodiny podvečerní pohřešovaný. Jmenovaný byl naposledy spatřen kolem páté hodiny odpolední v místě svého bydliště přímo před domem. Od té doby jej již nikdo neviděl. Důvody jeho odchodu z domova zatím nejsou zcela známy. Muž trpěl epileptickými záchvaty, musel pravidelně užívat léky, které si však s sebou nevzal. Jedním z členů rodiny byl následně v nalezeném muži identifikován právě pohřešovaný Ladislav Pačaj. Přesná příčina jeho úmrtí bude stanovena až po provedené soudní pitvě. Důvody jeho smrti jsou rovněž prověřovány.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

3.6.

Zrekonstruovaná roubená chata lehla popelem

Při příjezdu hasičů na místo byl již zrekonstruovaný objekt v tzv. čtvrté fázi hoření (v této fázi již hrozí zřícení vnitřního i obvodového zdiva, komínů, schodišť apod. Činnost jednotek se zaměřuje na odkrývání a dohašování ohnisek požáru).

Krimi celý článek
7.9.

Autem srazila dvě děti

Při vyjíždění s autem z parkoviště s největší pravděpodobností zařadila místo zpátečky rychlost.

Krimi celý článek
21.5.

Založil požáry, poté hasil a svědčil

Mladý muž měl bezprostředně po založení požárů na místě nabízet pomoc hasičům.

Krimi celý článek
18.6.

12 vloupání do rodinných domů je objasněno

Nepřítomnosti majitelů domu v Jablonném nad Orlicí na Orlickoústecku využili téměř dokonale. Jakékoliv zabezpečení bylo „zbytečné“. Podařilo se jim vniknout dovnitř, kde měli nalézt několik zlatých řetízků, náramků, prstenů, náušnic a přívěšků v hodnotě dosahující zhruba 200tisíc korun.

Krimi celý článek
30.12.

Okrádali seniory po celé republice

Právě krádeže v Litomyšli a Hradci Králové mají prokazatelně na svědomí tyto tři zadržené osoby.

Krimi celý článek
2.12.

Nechtěné přezutí pneumatik

Způsobená škoda činí téměř pět tisíc korun. Případ je kvalifikován jako přestupek proti majetku.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting