Co se stalo V Telčicích?

6.8.

Co se stalo V Telčicích?

V pátek 3. srpna před polednem bylo ve Chvaleticích na okrese Pardubice nalezeno tělo utonulého muže. Mrtvý ležel ve vodě u levého břehu řeky Labe nedaleko drážního domku v ulici V Telčicích číslo popisné 42. Tuto nemovitost přitom obýval 41-letý Ladislav Pačaj, který byl od čvrtka 2. srpna sedmé hodiny podvečerní pohřešovaný. Jmenovaný byl naposledy spatřen kolem páté hodiny odpolední v místě svého bydliště přímo před domem. Od té doby jej již nikdo neviděl. Důvody jeho odchodu z domova zatím nejsou zcela známy. Muž trpěl epileptickými záchvaty, musel pravidelně užívat léky, které si však s sebou nevzal. Jedním z členů rodiny byl následně v nalezeném muži identifikován právě pohřešovaný Ladislav Pačaj. Přesná příčina jeho úmrtí bude stanovena až po provedené soudní pitvě. Důvody jeho smrti jsou rovněž prověřovány.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

11.11.

Za přespání v autě možná ,,nafasuje,, tři roky

Proč je auto odemčené a co se vlastně doopravdy stalo, nebylo tehdy jeho majiteli vůbec jasné.

Krimi celý článek
30.11.

Pátrání po osobách

K bližšímu popisu můžeme uvést, že pohřešovaný muž měl mít na sobě riflové kraťasy v délce nad kolena tmavě modré barvy, šedobílé triko, perforované světle šedé boty zn. "Oasic", černobílou mikinu a tmavě modrou tašku přes rameno zn. "Puma".

Krimi celý článek
11.7.

Dva dealeři jsou ve vazební věznici.

Vynikající práce svitavských policistů

Krimi celý článek
13.5.

Naštvaní starostové se spojili v boji proti kriminalitě a vandalství

„Po vyhlášení amnestie prezidentem Klausem má řada lidí v Luži strach. Často mi volají starší občané a upozorňují na různé neznámé lidi a vozidla,“ říká zkušenosti z posledních měsíců starosta města Luže Radek Zeman.

Krimi celý článek
13.3.

Srazil chodkyni a ujel

Po čtyřech hodinách intenzivního pátrání, byl vlastním šetřením a za pomoci svědectví občanů osmadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Opel Corsa vypátrán. Dechová zkouška na alkohol byla u šoféra pozitivní s naměřenou hodnotou 1,49 promile alkoholu v dechu.

Krimi celý článek
29.9.

Pardubice, město ... opilců?

Pokoušel ae prorazit svým bicyklem mezi strážníky. Za pomoci hmatů a chvatů byl zastaven a z kola "sveden."

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting