Další policejní razie v Pardubicích

20.3.

Další policejní razie v Pardubicích

Další policejní razie v Pardubicích

Ve čtvrtek 19. března v ranních hodinách proběhla v Pardubicích další rychlá policejní akce, která byla zaměřena především na pátrání po pohřešovaných a hledaných osobách a věcech. Těchto akcí bylo od začátku letošního roku již několik. Plánují je většinou vedoucí obvodních oddělení na základě vlastních poznatků nebo po dohodě se starosty místních obvodů. Tentokrát se policisté vydali do opuštěného areálu bývalých Prokopových mlýnů v samotném centru města. Jedná se zde o opuštěný objekt sestávající z dnes již nefungujících továrních hal, ve kterém se ovšem zdržují osoby bez trvalého přístřeší. Na místě jich muži zákona napočítali a následně zkontrolovali zhruba dvacet. Žádná z kontrolovaných osob v celostátním pátrání nebyla, jen jedna mladá žena hlídce tvrdila, že nemá občanský průkaz, protože si zrovna na úřadě zažádala o nový. Policisté ženu vyzvali, aby s nimi jela dobrovolně na obvodní oddělení, kde bude ověřena její totožnost. Jelikož se ale mladé dámě příliš nechtělo, policisté ji byli nuceni na služebnu předvést. Až tady zjistili, že jde o 28letou ženu z Chocně, na kterou Okresní soud v Kolíně vydal příkaz k zatčení. Ještě téhož dne proto byla „žena bez občanky“ po provedení nezbytných úkonů eskortována ke kolínskému soudu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

21.7.

Ženu bil před dítětem

Policisté na místě provedli u muže dechovou zkoušku, která byla pozitivní a to téměř 2 promile alkoholu v dechu. Na místě přítomné poučili a pro uklidnění situace se žena s miminkem rozhodla odejít na noc k příbuzným.

Krimi celý článek
8.8.

Krádež sena objasněna

Zloděj koncem měsíce června ukradl z volně přístupné louky na Králicku několik desítek balíků píce.

Krimi celý článek
5.12.

Zloděj si lup nestihl užít

Na policejní služebnu na vlakovém nádraží v Pardubicích se v pondělí 3. prosince dostavil muž a nahlásil zde, že byl napaden.

Krimi celý článek
6.2.

Násilníka zadrželi policisté

2. února na vlakovém nádraží přistoupil neznámý mladík ke dvěma dívkám ve věku 15 a 14 let fyzicky je napadl.

Krimi celý článek
29.12.

U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

Hasiči byli k požáru v ulici Partyzánů přivoláni přesně v 16.18 hodin.

Krimi celý článek
21.3.

Nejtragičtější následky mají požáry v domácnostech

Statistické údaje jednoznačně dokládají, že požáry v soukromých domácnostech mají vůbec nejtragičtější následky.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting