Další policejní razie v Pardubicích

20.3.

Další policejní razie v Pardubicích

Další policejní razie v Pardubicích

Ve čtvrtek 19. března v ranních hodinách proběhla v Pardubicích další rychlá policejní akce, která byla zaměřena především na pátrání po pohřešovaných a hledaných osobách a věcech. Těchto akcí bylo od začátku letošního roku již několik. Plánují je většinou vedoucí obvodních oddělení na základě vlastních poznatků nebo po dohodě se starosty místních obvodů. Tentokrát se policisté vydali do opuštěného areálu bývalých Prokopových mlýnů v samotném centru města. Jedná se zde o opuštěný objekt sestávající z dnes již nefungujících továrních hal, ve kterém se ovšem zdržují osoby bez trvalého přístřeší. Na místě jich muži zákona napočítali a následně zkontrolovali zhruba dvacet. Žádná z kontrolovaných osob v celostátním pátrání nebyla, jen jedna mladá žena hlídce tvrdila, že nemá občanský průkaz, protože si zrovna na úřadě zažádala o nový. Policisté ženu vyzvali, aby s nimi jela dobrovolně na obvodní oddělení, kde bude ověřena její totožnost. Jelikož se ale mladé dámě příliš nechtělo, policisté ji byli nuceni na služebnu předvést. Až tady zjistili, že jde o 28letou ženu z Chocně, na kterou Okresní soud v Kolíně vydal příkaz k zatčení. Ještě téhož dne proto byla „žena bez občanky“ po provedení nezbytných úkonů eskortována ke kolínskému soudu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.6.

Lupič ,,nešika,, naštěstí, doloupil

Pod pohrůžkou střelby, jež mnohokrát vyslovil, se dostal až do služebních prostor.

Krimi celý článek
11.2.

Muž obviněný ze znásilnění je ve vazbě, obětí je jeho 10letá vnučka

Soudce respektoval návrh policie, resp. státního zástupce, a na obviněného muže včerejšího dne uvalil vazbu. V případě prokázání viny muži hrozí trest odnětí svobody v rozmezí 5 až 10 let.

Krimi celý článek
28.12.

Podroušený kolař nesledoval vozovku, ale požár "Prokopky"

V pátek 21. prosince po deváté hodině večer došlo v Pardubicích na Palackého třídě k havárii cyklisty.

Krimi celý článek
4.11.

Hasiči z Hlinska zasahovali na železničním přejezdu

Hlinečtí hasiči vyčkali do příjezdu hasičů Správy železniční dopravní cesty Česká Třebová a místo události jim předali.

Krimi celý článek
11.7.

Střet nákladního vozidla a motocyklu

21letý motocyklista utrpěl při nehodě těžké zranění

Krimi celý článek
8.6.

Na Seči zmizelo vodní šlapadlo

Využil noční doby ze soboty na neděli 31. 5. 2015 na to, aby šlapadlo původně připevněné řetězem u břehu vodní nádrže Seč (v kempu Pláž) beze stopy odvezl.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting