Další policejní razie v Pardubicích

20.3.

Další policejní razie v Pardubicích

Další policejní razie v Pardubicích

Ve čtvrtek 19. března v ranních hodinách proběhla v Pardubicích další rychlá policejní akce, která byla zaměřena především na pátrání po pohřešovaných a hledaných osobách a věcech. Těchto akcí bylo od začátku letošního roku již několik. Plánují je většinou vedoucí obvodních oddělení na základě vlastních poznatků nebo po dohodě se starosty místních obvodů. Tentokrát se policisté vydali do opuštěného areálu bývalých Prokopových mlýnů v samotném centru města. Jedná se zde o opuštěný objekt sestávající z dnes již nefungujících továrních hal, ve kterém se ovšem zdržují osoby bez trvalého přístřeší. Na místě jich muži zákona napočítali a následně zkontrolovali zhruba dvacet. Žádná z kontrolovaných osob v celostátním pátrání nebyla, jen jedna mladá žena hlídce tvrdila, že nemá občanský průkaz, protože si zrovna na úřadě zažádala o nový. Policisté ženu vyzvali, aby s nimi jela dobrovolně na obvodní oddělení, kde bude ověřena její totožnost. Jelikož se ale mladé dámě příliš nechtělo, policisté ji byli nuceni na služebnu předvést. Až tady zjistili, že jde o 28letou ženu z Chocně, na kterou Okresní soud v Kolíně vydal příkaz k zatčení. Ještě téhož dne proto byla „žena bez občanky“ po provedení nezbytných úkonů eskortována ke kolínskému soudu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

7.6.

Drzý zloděj

Odložená kabelka s peněženkou, hotovostí a doklady spolu s platební kartou zmizely.

Krimi celý článek
18.8.

Při projížďce po poli vyhasl lidský život

Při havárii jednoho z "pasažérů" konstrukce přimáčkla k zemi tak, že mu nebylo možné pomoci. Šestadvacetiletý řidič utrpěl zranění, jimiž na místě podlehl. Jeho o 8 let starší spolujezdec vyvázl se zraněním.

Krimi celý článek
3.5.

Viděli jste dopravní kolizi?

Ke střetu dopravních prostředků došlo v pondělí 24. dubna 2017 jednu hodinu po poledni na křižovatce protínající ulici Moravskou a Bratří Hubálků.

Krimi celý článek
3.1.

Prodal nalezený telefon

Telefon však neodevzdal jako nález, ale ještě téhož dne ho společně se svojí manželkou, na její občanský průkaz, prodal v jedné prodejně v Pardubicích za částku 4.000 korun.

Krimi celý článek
21.11.

Místo mobilu mouka

Rodina poškozené okamžitě zalarmovala policii a o této skutečnosti ihned informovala vedení České pošty.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting