Dívka byla nalezena v baru

21.8.

Dívka byla nalezena v baru

Během uplynulého víkendu skončilo putování mladistvé dívky po koutech naší republiky. Dívka utekla z nejmenovaného výchovného ústavu a policisté ji nalezli v baru v Polabinách.

Nejprve se ji rozhodli kontrolovat pro její mladistvý vzhled a místo, kde se nacházela. Při lustraci policisté zjistili, že se s odhadem jejího věku nemýlili a ještě k tomu se ukázalo, že slečna je v pátrání. Dívka byla zajištěna a následně předána zaměstnancům výchovného ústavu, odkud utekla.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

19.11.

Stala se vražda v pardubické Lonkově ulici?

Policisté se obracejí na všechny občany se žádostí o pomoc při hledání možného klíčového svědka násilného trestného činu.

Krimi celý článek
25.6.

Černá pasažérka je podezřelá z útoku na veřejného činitele!

V pondělí 23.6.2008 těsně po poledni zkontrolovala policejní hlídka před nádražím Českých drah v Pardubicích 37letou místní ženu

Krimi celý článek
9.6.

Nehoda si vyžádala sedm zraněných

Hasiči spolupracovali s posádkami zdravotnické záchranné služby při ošetřování a nakládání zraněných do sanitních vozidel.

Krimi celý článek
1.3.

Drzý podvodník a naivní čerpadlář

Notnou dávku drzosti a mazanosti vykázal na konci loňského roku muž, který navštívil jednu z benzínových čerpacích stanic.

Krimi celý článek
27.12.

Uvězněn na diskotéce

Problém však měl ten, že budova byla v tu chvíli uzamčená a uvnitř nikdo.

Krimi celý článek
1.8.

Hasiči vyjížděli v souvislosti s deštěm k jedenácti událostem

Chrudimští hasiči odstraňovali spadlý strom přes komunikaci v Libkově a v Seči. Na Orlickoústecku hasiči v souvislosti s deštěm zasahovali u tří událostí. V Jablonném nad Orlicí hasiči odstraňovali spadlý strom přes cestu a čerpadla se nezastavila ani v Červené Vodě.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting