Do pole tekly sirup a nafta

14.8.

Do pole tekly sirup a nafta

Do pole tekly sirup a nafta

Ve středu 13. srpna dopoledne došlo na silnici číslo 11 ve směru z Hradce Králové na Prahu k dopravní nehodě cisterny. Na místo okamžitě vyjeli profesionální hasiči z Hradce Králové a dobrovolní hasiči z Chlumce nad Cidlinou, dvě vozidla záchranné služby a Policie ČR. Cisterna s polskou poznávací značkou, převážející malinový sirup, havarovala za obcí Obědovice a skončila na boku v poli s kukuřicí. Řidič a spolujezdec byli zraněni a převezeni záchrannou službou do nemocnice. Část obsahu cisterny (malinového sirupu) se rozlila do kukuřice. Ze dvou poškozených nádrží však rovněž uniklo zhruba 200 litrů nafty, kterou ovšem hasiči ihned zachytávali do speciálních nádob. Na místo byl následně dovezen chemický kontejner a kontejnerový nosič s nádobami na naftu, do kterých hasiči přečerpali zbývající obsah obou nádrží. Ropné látky se ale i přesto dostaly do půdy a na místo byl proto přivolán pracovník odboru životního prostředí, jenž rozhodl, že zasažená půda musí být odtěžena. Specializovaná firma s těžkou technikou ustavila havarovanou cisternu zpět na kola. Silnice byla v místě nehody několik hodin uzavřena, policisté odkláněli dopravu přes okolní obce. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.11.

S kradeným zbožím chtěla utéct

Uplynulou neděli 6. 11. řešili policisté z chrudimského obvodu případ krádeže sportovního zboží v jedné ze zdejších prodejen. A výsledek? Ještě téhož dne sdělili třiadvacetileté dívce podezření z přečinu krádeže.

Krimi celý článek
9.11.

Prstýnek na naběhlém prstu rozřízli hasiči

Zdravotníci neváhali a požádali proto o pomoc hasiče. Ti k záchraně naběhlého palce použili svěrák a do něj prst upevnili.

Krimi celý článek
1.3.

Vozidlo skončilo mimo komunikaci

Jednou z možných příčin dopravní nehody je, že řidička nepřizpůsobila rychlost stavu pozemní komunikace.

Krimi celý článek
4.3.

Zadržení hledané osoby

Na muže bylo vydáno několik mezinárodních zatýkacích rozkazů

Krimi celý článek
18.7.

Neexistující závada stála ženu kabelku

Včera okradli řidičku osobního vozidla dva muži, kteří ji v chrudimské ulici Tovární upozornili na technickou závadu jejího vlastního vozidla. Donutili ji gestikulací vystoupit z auta a jít pohledem zkontrolovat zadní část auta.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting