Do pole tekly sirup a nafta

14.8.

Do pole tekly sirup a nafta

Do pole tekly sirup a nafta

Ve středu 13. srpna dopoledne došlo na silnici číslo 11 ve směru z Hradce Králové na Prahu k dopravní nehodě cisterny. Na místo okamžitě vyjeli profesionální hasiči z Hradce Králové a dobrovolní hasiči z Chlumce nad Cidlinou, dvě vozidla záchranné služby a Policie ČR. Cisterna s polskou poznávací značkou, převážející malinový sirup, havarovala za obcí Obědovice a skončila na boku v poli s kukuřicí. Řidič a spolujezdec byli zraněni a převezeni záchrannou službou do nemocnice. Část obsahu cisterny (malinového sirupu) se rozlila do kukuřice. Ze dvou poškozených nádrží však rovněž uniklo zhruba 200 litrů nafty, kterou ovšem hasiči ihned zachytávali do speciálních nádob. Na místo byl následně dovezen chemický kontejner a kontejnerový nosič s nádobami na naftu, do kterých hasiči přečerpali zbývající obsah obou nádrží. Ropné látky se ale i přesto dostaly do půdy a na místo byl proto přivolán pracovník odboru životního prostředí, jenž rozhodl, že zasažená půda musí být odtěžena. Specializovaná firma s těžkou technikou ustavila havarovanou cisternu zpět na kola. Silnice byla v místě nehody několik hodin uzavřena, policisté odkláněli dopravu přes okolní obce. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.3.

Výtržník na hřbitově

Opakovaně zřejmě poničil hrobovou lampu a tímto jednáním pietní místo zhanobil. Poškozené osobě tak způsobil škodu vyčíslenou na více jak 5 tisíc korun.

Krimi celý článek
27.8.

Srážka cyklisty a vozidla měla fatální následky.

U řidiče byl pozitivní test na Cannabis a proto byl vyzván k odběru biologického materiálu.

Krimi celý článek

Ve vězení si může pobýt až 10 let.

Před pár dny nejprve vyvrcholila zadržením 35letého muže z Teplicka, na jehož zadržení se podílela i Zásahová jednotka Královéhradeckého kraje. Proběhlo i několik domovních prohlídek ať již bytových, či nebytových prostor s kladnými výsledky.

Krimi celý článek
7.4.

Po deseti letech teroru řekla: Dost!

Svoje „chlapáctví“ si obyčejně dokazoval pěstmi, takže nebohá žena byla víc než často ozdobena modřinami.

Krimi celý článek
17.4.

Byl pátek. Pátek 13.

Spatřil dvě dívky držící se za ruce a stojící za zábradlím na okraji mostu ve výšce několika metrů.

Krimi celý článek
12.6.

Záchrana tonoucího

Sotva vyšla tisková zpráva o špatném parkování řidičů znemožňujících průjezd záchranářům u písníku Hrádek, už taková situace nastala. Záchranáři kličkovali v koloně parkujících vozidel a vrtulník musel usednout na křižovatku silnic spojující obce Lázně Bohdaneč, Dolany, Staré Ždánice a Hrádek.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting