Dopis na rozloučenou

6.8.

Dopis na rozloučenou

Rozhodla se udělat nezvratný krok. Chtěla opustit své nejbližší. Zanechala dopis na rozloučenou, spolykala prášky, zapila je alkoholem a odešla neznámo kam, kde čekala na  …

Mezi tím se ale na policisty obrátil jeden z příbuzných a sdělil jim, co se stalo. Naštěstí měla osoba, jež chtěla spáchat sebevraždu, při sobě mobilní telefon. Právě jeho prostřednictvím se podařilo s hledanou navázat spojení. 

Mladičký policista  sloužící na jednom nejmenovaném obvodním oddělení hodlal ženu co nejdéle udržet na lince a hlavně potřeboval co nejrychleji zjistit, kde vlastně je. Při tom mu pomáhal zkušený policejní vyšetřovatel a policejní vyjednavač v jedné osobě, který ví, jak v podobných situacích postupovat. Než se podařilo zjistit to nejdůležitější, žena pomalu přestávala komunikovat. Patrně vlivem požitých léků ztrácela vědomí.

V rámci probíhajícího rozhovoru stačil kolega zaznamenat drobný poznatek, jež bylo nutné okamžitě prověřit. Do terénu se rozjeli ti, jenž mají ve vínku heslo „pomáhat a chránit“. Mezi nimi byl již zmiňovaný policejní vyšetřovatel a vyjednavač.  Právě jemu se podařilo ženu objevit a poskytnout jí první pomoc. Poté si jí do své péče převzali záchranáři. Slova uznání dnes patří nejen policistům a záchranářům, ale i těm, kteří dotyčné poskytují maximální odbornou péči.

Všichni drží ženě palce a přejí jí brzké zotavení.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

24.6.

Řídil opilý a ještě bez řidičského oprávnění

Dne 22. 6. 2009 krátce před jedenáctou hodinou večer došlo na silnici 3. třídy v obci Ráby k dopravní nehodě.

Krimi celý článek
2.1.

Dva kuriózní zásahy hasičů v roce 2008 v Pardubickém kraji

Náměstí aplaudovalo hasičům za záchranu uvízlého chlapce.

Krimi celý článek
3.1.

Podvodník si přišel na 31 tisíc

Nic netušící obsluha baru finanční hotovost vyplatila.

Krimi celý článek
19.9.

Malý chlapec způsobil několikatisícovou škodu.

Vzhledem k věku (podezřelého), byla celá záležitost dle §159a/1 trestního řádu odložena. Čtyřleté dítě totiž určitě nemá takové rozumové schopnosti na to, aby bylo schopno rozpoznat následky takového jednání.

Krimi celý článek
11.7.

Někdo si přišel na téměř sedm tisíc.

Z kamerového záznamu peněžního ústavu jsme získali fotografii muže, který se v uvedenou dobu u bankomatu pohyboval a mohlo by se jednat o důležitého svědka.

Krimi celý článek
3.1.

Hledáme svědky nehody

Devětašedesátiletý řidič osobního vozidla Renault Megane tvrdí, že mu chlapec nedal šanci střetu zabránit.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting