Doplatil na důvěřivost

16.6.

Doplatil na důvěřivost

V pondělí dopoledne policisté na Svitavsku přijali oznámení o krádeži několika tisícové hotovosti. Ta zmizela po návštěvě dvou hostů – dvou cizinců. Nejprve ovšem dva muži, dva cizinci, oslovili na ulici seniora. Tomu sdělili, že měli dopravní nehodu a potřebují nutně vyměnit cizí měnu za české koruny. Oslovenému muži na tom nebylo nic podezřelého a tak ho mohli cizinci následovat až do bytu. Zde před očima neznámých lidí z odložené obálky vytáhl 1.000 korun a jednomu ji podal. Ten ovšem peníze, které chtěl směnit, u sebe neměl a tak žádal o několikahodinové strpení. Poté cizinci požádali majitele bytu, aby jim ukázal cestu do nemocnice. Nic netušící senior s nimi tedy dobrovolně nasedl do vozu a u nemocnice vystoupil. Pak šel domů pěšky. Po návratu zjistil, že obálka s desítkou tisíc korun zmizela.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.4.

Šest jednotek hasičů vyjíždělo v neděli 24. dubna v 21.30 hodin k požáru trafa trakčního vedení na železničním koridoru do Trnávky na Přeloučsku.

Ve zděné hale hořela v oddělených kójích trafa (bez oleje). Požár hasiči dostali pod kontrolu v 23.45 hodin. Příčinou vzniku požáru byl zkrat.

Krimi celý článek
22.4.

Cyklistka je těžce zraněna

Žádáme svědky o pomoc. Policisté žádají případné svědky dopravní nehody, kteří by svým svědectvím mohli pomoci k jejímu řádnému objasnění, aby se ozvali na bezplatnou linku 158.

Krimi celý článek
6.4.

Neoprávněné nakládání s osobními údaji

Do nazáviděníhodné situace se dostal jeden lékař z Brněnska

Krimi celý článek
28.4.

Pardubicko: víkend ve znamení slovních i fyzických napadení

Policisté evidují i případy, kdy se vydávají za lékaře a svatosvatě slibují, že finanční obnos vrátí.

Krimi celý článek
2.2.

Okradl přítelkyni

V první polovině ledna se však podezřelý, vzhledem ke svým dluhům, rozhodl své přítelkyni z domu odcizit nějaké šperky. Ty následně zpeněžil a peníze využil ve svůj prospěch. To vše bohužel bez vědomí poškozené.

Krimi celý článek
14.8.

Snídaně málem stála muže život

Šokovaný muž uvedl, že si chtěl na sporáku ohřát jídlo, zapnul jej a poté si „na chvíli“ lehl a … usnul.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting