Druhé vykázání z bytu na Pardubicku

2.2.

Druhé vykázání z bytu na Pardubicku

Druhé vykázání z bytu na Pardubicku

Pardubičtí policisté ve středu odpoledne vydali rozhodnutí o vykázání z domu na 10 dnů čtyřiatřicetiletého muže z Přeloučska. Vykázání předcházelo za strany muže opakované týrání manželky a dvou dětí mladších 18 let, které vyvrcholilo v rodině v noci z úterý na středu. Muž posilněn alkoholem napadl svou manželku i staršího syna, který matku bránil. Vzhledem k tomu, že byl muž pod vlivem alkoholu, přivolaná policejní hlídka ho zajistila a předala k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Šetřením bylo zjištěno, že manželka a děti měly být násilníkem opakovaně psychicky i fyzicky týráni více než jeden a půl roku. Nyní policisté prověřují podezření z trestného činu týrání osoby žijící ve společně obývaném bytě nebo domě, kdy v případě jeho prokázání hrozí trýzniteli až osm let odnětí svobody

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.11.

Zloděj kol se oháněl nožem

Krádež kola se zvrhla v násilí proti bránícímu se muži a ve zdemolování bytu v Letohradě.

Krimi celý článek
20.9.

Další padělání peněz v kraji

Na začátku jsme evidovali tři oznámení, v nichž neznámý pachatel zaplatil za mobilní telefon falešnými bankovkami. Jeden případ se stal v Pardubicích, druhý v Chrudimi. Třetí, podobný skutek, se měl odehrát taktéž v Pardubicích, ale tam k předání peněz nedošlo, neboť pachatel utekl i s telefonem, který šel údajně oproti cizímu občanskému průkazu „coby zástavě“, ukázat své mamince.

Krimi celý článek
8.1.

Koně pobíhali po ulicích

Doktorka z kliniky velmi ochotně pomohla a její rady z oboru byly v danou chvíli k nezaplacení.

Krimi celý článek
29.12.

U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

Hasiči byli k požáru v ulici Partyzánů přivoláni přesně v 16.18 hodin.

Krimi celý článek
6.8.

Dopis na rozloučenou

Naštěstí měla osoba, jež chtěla spáchat sebevraždu, při sobě mobilní telefon. Právě jeho prostřednictvím se podařilo s hledanou navázat spojení.

Krimi celý článek
29.10.

Poznali ho, ačkoli byl maskován!

Dnes a denně se totiž kriminalisté setkávají s lidmi a ti jim mnohdy utkví v paměti a tak zkušený tým kriminalistů při zhlédnutí videozáznamu z kamerového zařízení prodejny měl jasno. Podezřelému nepomohlo ani to, že se při "práci" maskoval.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting