Drzý zloděj

7.6.

Drzý zloděj

Drzý zloděj

Nepříjemný zážitek čekal v pátek ráno na majitelku rodinného domu. Ta ráno marně hledala svoji kabelku, kterou přes noc ponechala odloženou v obytné místnosti svého domu. Odložená kabelka s peněženkou, hotovostí a doklady spolu s platební kartou zmizely. Zmizení má na svědomí pravděpodobně neznámý pachatel, který vnikl do rodinného domu na Jevíčsku a to v době, kdy byli majitelé doma a spali. Do domu vnikl zřejmě nedovřenými vchodovými dveřmi ze 3. na 4. června 2010 mezi desátou hodinou večer a čtvrtou hodinou ráno. Poté nepozorovaně vešel a kradl. Majitelka odhaduje škodu na víc jak 3 tisíce korun. Policisté z Moravskotřebovska nyní po zloději pátrají. Zloděj se dopustil protiprávního jednání. Je podezřelý ze spáchání přečinu porušování domovní svobody a z přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.8.

Žádáme svědky nehody o pomoc

Řidič Audi z místa dopravní nehody ujel. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Krimi celý článek
3.1.

Prodal nalezený telefon

Telefon však neodevzdal jako nález, ale ještě téhož dne ho společně se svojí manželkou, na její občanský průkaz, prodal v jedné prodejně v Pardubicích za částku 4.000 korun.

Krimi celý článek
5.11.

Policisté hledají svědky tragické dopravní nehody

V pravém jízdním pruhu došlo ke střetu vozidla s cyklistou, který byl nárazem odhozen i s jízdním kolem do protisměru.

Krimi celý článek
19.10.

Ze slovního žertu se málem stala loupež

Co následovalo? On odešel a žena zavolala policisty.

Krimi celý článek
4.11.

Hasiči z Hlinska zasahovali na železničním přejezdu

Hlinečtí hasiči vyčkali do příjezdu hasičů Správy železniční dopravní cesty Česká Třebová a místo události jim předali.

Krimi celý článek
13.8.

Po hádce přišel útok nožem

V období letních měsíců je nejen na Orlickoústecku mnoho kulturních akcí spojených s hudební produkcí. Jeden z hudebních festivalů v našem regionu si však vyžádal policejní zákrok, při kterém byla zadržena žena podezřelá z útoku nožem na muže.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting