Důvěřivá žena přišla o desítky tisíc korun

3.7.

Tříčlenná osádka červeného vozidla s cizí státní poznávací značkou se 80leté ženy, stojící 2. července na zastávce autobus, ptala na cestu do litomyšlské nemocnice. Bylo krátce před jedenáctou hodinou dopoledne. Před ženou, která následně s nimi nasedla do auta, sehrála hlavní aktérka sedící jako spolujezdkyně, srdceryvnou scénu. Její kolega měl vážnou dopravní nehodu a lékař, který údajného zraněného cizince operuje, žádá 40 tisíc korun. Posádka však má pouze eurobankovky a ty údajně v nemocnici nechtějí. Tyto informace žena vyslechla a sama nabídla svoji pomoc. Z bankovního účtu následně vybrala 39 tisíc a předala je ženě z vozidla. Ta však požadovala rovných 40 tisíc a tak důvěřivá žena sáhla do peněženky a jeden tisíc korun jí předala. Jako zástavu obdržela důvěřivá seniorka kufřík, ve kterém měly být údajné eurobankovky. Bohužel však po odjezdu vozidla zjistila, že byla podvedena a tak celou věc oznámila na policii. Po osádce červeného vozidla policisté pátrají. Podvodníkům za jejich jednání hrozí až 3 roky za mřížemi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.6.

Nezajištěný stan přilákal neznámého zloděje

Po zloději pátrají novopačtí policisté.

Krimi celý článek
30.4.

Preventivní besedy

Ve dnech 24. až 25. dubna se děti z Mateřské školy v Ronově nad Doubravou a Mateřské školy Strojařů v Chrudimi seznámily s prací policie, prohlédly si policejní odznak i služební pouta.

Krimi celý článek
25.6.

Černá pasažérka je podezřelá z útoku na veřejného činitele!

V pondělí 23.6.2008 těsně po poledni zkontrolovala policejní hlídka před nádražím Českých drah v Pardubicích 37letou místní ženu

Krimi celý článek
29.10.

Surovci z Ústí skončili v policejních celách

V pátek 12. října tohoto roku jsme čtenáře informovali o několika brutálních přepadeních na území města Ústí nad Orlicí.

Krimi celý článek
13.12.

Na přepadení se podílel i nezletilec

Muži zákona měli velmi znesnadněné podmínky pro práci, neboť popis odpovídal téměř na každého druhého.

Krimi celý článek
5.11.

Ve své vlastní chatě objevil spícího zloděje

Nemilé překvapení čekalo minulý týden na majitele chatky ve Svobodných Dvorech v Hradci Králové.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting