Dvakrát srazila téhož chodce, poté „mlžila“

17.12.

Dvakrát srazila téhož chodce, poté „mlžila“

Dvakrát srazila téhož chodce, poté „mlžila“

Ve čtvrtek 13. prosince zhruba v půl sedmé večer byli v Ústí nad Orlicí přivoláni policisté k dopravní nehodě osobního automobilu a chodce do zdejší Třebovské ulice. Řidička červeného fordu zde při couvání přehlédla chodce, do kterého narazila. A to hned dvakrát. "Řidička osobního vozidla Ford Fiesta je podezřelá, že usedla za volant po předchozím požití většího množství alkoholu a s vozidlem začala couvat od domu. Zde narazila pravým zadním bokem vozu do 28-letého chodce, který utrpěl lehké zranění," popsala nehodu mluvčí krajské policejní správy v Hradci Králové Lenka Burýšková. Zatímco se sražený muž snažil vstát ze země, 48-letá řidička malého fordu se rozhodla dál pokračovat v jízdě. Při couvání žena opět narazila, tentokráte do oplocení. A aby toho nebylo málo, po zařazení prvního rychlostního stupně a rozjetí vpřed se znovu střetla se vstávajícím chodcem. Alkohol u nadvakrát sraženého muže byl provedenou dechovou zkouškou zcela vyloučen, u řidičky byl test pozitivní s výsledkem 2,78 promile alkoholu. Ženu však policisté museli vyzvednout až v jejím zaměstnání, kam stihla od nehody mezitím dojet. Řidička následně tvrdila, že vozidlo vůbec neřídila a využila svého práva k věci nevypovídat. Ke kontrole navíc nepředložila ani řidičský průkaz, osvědčení o technickém průkazu a ani doklad o pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla. Hmotná škoda na automobilu Ford činí 6 tisíc korun. Okolnosti nehody jsou v šetření Policie ČR.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.6.

Po grilování zmizely mobily i peníze

Podezření padlo na osoby, které na společné grilování přišly.

Krimi celý článek
3.3.

Obtěžoval a ukájel se při tom

Z šetření později vyplynulo, že takto se měl zaměřit a obscénně se chovat v celkem třech případech.

Krimi celý článek
28.3.

Padělatelé bankovek obviněni

Obsluha si padělku nepovšimla a později jej vyplatila jako výhru z hracího automatu. Zde se však koloběh bankovky uzavřel.

Krimi celý článek
15.7.

Nehoda na silnici z Břehů do Sopřeče

Hasiči dále nasvěcovali místo nehody policistům ke zdárnému zdokumentování události a poté odstranili následky nehody. Hasiči se vrátili zpět na základnu pět minut po půlnoci.

Krimi celý článek
12.12.

Zoufalá žena vyskočila z hořícího domu

Dramatické chvíle zažili ve čtvrtek 11. prosince obyvatelé jedné z bytovek na sídlišti u Zámečku v Rudolticích

Krimi celý článek
21.3.

Hledaný Petr Podhradský z Veltrus

Odsouzený Petr Podhradský vykonával trest odnětí svobody v trvání šesti měsíců s dohledem ve věznici v Hradci Králové.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting