Growshopy na Pardubicku

7.11.

Growshopy na Pardubicku

Od pondělního rána se naši kriminalisté zaměřili na dva obchody, v jejichž prostorách bylo zřejmě možné zakoupit zboží potřebné k pěstování marihuany. Jeden z nich funguje už 5 let v Pardubicích na „Višňovce“, druhý byl založen zhruba před dvěma léty v Opatovicích nad Labem. Zákazníci mohli kromě kamenného obchodu využít i internetový prodej.

Nejen uvnitř obchodů, ale i v jednom ze skladů byly nalezeny a postupně zajištěny věci, jimiž mohla být páchána trestná činnost. Jednalo se o semena konopí a potřeby pro jeho pěstování jako je substrát, hnojiva, stany, lampy, vzduchotechnika, elektrospotřebiče, dýmky, a tiskoviny, kterými je užívání konopí propagováno.
 
Na pardubické kriminálce skončili 4 muži ve věku 35 až 37 let. Zatímco probíhaly jejich výslechy, další kriminalisté zajišťovali zboží v hodnotě téměř 10 miliónů korun. Prohlídky nebytových prostor (skladu v Opatovicích nad Labem) stále probíhají, část zajištěných věcí bude odeslána ke kriminalistické expertíze a teprve na základě jejich výsledků a dalších zjištěných informací padne případné obvinění. Všichni čtyři podezřelí muži byli během včerejšího dne propuštěni.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.6.

Choltické nádraží lehlo popelem

Hasiči dostali navíc informaci, že se uvnitř objektu patrně nachází osoba.

Krimi celý článek
9.4.

Loupež poblíž čerpací stanice

V pondělí 6. dubna 2009 jen pár minut po zavírací době na čerpací stanici v obci Trotina zaútočil na ženu neznámý lupič.

Krimi celý článek
19.5.

Jezdí v ukradené škodovce

Pátráme po Škodě Felicii Pick up 2E0 4391.

Krimi celý článek
1.2.

Při návštěvě byl okraden

Po probuzení muž zjistil, že peníze nemá a po podezřelé je vyžadoval v domnění, že je vzala ona. Podezřelá však zapírala a zapírala.

Krimi celý článek
6.10.

Co se skrývá za neznámým práškem?

V pondělí 5. října byl na operační a informační středisko hasičů ohlášen nález neznámého prášku

Krimi celý článek
22.7.

Bydlení s výzdobou marihuany

Muž měl mít v podkroví chrudimského rodinného domu instalovanou technologii pro pěstování této rostliny, s níž měl počítat pro výrobu omamné a psychotropní látky.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting