Hasiči likvidovali po celé úterý následky nehod

22.12.

Hasiči likvidovali po celé úterý následky nehod

Hasiči likvidovali po celé úterý následky nehod

Před půlnocí zasahovali hasiči z Moravské Třebové u kolize nákladního automobilu Iveco s vlekem, který skončil namáčknutý na svodidlech v Linharticích. Kamion, který blokoval silnici, hasiči vyprostili pomocí navijáku. Čtyři hasičské jednotky vyjížděly v úterý časně ráno (v 0.21 hodin) k požáru chaty do Bystrého-Hamrů. Po provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o požár mezistropí u komína. Požár hasiči dostali pod kontrolu 0.57 hodin. Poté bylo nutné stropní konstrukci rozebrat. Požár byl zcela zlikvidován v 1.43 hodin. Pět minut před jednou hodinou ranní vytahovali hasiči v Žamberku autobus ze závějí. Ve 4.27 hodin byli pardubičtí hasiči přivoláni k převrácenému kamionu na silnici z Lázní Bohdanče směrem na Staré Ždánice. Kamion s návěsem byl plně naložen cigaretami. Malý únik provozních náplní hasiči zasypali sorbentem. Na místo se dostavil pracovník životního prostředí, ale i Celní správa, protože se jednalo o polský kamion. Hasiči postupně odčerpali naftu z kamionu a kolem poledne byl na místo nehody přistaven kamion, do kterého se náklad přeložil. . Hasiči z Jevíčka zasahovali v 6.40 hodin v Městečku Trnávce, kde došlo ke střetu osobního vozidla s nákladním. Z vozidla unikly provozní náplně, který hasiči zachytili pomocí sorbentu a rohoží. V 6.45 hodin zase hlinečtí hasiči vytahovali dodávku, která hrozila pádem ze svodidel do potoka. V 8.11 hodin likvidovali hasiči následky střetu osobního vozidla s kamionem v Sezemicích na mostě. Kolize se obešla bez zranění. K další nehodě kamionu vyjížděli pardubičtí, holičtí a dašičtí hasiči ve 12.37 hodin na silnici mezi Komárov a Dašice. Z kamionu unikala nafta, kterou hasiči zachytávali a zároveň zbylou naftu z nádrže odčerpávali. Kamion částečně zasahoval do silnice. Na místo byl povolán i pracovník životního prostředí.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

1.7.

Šli po tržbě

Do prodejny na Braunerově náměstí v úterý mezi půl čtvrtou a čtvrtou zavítal zloděj.

Krimi celý článek
1.2.

Snědší občané okradli stařenku

Povedený trojlístek starší ženu připravil o její celoživotní úspory. Škoda byla vyčíslena částkou přes sto tisíc korun.

Krimi celý článek
12.5.

Další úspěch detektivů

Ihned po vystoupení z vozidla byl obklíčen policisty, což jej natolik překvapilo, že se nezmohl na jakýkoliv odpor.

Krimi celý článek
30.4.

V obchodě posnídal utopence

Chtěl mezi nimi projít bez povšimnutí, aniž by zboží zaplatil. Při odchodu z obchodního domu mu ale zastoupil cestu pracovník ostrahy.

Krimi celý článek
20.8.

Seniorka uvěřila lžím po telefonu.

Hledáme muže světlé pleti ve věku mezi 30 – 40 lety. Mohl být vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy. Měl kulatý, hladce oholený obličej. Měl světlé tříčtvrteční kalhoty, tmavé tričko s krátkým rukávem a límečkem. Rukávy i límeček měly světlé lemování. Na prsou i boku mělo tričko nezjištěné nápisy. Na hlavě měl hledaný kšiltovku tmavé barvy.

Krimi celý článek
1.10.

Vyděrač z Jevíčska zadržen

Ve druhé polovině srpna tohoto roku stál osmačtyřicetiletý podnikatel z Jevíčka před závažným problémem.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting