Hasiči u nehody předali chlapci plyšového dráčka Záchranáčka

1.11.

Hasiči u nehody předali chlapci plyšového dráčka Záchranáčka


Ve čtvrtek 31. října v 7.19 hodin byli hasiči ze stanice Králíky přivoláni k nehodě osobního a nákladního vozidla. Automobily se střetly v obci  Dolní Morava. Po příjezdu na místo zásahu bylo průzkumem zjištěno, že při nehodě utrpěla lehké zranění řidička a její malý spolujezdec naštěstí neutrpěl žádné zranění a od hasičů chlapec dostal plyšovou hračku dráčka Záchranáčka.

Hasiči poskytli řidičce posttraumatickou pomoc a první před lékařskou pomoc. Po příjezdu záchranné služby byla posádka vozu předána do jejich péče. Hasiči provedli protipožární opatření a zasypali uniklé provozní náplně sorpčním materiálem. Po zadokumentování nehody policisty, hasiči odstranili následky nehody a vozidla postavili mimo silnici, aby netvořily překážku silničního provozu a vrátili se zpět na základnu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.8.

Alkohol za volant nepatří

Při běžné silniční prohlídce byl muž kontrolován hlídkou městské policie.

Krimi celý článek
24.4.

Odcizené vozidlo si našel sám

Když se podíval na parkoviště, automobil tam také nebyl. Pojal tak podezření, že auto a tablet mu odcizil jeho známý, a celou věc šel oznámit na policii. Následně tak začalo pátrání po odcizeném vozidle, tabletu i samotném muži, který měl mít krádež na svědomí.  

Krimi celý článek
1.12.

Úchyl byl dopaden

Téměř dva roky pak trvalo pátrání po neznámém deviantovi.

Krimi celý článek
13.8.

Po hádce přišel útok nožem

V období letních měsíců je nejen na Orlickoústecku mnoho kulturních akcí spojených s hudební produkcí. Jeden z hudebních festivalů v našem regionu si však vyžádal policejní zákrok, při kterém byla zadržena žena podezřelá z útoku nožem na muže.

Krimi celý článek
18.7.

Prodával zboží neoprávněně označené ochrannou známkou

Z odborných vyjádření zástupců společností byly tyto výrobky vyrobeny bez souhlasů majitelů ochranných známek.

Krimi celý článek
27.7.

Okradl nejen svoji bývalou přítelkyni

Jako bývalý přítel poškozené, žijící s ní v jejím bytě, bez jejího vědomí a souhlasu vybíral dotyčné z účtů peníze. V období od prosince 2015 do března 2016 se takto neprávem obohatil o 86.000 korun.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting