Hasiči vyjížděli k nehodě do Heřmanova Městce

9.5.

Hasiči vyjížděli k nehodě do Heřmanova Městce


K nehodě nákladního a dvou osobních automobilů do Heřmanova Městce vyjížděli ve čtvrtek 5. května v odpoledních hodinách profesionální hasiči z Chrudimi a místní dobrovolní hasiči. Po příjezdu první jednotky na místo bylo nutné vyprostit zraněné osoby z havarovaného vozidla pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Jedna osoba utrpěla těžké zranění a dvě osoby byly zraněny lehce. Odstraňování následků nehody trvalo více než 2 hodiny.

Hasiči se vrátili na základnu a hned vyjížděli k další nehodě, která se stala v Chrudimi. Jednalo se o střet dodávky a osobního vozu. Hasiči museli z dodávky vyprostit řidiče. Na místě byly celkem zraněny tři osoby. Hasiči dále zajistili vozidla proti požáru i úniku náplní. 

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.7.

V jeden den spáchal několik trestních skutků

Dopustil se zločinu loupeže, přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Policisté ho na základě rozhodnutí soudu převezli do vazební věznice a za loupežné přepadení mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Krimi celý článek
15.9.

Kradl za chodu firmy

V případě, že se ho podaří policii dopadnout, hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody.

Krimi celý článek
7.11.

Tiše si v lese korodoval

Pyrotechnici na místě následně potvrdili, že se skutečně jedná o ruční granát vzor 34.

Krimi celý článek
1.10.

Krádeže černých vozidel na Pardubicku se množí

Triáda krádeží černých vozů na Pardubicku se naplnila v úterý 29. září během odpoledne

Krimi celý článek
16.7.

Cyklisté popíjeli

Další hříšník havaroval v Kamenci u Poličky. I on se před jízdou posilnil alkoholem a vydal se po silnici přes vesnici. Měl upadnout na vozovku a při pádu se zranit.

Krimi celý článek
1.8.

Hasiči vyjížděli v souvislosti s deštěm k jedenácti událostem

Chrudimští hasiči odstraňovali spadlý strom přes komunikaci v Libkově a v Seči. Na Orlickoústecku hasiči v souvislosti s deštěm zasahovali u tří událostí. V Jablonném nad Orlicí hasiči odstraňovali spadlý strom přes cestu a čerpadla se nezastavila ani v Červené Vodě.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting