Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

27.1.

Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

V pátek 24. ledna v odpoledních hodinách vyjížděli hasiči k dopravní nehodě tří osobních vozidel do obce Lukavice. Při nehodě byla zraněna jedna osoba lehce. Do péče si ji převzali zdravotníci. Profesionální hasiči společně s dobrovolnými hasiči ze Slatiňan provedli zabezpečení místa nehody a vozidel a poté jejich úklid. Dále byl proveden úklid komunikace, protože na vozovku unikly provozní náplně.


Jednotka profesionálních hasičů cestou při návratu na stanici ´narazila´ ještě na další kolizi na silnici I/37 u odbočky na obec Kunčí. Jednalo se o sraženého cyklistu osobním vozidlem. Cyklista utrpěl těžká zranění. Do příjezdu hasičů poskytovala první před lékařskou pomoc nemocniční sestra. Jednotka ihned po příjezdu v poskytování první pomoci pokračovala až do příjezdu zdravotnické záchranné služby. Poté hasiči zabezpečili místo nehody a spolupracovali s policisty při vyšetřování – nasvěcovali místo nehody a poté odstranili následky nehody a zprůjezdnili komunikaci.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.3.

Mrtvý ve vozidle

Policisté operačnímu středisku záhy oznamení potvrdili. Ve voze skutečně nalezli muže bez známek života, přivolaný lékař konstatoval smrt. Na těle zemřelého neshledali žádné stopy náslilí.

Krimi celý článek
23.11.

Facka za 3000Kč

Muži zákona celou věc zadokumentovali a případem se nadále zabývají jako přestupkem proti občanskému soužití.

Krimi celý článek
24.7.

Jednotky hasičů hledaly ztraceného muže, hasily autobus i vanu v koupelně HZS Pardubického kraje, územní odbor Ústí nad Orlicí

. V pátek v dopoledních hodinách byl na místo povolán i pes na vyhledávání hořlavých kapalin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 230 tisíc korun. Příčinu vzniku této události vyšetřují policisté.

Krimi celý článek
24.6.

Potápěči prohledávali vodní plochu na Mělicích

Na místo byl vyslán policejní psycholog. Zásah hasičů byl ukončen po dvou hodinách. Případ nyní vyšetřuje Policie ČR.

Krimi celý článek
30.8.

V Elektrárně ve Chvaleticích nad ránem vypukl požár. Škoda je 50 milionů korun

Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 milionů korun. Uchránit se podařilo majetek ve výši 400 milionů korun. Vzhledem ke zříceným konstrukcím je na místo povolán i statik. Příčinu vzniku požáru vyšetřují hned dva týmy profesionálů - hasiči z Pardubického kraje, Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč a generálního ředitelství HZS ČR a dále interní tým složený z odborníků Elektrárny Chvaletice.

Krimi celý článek
18.6.

Podezřelý z vloupání dopaden

Většinu svého lupu následující den prodal a část pak sám snědl.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting