Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

27.1.

Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

V pátek 24. ledna v odpoledních hodinách vyjížděli hasiči k dopravní nehodě tří osobních vozidel do obce Lukavice. Při nehodě byla zraněna jedna osoba lehce. Do péče si ji převzali zdravotníci. Profesionální hasiči společně s dobrovolnými hasiči ze Slatiňan provedli zabezpečení místa nehody a vozidel a poté jejich úklid. Dále byl proveden úklid komunikace, protože na vozovku unikly provozní náplně.


Jednotka profesionálních hasičů cestou při návratu na stanici ´narazila´ ještě na další kolizi na silnici I/37 u odbočky na obec Kunčí. Jednalo se o sraženého cyklistu osobním vozidlem. Cyklista utrpěl těžká zranění. Do příjezdu hasičů poskytovala první před lékařskou pomoc nemocniční sestra. Jednotka ihned po příjezdu v poskytování první pomoci pokračovala až do příjezdu zdravotnické záchranné služby. Poté hasiči zabezpečili místo nehody a spolupracovali s policisty při vyšetřování – nasvěcovali místo nehody a poté odstranili následky nehody a zprůjezdnili komunikaci.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

25.4.

Napadení na toaletě, skončil v nemocnici

Mladík odešel, ale na jedné z nedalekých ulic ho měl pronásledovatel dostihnout a pokračovat v slovním i fyzickém ataku. Výsledkem bylo zranění, pobyt v nemocnici a měsíční pracovní neschopnost mladšího z mužů.

Krimi celý článek
9.3.

Cizinecká policie měla rušný víkend

Z důvodu opakovaného porušení trestu vyhoštění byl muž stíhán za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Krimi celý článek
11.12.

Obezřetnost se vyplatí Celorepubliková akce předvánočního období.

Blíží se adventní čas, který je spojený s přípravami na Vánoce. To znamená, nakupování dárků, různých pochutin a chystání oslav příchodu nového roku. V tomto období máme většinou u sebe větší finanční obnos, čehož využívají kapsáři, kteří čekají na vhodnou příležitost.

Krimi celý článek
1.11.

Mladík skončil na záchytce.

Ta z obavy o jeho život zavolala na tísňovou linku. Na místo dorazili kolegové z místního obvodního oddělení a zdravotnická služba.

Krimi celý článek
21.7.

Neznámí pachatelé zdevastovali zahradu

Nejenže vytrhali solární lampy, ale při úprku rovněž probodli nadzemní část nafukovacího bazénu.

Krimi celý článek
11.9.

Přes osminásobný zákaz řídil auto, pil a havaroval

Pro některé řidiče není překážkou ani osmkrát vyslovený zákaz řízení motorových vozidel.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting