Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

27.1.

Hasiči zasahovali krátce po sobě u dvou nehod

V pátek 24. ledna v odpoledních hodinách vyjížděli hasiči k dopravní nehodě tří osobních vozidel do obce Lukavice. Při nehodě byla zraněna jedna osoba lehce. Do péče si ji převzali zdravotníci. Profesionální hasiči společně s dobrovolnými hasiči ze Slatiňan provedli zabezpečení místa nehody a vozidel a poté jejich úklid. Dále byl proveden úklid komunikace, protože na vozovku unikly provozní náplně.


Jednotka profesionálních hasičů cestou při návratu na stanici ´narazila´ ještě na další kolizi na silnici I/37 u odbočky na obec Kunčí. Jednalo se o sraženého cyklistu osobním vozidlem. Cyklista utrpěl těžká zranění. Do příjezdu hasičů poskytovala první před lékařskou pomoc nemocniční sestra. Jednotka ihned po příjezdu v poskytování první pomoci pokračovala až do příjezdu zdravotnické záchranné služby. Poté hasiči zabezpečili místo nehody a spolupracovali s policisty při vyšetřování – nasvěcovali místo nehody a poté odstranili následky nehody a zprůjezdnili komunikaci.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.2.

Ze zahradníka se stal kozel

V sobotu 10. února po půlnoci vznikl v obci Sezemice, u zahrádkářské osady, požár na nákladním motorovém vozidle AVIA

Krimi celý článek
26.6.

Třináctiletý řidič

V Přelouči přistihli městští strážníci 13letého řidiče.

Krimi celý článek
6.4.

Pátráme po mladé dívce

Dívka je hubené postavy 152 cm vysoká, má černé středně dlouhé vlasy a hnědé oči.

Krimi celý článek
11.12.

Obezřetnost se vyplatí Celorepubliková akce předvánočního období.

Blíží se adventní čas, který je spojený s přípravami na Vánoce. To znamená, nakupování dárků, různých pochutin a chystání oslav příchodu nového roku. V tomto období máme většinou u sebe větší finanční obnos, čehož využívají kapsáři, kteří čekají na vhodnou příležitost.

Krimi celý článek
17.6.

Plameny poničily celý byt

Plameny během několika minut stačily poškodit dva pokoje a jejich vnitřní vybavení.

Krimi celý článek
13.7.

Vozidlo začalo za jízdy hořet

Vozidlo zastavilo na krajnici před garáží rodinného domu, a tak vznikla škoda nejen na vozidle, ale také na plastové popelnici, garážových vratech a na dlažbě před garáží.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting