Hlad nebo přípravy na Silvestra?

31.12.

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Po vloupání do baru v Poličce sčítá od pondělního večera majitel tohoto zařízení škody. Dosud neznámý pachatel se do restaurace vloupal v noci z neděle na pondělí, přičemž středem lapkova zájmu se stal převážně alkohol a cigarety. Zlodějíčkově pozornosti však neunikla ani pětilitrová sklenice s naloženými utopenci a několik voňavých paprikových klobás. Ztráty jsou zástupcem poškozeného předběžně vyčísleny na téměř 10 tisíc korun. Případ policisté prověřují jako majetkový trestný čin, a to krádež provedená vloupáním. Po pachateli nyní policisté pátrají. Co se odcizených věcí týče, lze předpokládat, že skončí na některé ze silvestrovských oslav.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.8.

Nezvedat rodičům telefon může způsobit obavu nejen u rodičů, ale i u složek IZS.

Na jeho adresu už téměř mířili policisté z dubinského obvodu, ale po chvíli je operační středisko mohlo z výjezdu odvolat.

Krimi celý článek
26.5.

Řidič se sražené dívce omluvil a z místa odjel

Nyní Policie hledá svědky, kteří by nás přivedli ke konkrétnímu řidiči, nebo přímo vyzývá neznámého muže, který byl účastníkem nehody, aby se sám přihlásil. Jakékoliv postřehy sdělte pardubickým dopravním policistům na čísle 974 566 254, nebo můžete využít mobilní telefon pardubické tiskové mluvčí s číslem 724 02 55 70. Za jakékoliv informace předem děkujeme.

Krimi celý článek
23.1.

Máte tam bombu - znělo oznámení

Po půl hodině se podařilo podezřelého osmadvacetiletého muže zadržet nedaleko právě bohdanečského obvodního oddělení. Policistům následně uvedl, že má jisté problémy, chtěl na sebe upozornit a žádnou bombu nikam neumístil.

Krimi celý článek
3.10.

Z invalidního vozíku ukradl kabelku

Neznámý pachatel zde odcizil z madla invalidního vozíku dámskou kabelku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou.

Krimi celý článek
1.8.

Hasiči vyjížděli v souvislosti s deštěm k jedenácti událostem

Chrudimští hasiči odstraňovali spadlý strom přes komunikaci v Libkově a v Seči. Na Orlickoústecku hasiči v souvislosti s deštěm zasahovali u tří událostí. V Jablonném nad Orlicí hasiči odstraňovali spadlý strom přes cestu a čerpadla se nezastavila ani v Červené Vodě.

Krimi celý článek
11.2.

Hasič rozmluvil ženě skok z okna

Až do příjezdu hasičů a záchranné služby hovořil se ženou v okně ve čtvrtém patře.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting