Hlad nebo přípravy na Silvestra?

31.12.

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Po vloupání do baru v Poličce sčítá od pondělního večera majitel tohoto zařízení škody. Dosud neznámý pachatel se do restaurace vloupal v noci z neděle na pondělí, přičemž středem lapkova zájmu se stal převážně alkohol a cigarety. Zlodějíčkově pozornosti však neunikla ani pětilitrová sklenice s naloženými utopenci a několik voňavých paprikových klobás. Ztráty jsou zástupcem poškozeného předběžně vyčísleny na téměř 10 tisíc korun. Případ policisté prověřují jako majetkový trestný čin, a to krádež provedená vloupáním. Po pachateli nyní policisté pátrají. Co se odcizených věcí týče, lze předpokládat, že skončí na některé ze silvestrovských oslav.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

19.5.

Prodejna terčem zloděje

Policisté po pachateli intenzivně pátrají.

Krimi celý článek
28.1.

Pomozte při objasňování případu

Neznámý pachatel jeho vůz odcizil v nočních hodinách z 24 na 25 ledna. Jednalo se o vůz Škoda Octavia; 1,9 TDI; RZ: 4E8 3948; šedé metalické barvy; s tažným zařízením; plechovými disky se zimními pneumatikami značky Barum Polaris II. Navíc se ve vozidle nacházely tyto věci: zelená karta o pojištění, 4 kusy plastových poklic, startovací kabely, hever a auto-navigace značky Garmin.

Krimi celý článek
10.7.

Braňte se domácímu násilí. Nezavírejte před ním oči!

Bohužel oběťmi domácího násilí se nestávají jen ženy, ale i rodiče, děti a senioři. Domácí násilí se rozvíjí postupně, má svoji dynamiku a cyklický průběh.

Krimi celý článek
4.7.

Psí exkrement

Jeho majitelka nejspíš nic neviděla, hosté ji několikrát upozornili, aby si to po svém pejskovi uklidila, na což snad nereagovala.

Krimi celý článek
24.4.

Odcizené vozidlo si našel sám

Když se podíval na parkoviště, automobil tam také nebyl. Pojal tak podezření, že auto a tablet mu odcizil jeho známý, a celou věc šel oznámit na policii. Následně tak začalo pátrání po odcizeném vozidle, tabletu i samotném muži, který měl mít krádež na svědomí.  

Krimi celý článek
17.8.

Neznámý řidič srazil chodkyně

Obě ženy utrpěly vážná zranění a byly převezeny na ošetření do nemocnice, kde byly hospitalizovány.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting