Hlad nebo přípravy na Silvestra?

31.12.

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Po vloupání do baru v Poličce sčítá od pondělního večera majitel tohoto zařízení škody. Dosud neznámý pachatel se do restaurace vloupal v noci z neděle na pondělí, přičemž středem lapkova zájmu se stal převážně alkohol a cigarety. Zlodějíčkově pozornosti však neunikla ani pětilitrová sklenice s naloženými utopenci a několik voňavých paprikových klobás. Ztráty jsou zástupcem poškozeného předběžně vyčísleny na téměř 10 tisíc korun. Případ policisté prověřují jako majetkový trestný čin, a to krádež provedená vloupáním. Po pachateli nyní policisté pátrají. Co se odcizených věcí týče, lze předpokládat, že skončí na některé ze silvestrovských oslav.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

7.4.

Dodávka, v níž byl zaklíněn řidič, hrozila převrácením

Dne 6. dubna v 10:05 hodin byli pardubičtí hasiči přivoláni k nehodě, která se stala v Nemošicích.

Krimi celý článek
16.1.

Kradl naftu a autobaterie

Vždy měl přerušit přívodní kabely vedoucí k autobateriím u nákladních vozidel a ty odcizil. Aby toho nebylo málo, u některých nákladních souprav mu baterie nejspíš nestačily.

Krimi celý článek
31.10.

Na střeše gymnázia hořelo, příčinou je porušení bezpečnostních předpisů

Požár byl zcela zlikvidován v 18.17 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Uchránit se podařilo majetek v řádech sta tisíců korun.

Krimi celý článek
4.6.

Pátrání po 17leté slečně

O dívku má rodina strach.

Krimi celý článek
10.12.

Nadýchal přes 1,5 promile

Během pár vteřin po srážce se řidič Renaultu nestačil divit. Šofér „bavoráku“ pokračoval dál. Netrvalo dlouho a kolegové z Hlinska podezřelého v obci Krouna vypátrali v jednom z místních domů. Ihned putoval zpět k místu dopravní nehody. Zde se už nehodou zabývali kolegové z Dopravního inspektorátu Chrudim.

Krimi celý článek
11.3.

Plundrovali školky, kradli i banány

V mateřské škole na Chvaleticku navíc způsobil neznámý pachatel více škody na poškozených věcech než na odcizených.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting