Hledají se svědci nehody

23.6.

Hledají se svědci nehody

Hledají se svědci nehody

Policie hledá svědky nehody, která se stala v úterý 21.6.2011 deset minut po patnácté hodině na silnici II. třídy v ulici 28. Října u autobusové zastávky v Žamberku ke střetu osobního vozidla zn. Škoda Felícia a chodce. Mladík musel být se zraněním převezen do nemocnice. Oba účastníci nehody byli podrobeni dechové zkoušce a její výsledek byl negativní. Dopravní policisté žádají občany o pomoc. Kdo se v úterý v době od 15:10 hod. do 15:15 hod. pohyboval po ul. 28. Října v Žamberku a mohl by jakoukoliv informací přispět k objasnění okolností dopravní nehody, ať volá na bezplatnou linku 158 nebo kontaktuje přímo dopravní policisty na čísle 974 580 251.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.12.

Nedělní hokejové derby. Policisté zajistili celkem tři osoby.

Aby si obyvatelé Pardubic mohli užít klidnou adventní neděli, policisté dohlíželi na veřejný pořádek v souvislosti s konáním hokejového utkání.

Krimi celý článek
2.3.

Tři řidiči z Pardubicka už nasbírali plný počet bodů

Tři motoristé z Pardubicka nasbírali od července loňského roku 12 „trestných“ bodů a přišli o řidičský průkaz.

Krimi celý článek
21.2.

Výrobce a dealer drog ve vazbě

Tento měsíc na dveře jednoho z rodinných domů v obci nedaleko Ústí nad Orlicí „zaklepala“ Zásahová jednotka z Hradce Králové. Její nečekaná návštěva byla na základě zjištění orlickoústeckých specialistů na drogovou problematiku, kteří měli nájemce nemovitosti v hledáčku.

Krimi celý článek
4.8.

Ujíždět policejním hlídkám se nevyplácí

Bezprostředně poté z vozidla účastníci nehody i se psem utekli.

Krimi celý článek
17.6.

Lupič ,,nešika,, naštěstí, doloupil

Pod pohrůžkou střelby, jež mnohokrát vyslovil, se dostal až do služebních prostor.

Krimi celý článek
28.7.

Chrudimští hasiči zasahovali v Hroubovicích

Hasiči vyčkali, až policisté zadokumentují všechny stopy potřebné k vyšetření události, a poté vyprostili z vozidla bezvládné tělo. Silnice II/158 byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Odstraňování následků nehody ze strany hasičů bylo ukončeno v 0.24 hodin.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting