Hledají se svědci nehody

23.6.

Hledají se svědci nehody

Hledají se svědci nehody

Policie hledá svědky nehody, která se stala v úterý 21.6.2011 deset minut po patnácté hodině na silnici II. třídy v ulici 28. Října u autobusové zastávky v Žamberku ke střetu osobního vozidla zn. Škoda Felícia a chodce. Mladík musel být se zraněním převezen do nemocnice. Oba účastníci nehody byli podrobeni dechové zkoušce a její výsledek byl negativní. Dopravní policisté žádají občany o pomoc. Kdo se v úterý v době od 15:10 hod. do 15:15 hod. pohyboval po ul. 28. Října v Žamberku a mohl by jakoukoliv informací přispět k objasnění okolností dopravní nehody, ať volá na bezplatnou linku 158 nebo kontaktuje přímo dopravní policisty na čísle 974 580 251.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

21.9.

Mladík toužil po voňavkách

Mladík měl mít u sebe dvě voňavky v celkové hodnotě 500 korun.

Krimi celý článek
1.3.

Drzý podvodník a naivní čerpadlář

Notnou dávku drzosti a mazanosti vykázal na konci loňského roku muž, který navštívil jednu z benzínových čerpacích stanic.

Krimi celý článek
26.10.

Strážník podezřelý z podpory neonacismu u policie skončil

Před přijetím podstoupil pan Kašpar psychologické testy, které žádné sklony k neonacismu ani jiné patologie neodhalily.

Krimi celý článek
8.6.

Na Seči zmizelo vodní šlapadlo

Využil noční doby ze soboty na neděli 31. 5. 2015 na to, aby šlapadlo původně připevněné řetězem u břehu vodní nádrže Seč (v kempu Pláž) beze stopy odvezl.

Krimi celý článek
24.7.

Jednotky hasičů hledaly ztraceného muže, hasily autobus i vanu v koupelně HZS Pardubického kraje, územní odbor Ústí nad Orlicí

. V pátek v dopoledních hodinách byl na místo povolán i pes na vyhledávání hořlavých kapalin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 230 tisíc korun. Příčinu vzniku této události vyšetřují policisté.

Krimi celý článek
25.8.

Motocyklista utrpěl lehké zranění

Střetu s autem ale zabránil.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting