Hledáme svědky nehody

3.1.

Hledáme svědky nehody

 Jedenáctiletý chlapec z Poličky se měl stát obětí autohody. Ta se stala na přechodu pro chodce dne  31. prosince 2012 v 11:04 na ulici ČSL. Armády v Poličce. Zranění hocha nebyla naštěstí vážná. Byl ošetřen na místě, poté převezen do svitavské nemocnice. V týž den jej lékaři propustili do domácího léčení.

     Pro řádné vyšetření nehody je třeba k této události najít a vyslechnout další svědky. Proto se obracíme nejen na občany města Polička, ale i na ty, kteří v době kolize mohli místem projíždět. Máte-li k této nehodě co říci, sdělte své poznatky dopravním policistům na linku 974 578 254, případně můžete policii kontaktovat prostřednictvím linky 158.

     Devětašedesátiletý řidič osobního vozidla Renault Megane tvrdí, že mu chlapec nedal šanci střetu zabránit. Údajně měl vjet na přechod pro chodce na jízdním kole. Chlapec si ovšem trvá na svém. Kolo údajně vedl a řidič mu neumožnil nerušené a bezpečné přejití vozovky.

    Hmotné škody jsou odhadnuty na 3 tisíce korun. (na vozidle 1 tisíc, na jízdním kole 2 tisíce). 

Další zprávy z kategorie "Krimi"

24.6.

Potápěči prohledávali vodní plochu na Mělicích

Na místo byl vyslán policejní psycholog. Zásah hasičů byl ukončen po dvou hodinách. Případ nyní vyšetřuje Policie ČR.

Krimi celý článek
21.7.

Neznámí pachatelé zdevastovali zahradu

Nejenže vytrhali solární lampy, ale při úprku rovněž probodli nadzemní část nafukovacího bazénu.

Krimi celý článek
23.6.

Nezajištěný stan přilákal neznámého zloděje

Po zloději pátrají novopačtí policisté.

Krimi celý článek
8.8.

Obviněn z krádeže na krajském úřadu

Zajímavé na celém případu je i to, že 18letý muž nebyl zaměstnancem ostrahy dlouho. Ve své práci se rozkoukal pouhý týden a v budově úřadu odsloužil pouze 4 noční směny. Včera si ve zkráceném přípravném řízení převzal z rukou kriminalistů podezření z trestného činu krádeže v prvním a třetím odstavci.

Krimi celý článek
3.10.

Z invalidního vozíku ukradl kabelku

Neznámý pachatel zde odcizil z madla invalidního vozíku dámskou kabelku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou.

Krimi celý článek
3.5.

Viděli jste dopravní kolizi?

Ke střetu dopravních prostředků došlo v pondělí 24. dubna 2017 jednu hodinu po poledni na křižovatce protínající ulici Moravskou a Bratří Hubálků.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting