Hledaný Petr Podhradský z Veltrus

21.3.

Hledaný Petr Podhradský z Veltrus

Hledaný Petr Podhradský z Veltrus

Odsouzený Petr Podhradský vykonával trest odnětí svobody v trvání šesti měsíců s dohledem ve věznici v Hradci Králové, a to pro trestný čin krádeže. Dne 23.června minulého roku uprchl z nestřeženého pracoviště akciové společnosti Technistore v Hradci Králové. Uprchlý Petr Podhradský se narodil 9. května 1979, trvale je přihlášen ve Veltrusech, Sportovní ulici 239. Je 182 cm vysoký, štíhlé postavy, blond vlasů a má oválný typ obličeje. Jeho podobenka je na připojené fotografii. Trest byl odsouzenému uložen Okresním soudem v Hradci Králové za krádež, které se dopustil 23. ledna 2006 v Hradci Králové v hypermarketu TESCO na Rašínově třídě. Zde po odstranění bezpečnostního kódu odcizil dvě lahve (pozn. nevratné) alkoholu značky Jim Beam v hodnotě 738 Kč. Krádeže se dopustil přesto, že byl rozsudkem Okresního soudu v Kutné Hoře ze dne 17. března 2004 odsouzen ze stejný trestný čin k nepodmíněnému trestu odnětí svobody. Policie žádá občany, aby veškeré informace k hledanému Petru Podhradskému sdělili přímo službě kriminální policie a vyšetřování Okresního ředitelství Hradec Králové (tel. 974 526 101) nebo na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

31.12.

Střepy z půlltrů mu nejspíš štěstí nepřinesou

Na protialkoholní záchytné stanici zůstal do vystřízlivění a dnešní den se má dostavit na Obvodní oddělení Pardubice I k podání vysvětlení.

Krimi celý článek
24.4.

Kauza Komerio: Zastupitelé pustili pět milionů k vodě

Komerio vrátilo jen část peněz, v roce 2001 navíc skončilo v likvidaci a Žamberku převedlo jen pohledávky jiných dlužníků.

Krimi celý článek
20.8.

U Zaječic shořel traktor i s balíkovacím zařízením

Dne 19. srpna 2008, v 16:56 hodin zasahovali chrudimští profesionální hasiči a dále dobrovolní hasiči z Chrasti a Zaječic

Krimi celý článek
2.9.

Statistika prázdninové nehodovosti

Bohužel dopravní nehoda se stala osudná 6 osobám, které na místě svým zraněním podlehly.

Krimi celý článek
7.1.

Slepice se mohly vrátit do kurníku

Jakmile dorazili k jeho domu, všimli si již před brankou stop, jejichž tvar a design byl shodný se stopami na místě činu.

Krimi celý článek
5.6.

Koza jen v šoku, kůň i raněn

V polorozbořeném objektu bývalé pily se do sklepních prostorů propadla koza, která se pravděpodobně polekala bouřky.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting