Honička centrem Pardubic

21.7.

Honička centrem Pardubic

Policisté z Obvodního oddělení Pardubice 1 za sebou mají rušnou sobotní noc. Při běžné hlídkové činnosti se v rámci dohledu nad silničním provozem rozhodli na ulici Hlaváčova zkontrolovat vozidlo Citroen Xsara, které nemělo zadní tabulku registrační značky. Jaké bylo ale jejich překvapení, když řidič na výzvu k zastavení pokračoval v jízdě a z Hlaváčovy ulice odbočil do ulice Bratranců Veverkových. Několikrát to vypadalo, že řidič zastaví, ale pokaždé opět zrychlil a ujížděl. Zběsilou jízdou pokračoval v protisměru do jednosměrné ulice Smilova, směrem k finančnímu úřadu. Tam ale nezvládl řízení a při projíždění pravotočivé zatáčky havaroval. Z vozidla řidič a jeho dva spolujedoucí začali utíkat. Policistům se podařilo zadržet řidiče, u kterého ihned provedli orientační dechovou zkoušku ke zjištění alkoholu v dechu. Ta byla negativní. Policisté stále nechápali, proč teprve 17letý mladík z Nymburska ujížděl. Po provedení lustrací v policejních evidencích jim ale bylo vše jasné. Po mladíkovi i vozidle bylo vyhlášeno celostátní pátrání a mladý muž je nyní také podezřelý z provinění řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění. Mimo jiné došlo v pátek okolo deváté hodiny večerní v Lázních Bohdaneč ke krádeži benzinu z vozidla Škoda Favorit. Podle svědků je možné, že pachatelé krádeže odjeli právě v tomto vozidle Citroen Xsara. Policisté skupiny dopravních nehod samozřejmě šetří i samotnou dopravní nehodu. Vzhledem k tomu, že mladíkovi bylo teprve 17 let, nezaměstnal jen policisty, ale i pracovnici ogránu sociálně právní ochrany dětí, která musela být přítomna všem úkonům. Mladík byl nakonec předán své matce.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.10.

Série požárů v Polabinách pokračovala i v noci na první řijnový den

Hasiči po příjezdu na místo provedli kontrolu termokamerou a odvětrali zakouřené prostory. Podle slov vyšetřovatele hasičů byl požár založen úmyslně. Škoda byla předběžně vyčíslena na 85 tisíc korun.

Krimi celý článek
31.7.

Třináctá dopravní tragédie v okrese Chrudim

Dívenka sice byla připoutaná bezpečnostními pásy, ale při nárazu utrpěla natolik závažné poranění hlavy, že na místě zemřela.

Krimi celý článek
9.12.

Náraz do stromu nepřežil

V neděli 7. prosince pět minut před půl sedmou hodinou večerní havarovalo u obce Pomezí na Svitavsku osobní vozidlo Honda

Krimi celý článek
10.1.

Muž s nožem přepadl bar v Hradci

Při přepadení se nijak nemaskoval, pouze měl na hlavě kapuci od bundy.

Krimi celý článek
29.3.

Na Koudelce (opět) hořelo

Bylo nutné rozebrat zbytky střešní konstrukce a dohasit všechna ohniska požáru.

Krimi celý článek
18.3.

Další oklamaný senior

Přišel o téměř 81.000 korun.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting