Jiným bral a sobě dával

18.7.

Jiným bral a sobě dával

Jiným bral a sobě dával

Orlickoústečtí kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality SKPV 14. července zahájili trestní stíhání sedmačtyřicetiletého muže. A čeho se měl dopustit? Peníze jiným zřejmě bral a sebe odměňoval. Nejvíce je na tom pravděpodobně bit jeho zaměstnavatel. V jednom z restauračních zařízení na Letohradsku má majiteli v kase chybět přes sto třicet tisíc korun. Místo, aby číšník peníze bránil třeba před lupiči, svěřené finance měly končit od prosince loňského roku do dubna v herních automatech. V květnu kriminalisté zahájili úkony trestního řízení. Několikaměsíční mravenčí práce přinesla výsledky. Muži bylo sděleno obvinění z přečinu zpronevěry. Pokud soudce uzná muže vinným, hrozí mu trest odnětí svobody od jednoho až na pět let.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.8.

K požáru lakovny vyjížděly tři jednotky hasičů. Škoda je tři miliony korun

Objekt nebyl v provozu, probíhá v něm přestavba. Požár hasiči dostali pod kontrolu tři minuty po příjezdu první jednotky na místo a zcela ho zlikvidovali v 12.54 hodin.

Krimi celý článek
8.12.

Dejte pozor na oxid uhelnatý (CO)

V rodinném domu matka dvou dětí zapnula plynový kotel dvě hodiny před tím, než na místo museli přijet hasiči.

Krimi celý článek
26.8.

Hřešil hned dvakrát

Následně se řidič podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve.

Krimi celý článek
31.10.

Střet vozu s chodkyní

U obou účastníků jsme provedli dechové zkoušky, obě měly negativní výsledek.

Krimi celý článek
6.8.

Dopis na rozloučenou

Naštěstí měla osoba, jež chtěla spáchat sebevraždu, při sobě mobilní telefon. Právě jeho prostřednictvím se podařilo s hledanou navázat spojení.

Krimi celý článek
10.1.

Pěstoval, sklidil, sušil, ale již nevyužil

Kriminalisté z "TOXI" týmu zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže z Poličska. Jeho protiprávní jednání spočívalo v tom, že od dubna do září loňského roku pěstoval rostliny konopí setého.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting