Kdo zapaluje luxusní vozy?

27.8.

Kdo zapaluje luxusní vozy?

Kdo zapaluje luxusní vozy?

K požáru osobního vozidla Audi TT vyjížděli hasiči do Lexovy ulice v Pardubicích ve středu 25. srpna něco málo minut před půlnocí. V době jejich příjezdu byl tento zaparkovaný luxusní automobil již zcela v plamenech. Škoda byla předběžně vyčíslena na 250 tisíc korun. Jak se ale na místě ukázalo, požár byl založen úmyslně. Podle slov vyšetřovatele byla použita k podpálení vozidla zápalná láhev. Hasiči museli uchránit před plameny rovněž zaparkované vozidlo Škoda Octavia, v tomto případě se podařilo uchránit hodnoty ve výši 150 tisíc korun. K dalšímu požáru vozidla vyjížděli hasičští záchranáři ve čtvrtek 26. srpna 47 minut po půlnoci do ulice Sedláčkova v pardubické městské části Polabiny. Právě tady totiž hořel rovněž luxusní vůz Mercedes S400 DCI Long. Ještě před příjezdem hasičů se o uhašení hořícího automobilu snažili strážníci městské policie. Požár byl založen taktéž úmyslně, a to pomocí nádoby s hořlavou kapalinou. Škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Díky okamžitému zásahu se podařilo na mercedesu uchránit hodnoty ve výši 150 tisíc korun. V těsné blízkosti byl zaparkován i vůz Opel Corsa, který se podařilo před plameny naštěstí uchránit. Oba případy nyní vyšetřuje Policie ČR.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

12.6.

Záchrana tonoucího

Sotva vyšla tisková zpráva o špatném parkování řidičů znemožňujících průjezd záchranářům u písníku Hrádek, už taková situace nastala. Záchranáři kličkovali v koloně parkujících vozidel a vrtulník musel usednout na křižovatku silnic spojující obce Lázně Bohdaneč, Dolany, Staré Ždánice a Hrádek.

Krimi celý článek
19.12.

Celostátně hledaná žena žádala po strážnících nocleh

Na tísňovou linku 156 volala žena, která tvrdila, že je celostátně hledanou osobou.

Krimi celý článek
23.9.

Čelně se srazili při jízdě na bicyklech

Karambol dvou cyklistů ale nešetří muži zákona až tak často.

Krimi celý článek
16.7.

Cyklisté popíjeli

Další hříšník havaroval v Kamenci u Poličky. I on se před jízdou posilnil alkoholem a vydal se po silnici přes vesnici. Měl upadnout na vozovku a při pádu se zranit.

Krimi celý článek
30.1.

Pod záminkou chutné zabijačky se dostával do bytů

Sobotní předobědový čas dne 27. ledna se zdál pro krádež příhodný 46-letému muži z Berounska.

Krimi celý článek
13.2.

Pomožte při pátrání po zmizelém muži

V pondělí 11. února oznámila na policii 46letá žena, že již několik hodin pohřešuje svého manžela.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting