Kdo zapaluje luxusní vozy?

27.8.

Kdo zapaluje luxusní vozy?

Kdo zapaluje luxusní vozy?

K požáru osobního vozidla Audi TT vyjížděli hasiči do Lexovy ulice v Pardubicích ve středu 25. srpna něco málo minut před půlnocí. V době jejich příjezdu byl tento zaparkovaný luxusní automobil již zcela v plamenech. Škoda byla předběžně vyčíslena na 250 tisíc korun. Jak se ale na místě ukázalo, požár byl založen úmyslně. Podle slov vyšetřovatele byla použita k podpálení vozidla zápalná láhev. Hasiči museli uchránit před plameny rovněž zaparkované vozidlo Škoda Octavia, v tomto případě se podařilo uchránit hodnoty ve výši 150 tisíc korun. K dalšímu požáru vozidla vyjížděli hasičští záchranáři ve čtvrtek 26. srpna 47 minut po půlnoci do ulice Sedláčkova v pardubické městské části Polabiny. Právě tady totiž hořel rovněž luxusní vůz Mercedes S400 DCI Long. Ještě před příjezdem hasičů se o uhašení hořícího automobilu snažili strážníci městské policie. Požár byl založen taktéž úmyslně, a to pomocí nádoby s hořlavou kapalinou. Škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Díky okamžitému zásahu se podařilo na mercedesu uchránit hodnoty ve výši 150 tisíc korun. V těsné blízkosti byl zaparkován i vůz Opel Corsa, který se podařilo před plameny naštěstí uchránit. Oba případy nyní vyšetřuje Policie ČR.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.3.

Srazil chodkyni a ujel

Po čtyřech hodinách intenzivního pátrání, byl vlastním šetřením a za pomoci svědectví občanů osmadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Opel Corsa vypátrán. Dechová zkouška na alkohol byla u šoféra pozitivní s naměřenou hodnotou 1,49 promile alkoholu v dechu.

Krimi celý článek
10.9.

Policie žádá o pomoc při pátrání

Pohřešovaný se narodil 23.1.1942, trvalý pobyt má v okrese Ústí nad Orlicí a je občanem České republiky.

Krimi celý článek
14.1.

Pořídili si je. Nnyní se o děti nestarají

Poněvadž je příliš nezajímaly ani základní potřeby dětí, které byly často hladové, špinavé a zdravotně zanedbané.

Krimi celý článek
3.3.

Obtěžoval a ukájel se při tom

Z šetření později vyplynulo, že takto se měl zaměřit a obscénně se chovat v celkem třech případech.

Krimi celý článek
10.7.

Braňte se domácímu násilí. Nezavírejte před ním oči!

Bohužel oběťmi domácího násilí se nestávají jen ženy, ale i rodiče, děti a senioři. Domácí násilí se rozvíjí postupně, má svoji dynamiku a cyklický průběh.

Krimi celý článek
12.7.

Stále hledáme důležitého svědka nehody

Řidič osobního vozidla Peugeot projíždějící lesním úsekem na Veliny zde nedokázal zabránit střetu s chodcem ležícím na komunikaci . Muž zraněním podlehl.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting