Konec opilcovy noční jízdy

6.3.

V neděli 4. března krátce před jednou hodinou ranní zastavila v pardubické městské části Trnová policejní hlídka osobní automobil Škoda Felicia. Strážce zákona totiž zaujal „specifický“ způsob jízdy vozidla. Za malou chvíli se podezření policistů potvrdilo, když orientační dechovou zkouškou naměřili jednatřicetiletému muži z Chrudimi více jak 2,5 promile alkoholu v dechu. Řidič se následně dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření, které bylo spojeno s nutným odběrem krve pro přesné zjištění hladiny alkoholu. Ještě téhož dne bylo policejním inspektorem muži sděleno, ve zkráceném přípravném řízení, podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení pod vlivem návykové látky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.7.

Po půlnoci kontrolovali v České Třebové posádku favoritu.

Devatenáctiletý mladík zřejmě pustil za volant svou stejně starou přítelkyni, která do autoškoly teprve docházela.

Krimi celý článek
2.2.

Druhé vykázání z bytu na Pardubicku

Pardubičtí policisté ve středu odpoledne vydali rozhodnutí o vykázání z domu na 10 dnů čtyřiatřicetiletého muže z Přeloučska.

Krimi celý článek
9.1.

Podnikatel provozoval v Jevíčku nelegální autovrakoviště. Dostal pokutu 110 tisíc korun

„Inspektoři ČIŽP při kontrole provedené v roce 2016 zjistili, že se na vodohospodářsky nezabezpečených plochách nacházelo celkem 69 autovraků. Některé obsahovaly motory a převodovky včetně provozních náplní. Navíc na místě docházelo i k demontáži jednotlivých dílů z těchto vraků. Nelegální autovrakoviště bylo podle našich zjištění provozováno minimálně od roku 2010, což jsme ověřili z leteckých map lokality,“ uvedl Lukáš Trávníček, ředitel Oblastního inspektorátu ČIŽP v Hradci Králové.

Krimi celý článek
13.5.

Naštvaní starostové se spojili v boji proti kriminalitě a vandalství

„Po vyhlášení amnestie prezidentem Klausem má řada lidí v Luži strach. Často mi volají starší občané a upozorňují na různé neznámé lidi a vozidla,“ říká zkušenosti z posledních měsíců starosta města Luže Radek Zeman.

Krimi celý článek
27.12.

Uvězněn na diskotéce

Problém však měl ten, že budova byla v tu chvíli uzamčená a uvnitř nikdo.

Krimi celý článek
17.8.

Neznámý řidič srazil chodkyně

Obě ženy utrpěly vážná zranění a byly převezeny na ošetření do nemocnice, kde byly hospitalizovány.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting