Krádež čtyřkola

16.8.

Krádež čtyřkola

Krádež čtyřkola

Na návštěvu našich měst bohužel nezapomenou turisté ze zahraničí. Ve středu minulého týdne jim totiž neznámý pachatel odcizil dvoustopé čtyřkolo v hodnotě 15.000 korun, které uzamkli mezi 4. a 5. hodinou odpoledne k železné trubce u účelové komunikace spojující obce Radim a Luže na Skutečsku. Když se vrátili, bylo netradiční kolo pryč. Případ krádeže ihned oznámili policistům ze Skutče, kteří ve věci zahájili šetření. Vzhledem k tomu, že takové kolo není obvyklé a pohled na zmíněný dopravní prostředek určitě utkví v paměti téměř každého občana, obracíme se na vás s prosbou, abyste jakékoliv informace vedoucí k objasnění uvedené krádeže sdělili policistům na kterékoli policejní služebně. Můžete využít i bezplatnou telefonní linku 158. Za vaši pomoc předem děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

26.4.

Požár usmrtil dva lidi

Oheň dostali záchranáři pod kontrolu po jedné hodině ranní. Do rána pak hlídala místo požáru místní dobrovolná jednotka hasičů.

Krimi celý článek
4.7.

Vykutálený skladník

Vykutálenou nakládku měl stihnout během půl hodiny. Z následného prodeje měl získat finanční prospěch pro zlepšení své finanční situace.

Krimi celý článek
2.1.

Pod vlivem alkoholu přijel až k policistům

Řidič nadýchal 2,71 promile alkoholu.

Krimi celý článek
26.8.

Žádáme svědky nehody o pomoc

Řidič Audi z místa dopravní nehody ujel. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Krimi celý článek
13.4.

Poklopy končily ve sběrnách

Vzniklé díry totiž údajně zakrýval paletami tak, aby do nich nikdo nespadl.

Krimi celý článek
22.7.

Návšteva dvou domů během dvou hodin

Majitel domu následně kontaktoval policisty, kteří si obě dámy převzali.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting