Kradl, co mu pod ruku přišlo

11.3.

Kradl, co mu pod ruku přišlo

PARDUBICE – Policisté podezřelého dopadli v kovošrotu. 
V úterý 5. března 2019 policisté na lince 158 přijali oznámení na neznámého pachatele, který měl v době od 4. - 5. března 2019 odcizit složené hliníkové lešení a žebřík z oploceného areálu na Fablovce. Předběžná škoda na odcizených věcech byla vyčíslena na 30.000 Kč. Pachatel si ale lup dlouho nenechal. Rozhodl se, že ho zpeněží v kovošrotu. Než ale dostal za přivezený materiál zaplaceno, dorazili do sběrny i policisté. Ti podezřelého 35letého muže ve sběrně zadrželi a převezli ho na služebnu k podání vysvětlení. Kolegové se s mužem setkali již po několikáté. Areál, ze kterého odcizil hliníkové lešení, navštívil i poslední únorový den, kdy byl při činu přistižen. Podezřelý muž se k opakovaným krádežím doznal a slíbil, že pokud bude jeho stíhání vedeno na svobodě, bude pracovat a další trestné činnosti se nebude dopouštět. Celková škoda na všech odcizených věcech byla vyčíslena na zhruba 90.000 Kč.
Policejní komisař ve středu 6. března 2019 zahájil trestní stíhání 35letého muže pro trestný čin krádeže spáchaného formou pokračování, za což mu v případě pravomocného odsouzení hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let. Kriminalisté podali na státní zastupitelství podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby a dnes v dopoledních hodinách soudce návrh státního zástupce akceptoval. Obviněný muž je stíhán vazebně.
mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.9.

Podvodníci používají stále stejné metody

Z výpovědi ženy vyplývá, že neznámý následně s někým hovořil mobilním telefonem a poté ji požádal o zaplacení 37 tisíc korun.

Krimi celý článek
22.4.

Cyklistka je těžce zraněna

Žádáme svědky o pomoc. Policisté žádají případné svědky dopravní nehody, kteří by svým svědectvím mohli pomoci k jejímu řádnému objasnění, aby se ozvali na bezplatnou linku 158.

Krimi celý článek
9.3.

16letá dívka nehodu nepřežila

Favorit jel z obce Dolní Roveň směrem do Holic a patrně nedal přednost Roveru.

Krimi celý článek
28.7.

Chrudimští hasiči zasahovali v Hroubovicích

Hasiči vyčkali, až policisté zadokumentují všechny stopy potřebné k vyšetření události, a poté vyprostili z vozidla bezvládné tělo. Silnice II/158 byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Odstraňování následků nehody ze strany hasičů bylo ukončeno v 0.24 hodin.

Krimi celý článek
31.10.

Na střeše gymnázia hořelo, příčinou je porušení bezpečnostních předpisů

Požár byl zcela zlikvidován v 18.17 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Uchránit se podařilo majetek v řádech sta tisíců korun.

Krimi celý článek
19.10.

Pomozte najít 17letého chlapce

Chlapec má štíhlou postavu, je asi 180 centimetrů vysoký, má krátké hnědé vlasy, hnědé oči

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting