Kradl, co mu pod ruku přišlo

11.3.

Kradl, co mu pod ruku přišlo

PARDUBICE – Policisté podezřelého dopadli v kovošrotu. 
V úterý 5. března 2019 policisté na lince 158 přijali oznámení na neznámého pachatele, který měl v době od 4. - 5. března 2019 odcizit složené hliníkové lešení a žebřík z oploceného areálu na Fablovce. Předběžná škoda na odcizených věcech byla vyčíslena na 30.000 Kč. Pachatel si ale lup dlouho nenechal. Rozhodl se, že ho zpeněží v kovošrotu. Než ale dostal za přivezený materiál zaplaceno, dorazili do sběrny i policisté. Ti podezřelého 35letého muže ve sběrně zadrželi a převezli ho na služebnu k podání vysvětlení. Kolegové se s mužem setkali již po několikáté. Areál, ze kterého odcizil hliníkové lešení, navštívil i poslední únorový den, kdy byl při činu přistižen. Podezřelý muž se k opakovaným krádežím doznal a slíbil, že pokud bude jeho stíhání vedeno na svobodě, bude pracovat a další trestné činnosti se nebude dopouštět. Celková škoda na všech odcizených věcech byla vyčíslena na zhruba 90.000 Kč.
Policejní komisař ve středu 6. března 2019 zahájil trestní stíhání 35letého muže pro trestný čin krádeže spáchaného formou pokračování, za což mu v případě pravomocného odsouzení hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let. Kriminalisté podali na státní zastupitelství podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby a dnes v dopoledních hodinách soudce návrh státního zástupce akceptoval. Obviněný muž je stíhán vazebně.
mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

30.9.

Srážku dvou vozidel nepřežili tři lidé

V osobním automobilu Alfa Romeo na místě zemřel dvaatřicetiletý řidič (cizinec) a jeho dva spolujezdci.

Krimi celý článek
13.3.

Srazil chodkyni a ujel

Po čtyřech hodinách intenzivního pátrání, byl vlastním šetřením a za pomoci svědectví občanů osmadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Opel Corsa vypátrán. Dechová zkouška na alkohol byla u šoféra pozitivní s naměřenou hodnotou 1,49 promile alkoholu v dechu.

Krimi celý článek
8.8.

V obchodě sebral sprchové gely

Sebral sprchové gely za dva tisíce korun

Krimi celý článek
4.1.

Ženě hrozí vysoká pokuta za sebeúnos

V úterý 2. ledna tohoto roku přijali policisté oznámení dvaapadesátileté ženy.

Krimi celý článek
19.7.

Jel podivně

Díky upozornění jiného řidiče mohl být nebezpečný šofér zastaven.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting