Kvůli svojí lásce hodlal odstřelit dům

8.7.

Kvůli svojí lásce hodlal odstřelit dům

Kvůli svojí lásce hodlal odstřelit dům

Dvě desítky policistů a městských strážníků zaměstnal na bezmála pět hodin v sobotu 3. července dvaačtyřicetiletý muž z České Třebové. Poněvadž již nějakou dobu projevoval intenzivní zájem o ženu z téhož města, ale ona jeho city neopětovala, rozhodl se její zamítavý postoj řešit pomstou.   V inkriminovanou sobotu, krátce po deváté hodině, zavolal muž na linku tísňového volání 112. Tady oznámil, že na vodovodní potrubí ve sklepě bytového domu v České Třebové uložil výbušninu. Netajil se při tom, že se jedná o pomstu milované ženě, která neopětuje jeho city. Výbušnina měla být nastražena v domě, v němž tato jeho "láska" bydlí. Na místo okamžitě přijely dvě desítky policistů a městských strážníků. Přivolán byl rovněž psovod se služebním psem vycvičeným na hledání výbušnin. Bylo navíc nutné v objektu přerušit dodávku elektrické energie i plynu. Paralelně s těmito kroky byla také provedena evakuace ohrožených osob. Před druhou hodinou odpoledne si všichni aktéři "raketeeringu" oddychli. Vyšlo totiž najevo, že se jedná o planý poplach. Muž chtěl vysněnou ženu jenom vystrašit a uložení výbušniny v domě si vymyslel. Tím ale šetření policistů neskončilo. Muži, který si uložení výbušniny v bytovém domě vymyslel, hrozí trestní stíhání. Pokud ho soud uzná vinným, mohl by za šíření poplašné zprávy strávit až dva roky za mřížemi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

11.11.

Policisté z polabinského obvodního oddělení šetří případ, kdy jeden z podezřelých údajně prodal cizí automobil.

Když se domáhal vysvětlení, zjistil, že auto už není v rukou, do kterých je za popisovaných podmínek svěřil. Vozidlo je údajně prodané a jeho majitelem je naprosto neznámá osoba.

Krimi celý článek
12.8.

Pro řidičku přilétl vrtulník

Po nárazu do stromu utrpěla vážná zranění.

Krimi celý článek
19.2.

Řídila opilá a bez řidičského oprávnění

Vůz musela odstavit a vyzvednout ho přišel jeho majitel. I on musel policistům sdělit, jak se ke klíčům dostala, zda jí vozidlo půjčil, nebo si ho vzala bez jeho vědomí. O rok mladší muž uvedl, že mladá žena si původně šla do vozidla pouze pro nějaké věci,.

Krimi celý článek
24.4.

Odcizené vozidlo si našel sám

Když se podíval na parkoviště, automobil tam také nebyl. Pojal tak podezření, že auto a tablet mu odcizil jeho známý, a celou věc šel oznámit na policii. Následně tak začalo pátrání po odcizeném vozidle, tabletu i samotném muži, který měl mít krádež na svědomí.  

Krimi celý článek
30.11.

Policie zjišťuje totožnost neznámého mladíka

Od druhého zářijového dne roku 2007 šetří hlinečtí policisté případ zcizené peněženky.

Krimi celý článek
16.2.

Noční razie v Pardubicích

Jeden z fanoušků hostujícího týmu na zápas v pátek třináctého jistě nezapomene. Místo fandění si vyslechl obvinění.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting