Lapkové na svojšickém Antifestu

7.8.

Lapkové na svojšickém Antifestu

Lapkové na svojšickém Antifestu

Ze soboty na neděli vnikl neznámý pachatel do uzamčeného osobního automobilu Renault Megane, který byl zaparkovaný v zábavním areálu v obci Svojšice. Ze zadního sedadla odcizil z kabelky digitální fotoaparát a peněženku s finanční hotovostí a osobními doklady. Ve stejném areálu a zhruba stejné době rovněž navštívil tři stany neznámý zloděj a odnesl si finanční hotovost, fotoaparát, mobilní telefony a další věci. Neodradila ho v tom ani přítomnost poškozených ve stanu, kteří v době krádeží spali. Celková způsobená škoda výše uvedenými krádežemi byla odhadnuta na téměř 30 tisíc korun. A do třetice nahlásil v neděli těsně před půlnocí pracovník ostrahy obchodního domu v Pardubicích policistům vloupání do objektu. Po příjezdu na místo policisté zahlédli dvě osoby, které se snažily odnést dvě basy piv a nějaké ovoce a zeleninu. Před strážci zákona utekly po schodišti na střechu budovy obchodního domu, tam je ale policisté z oddělení hlídkové služby zadrželi. U zadržených provedli orientační dechovou zkoušku, při které 21-leté ženě a 27-letému muži, cizím státním příslušníkům, naměřili více než 1 promili alkoholu v dechu. Oba zadržení uvedli, že byli na pankovém festivalu ve Svojšicích a nyní se vracejí. Následně byli umístěni do policejní cely do doby, než budou provedeny další úkony trestního řízení, neboť jsou podezřelí z trestného činu krádeže, spáchané vloupáním.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

3.1.

Svitavský policejní pes dvakrát zabodoval

Služební pes se stal hrdinou dne, když i ve druhém případě dopomohl policistům při zadržení podezřelého muže.

Krimi celý článek
14.5.

Úspěšná pátrání zachránila dva životy

Díky radiostanicím hlídka pohotovostního a eskortního oddělení věděla, že u zastávky v Pardubičkách se nikdo nenachází, proto společně se strážníky městské policie odjela o několik metrů dál směrem k hlavnímu nádraží. Tam byl opravdu spatřen muž sedící na kolejišti s mikinou přehozenou přes hlavu.

Krimi celý článek
15.1.

Pomozte nám pátrat po ztracených dětech

Naposledy jsme jejich stopy zachytili včera v ranních hodinách v Českém Těšíně.

Krimi celý článek
7.11.

Tiše si v lese korodoval

Pyrotechnici na místě následně potvrdili, že se skutečně jedná o ruční granát vzor 34.

Krimi celý článek
26.5.

Řidič se sražené dívce omluvil a z místa odjel

Nyní Policie hledá svědky, kteří by nás přivedli ke konkrétnímu řidiči, nebo přímo vyzývá neznámého muže, který byl účastníkem nehody, aby se sám přihlásil. Jakékoliv postřehy sdělte pardubickým dopravním policistům na čísle 974 566 254, nebo můžete využít mobilní telefon pardubické tiskové mluvčí s číslem 724 02 55 70. Za jakékoliv informace předem děkujeme.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting