Loupež poblíž čerpací stanice

9.4.

Loupež poblíž čerpací stanice

Loupež poblíž čerpací stanice

V pondělí 6. dubna 2009 jen pár minut po zavírací době na čerpací stanici v obci Trotina zaútočil na ženu neznámý lupič. Přitom když usedala za volant vozidla Mitsubishi, tak ji pod pohrůžkou střelné zbraně vyzval, aby si přesedla na místo spolujezdce. Následně s vozem odejel směrem na Hradec Králové. Na dosud neupřesněném místě s autem zastavil. Čerpadlářku se zbraní v ruce vyzval k vydání tržby. Žena z obavy o svůj život lupiči obálku s finanční hotovostí několik desítek tisíc korun vydala. Poté i s lupem vozidlo opustil a nasedl do poblíž zaparkovaného vozu. S největší pravděpodobností se jednalo o vozidlo značky Volkswagen. Následně s autem odjel směrem na Jaroměř. Dvaadvacetiletá žena naštěstí vyvázla bez zranění. Vzhledem k závažnosti případu prosíme občany o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace k loupežnému přepadení můžete oznámit na kteroukoliv policejní služebnu nebo bezplatnou linku 158.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

21.9.

Na Ústeckoorlicku zemřela parašutistka

K objasnění příčin, proč k pádu došlo, se na místo dostavil také vyšetřovatel Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod.

Krimi celý článek
30.4.

Vydávala se za zdravotní sestru

Žena by mohla být ve věku asi kolem 40 let, je vysoká 160 centimetrů, silnější postavy, hovoří se slovenským přízvukem.

Krimi celý článek
20.1.

Až výstřely zastavily povedenou trojičku

Z dopadené trojice pachatelů se hned na místě vyklubali bratři, kteří se později přiznali i k dříve provedenému vloupání.

Krimi celý článek
8.2.

Zásah musel být velmi rychlý

Policisté včera večer 7. února 2019 zasahovali v jedné z obcí na Letohradsku proti opilému muži, který se chtěl sebepoškodit.

Krimi celý článek
2.12.

Naboural zaparkovaná auta

Další nehoda, od které viník ujel.

Krimi celý článek
27.12.

Uvězněn na diskotéce

Problém však měl ten, že budova byla v tu chvíli uzamčená a uvnitř nikdo.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting