Loupežné přepadení za bílého dne

7.2.

Loupežné přepadení za bílého dne

Loupežné přepadení za bílého dne

V úterý 6. února 2007 mezi 9:30 a 9:45 hodin došlo v centru Pardubic, v ulici Jana Palacha 637, k loupežnému přepadení sázkové kanceláře Chance a.s.. Částečně maskovaný pachatel pod pohrůžkou použití střelné zbraně po zaměstnankyni požadoval vydání finační hotovosti. Z místa činu si skutečně odnesl menší peněžní obnos a poté z kanceláře utekl. Mladá žena naštěstí vyvázla bez zranění. Policisté nyní po neznámém pachateli pátrají pro podezření z trestného činu loupeže. Popis pachatele: jednalo se o muže ve věku 35 - 40 let., vysokého kolem 175 cm, na hlavě měl pletenou čepici oranžové až červené barvy, ústa zakrytá temně zelenou šálou. Na sobě měl tmavou zimní bundu tříčtvrteční délky, kalhoty byly pískové barvy ( nejednalo se o tzv. "kapsáče" ) a na rukou pletené rukavice. Mluvil špatně česky, spíše slovensky. Policisté žádají osoby, které viděly muže výše uvedeného popisu se v blízkosti sázkové kanceláře pohybovat mezi 9. a 10. hodinou dopolední, aby se přihlásily na linku Policie ČR na čísle 158. Pachatel vypadá ve skutečnosti o něco starší, než na uvedeném identikitu (viz přiložená fotografie ke zprávě, publikovaná na portálu ministerstva vnitra). Jeho věk by se měl pohybovat, jak již uvedeno, mezi 35 a 40 lety.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.6.

Doplatil na důvěřivost

Oslovenému muži na tom nebylo nic podezřelého a tak ho mohli cizinci následovat až do bytu

Krimi celý článek
17.2.

Podnapilý muž tančil se samopalem

Nefunkční zbraň mu dočasně zabavili a exhibicionistu poté eskortovali k vystřízlivění na Protialkoholní záchytnou stanici.

Krimi celý článek
13.8.

Nezvedat rodičům telefon může způsobit obavu nejen u rodičů, ale i u složek IZS.

Na jeho adresu už téměř mířili policisté z dubinského obvodu, ale po chvíli je operační středisko mohlo z výjezdu odvolat.

Krimi celý článek
24.7.

Prodejce se obával o krádež motocyklu.

Vzhledem k obavě o krádež skútru proto prodejce zavolal policisty.

Krimi celý článek
13.5.

Popáleného muže ve sběrných surovinách v Žamberku transportoval vrtulník do nemocnice

Plameny byly uhašeny obsluhou ještě před příjezdem hasičů, a to třemi hasicími přístroji. Celá událost byla hasiči zlikvidována v 9.15 hodin

Krimi celý článek
3.10.

Z invalidního vozíku ukradl kabelku

Neznámý pachatel zde odcizil z madla invalidního vozíku dámskou kabelku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting