Loupežné přepadení

25.8.

Loupežné přepadení

Loupežné přepadení

V úterý 23. 8. 2011 okolo deváté hodiny dopoledne došlo v obci Dříteč k loupežnému přepadení pobočky České pošty. Ve výše uvedenou dobu měl na pobočku přijít kuklou maskovaný přibližně 170cm vysoký muž, oblečený v černém a pod pohrůžkou zbraně vyžadovat vydání finanční hotovosti. I s lupem měl nasednout do přistaveného vozidla, ve kterém na něj zřejmě čekal druhý muž a odjeli neznámo kam. Dle informací se mohlo jednat o vozidlo Škoda Favorit vínové nebo červené barvy. Lupič údajně mluvil česky a dle hlasu by mohlo jít spíše o mladšího muže. Do pátrání po pachatelích tohoto skutku byl nasazen i policejní vrtulník, který ze vzduchu monitoroval okolí. Kriminalisté žádají případné svědky události, kteří by mohli přispět ke ztotožnění pachatelů nebo zmíněného vozidla, aby se s informacemi obrátili na bezplatnou linku 158. V případě odhalení a prokázání viny může být soudem za zločin loupež uložen trest odnětí svobody až na deset let.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

15.9.

Série vloupání v Hradci Králové pokračuje

Do bytové jednotky o velikosti 3 plus 1 na ulici Milady Horákové vnikl v noci na úterý 8. září.

Krimi celý článek
9.11.

S kradeným zbožím chtěla utéct

Uplynulou neděli 6. 11. řešili policisté z chrudimského obvodu případ krádeže sportovního zboží v jedné ze zdejších prodejen. A výsledek? Ještě téhož dne sdělili třiadvacetileté dívce podezření z přečinu krádeže.

Krimi celý článek
12.5.

Další úspěch detektivů

Ihned po vystoupení z vozidla byl obklíčen policisty, což jej natolik překvapilo, že se nezmohl na jakýkoliv odpor.

Krimi celý článek
21.2.

V kabině se pohyboval cizí člověk

Po náročném dni tedy ulehl, ale ještě před tím řádně uzamknul kabinu. Kolem druhé hodiny ráno jej náhle probudil chlad s světlo v kabině.

Krimi celý článek
14.7.

Dobrá práce pardubické kriminálky.

Všechny výše uvedené skutky má dle kriminalistů na svědomí 24letý mladík, kterému policisté sdělili obvinění z trestného činu krádeže, neoprávněného užívání cizí věci spáchaných ve formě pokračování a z trestného činu porušování domovní svobody. Kromě něj jsou obviněni ještě další dva muži ve věku 21 a 23 let z trestného činu podílnictví, čehož se dopustili tím, že obviněnému pomáhali rozprodávat odcizené věci, ač věděli, že pocházejí z trestné činnosti.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting