Lupič „vybílil“ tři domy za jedinu noc

9.8.

Lupič „vybílil“ tři domy za jedinu noc

Lupič „vybílil“ tři domy za jedinu noc

Z pondělí 6. na úterý 7. srpna tohoto roku se dosud neznámý pachatel vloupal do tří řadových rodinných domků v Chrudimi, ulici Dr. Jana Malíka. U jednoho z domků lupič vnikl do garáže, odkud měl volný přístup do suterénu i obývací části domu. V garáži se dostal do osobního vozidla Citroen Xsara, kde odcizil z peněženky finanční obnos v částce 6.200 korun. V suterénu domu pak lapka pokračoval v úspěšném lovu, když z další peněženky „utržil“ 9 tisíc korun. V obytné části pachatel prohledal pracovnu i obývací pokoj, kde se mu však zcizit nic nepodařilo. Dům nakonec opustil dveřmi vedoucími na zahradu. Jelikož se pobertovi napoprvé dařilo, zřejmě dostal chuť v činnosti pokračovat. U dalšího z domků tedy překonal zámek zadních dveří a vnikl dovnitř. Opět v garáži z vozidla Volkswagen Rabbit „sejmul“ z peněženky něco přes 3 tisíce korun. A aby svoje loupežné turné završil, dal si neznámý repete a vloupal se do třetího domu. V obývacím pokoji našel uložené peníze, Eura a platební kartu včetně PIN kódu, který zaznamenal její majitel na papírek a ke kartě přiložil. Policisty bylo zjištěno, že hned 7. srpna asi ve čtyři hodiny ráno vybral z bankomatu neznámý pachatel pomocí této odcizené platební karty částku 10 tisíc korun. Zloděj tak způsobil celkovou škodu ve výši téměř 36 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.2.

Muž skončil po požití tekutiny v nemocnici

Osmačtyřicetiletý muž z Pardubic se ve čtvrtek po poledni napil neznámé tekutiny na bázi louhu z plastové lahve.

Krimi celý článek
13.7.

Červnová loupež objasněna

K události došlo v jednom z barů v Hlinsku koncem června.

Krimi celý článek
26.8.

Žádáme svědky nehody o pomoc

Řidič Audi z místa dopravní nehody ujel. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Krimi celý článek
18.2.

Léky s pseudoefedrinem vezli z Polska

Obdobný nález se opakoval při kontrole dalšího občana naší republiky. Ve druhém případě šlo o 14 let mladšího Čecha, kterému je kladeno za vinu to, že přes hranice převezl 390 tablet léků stejného druhu.

Krimi celý článek
23.9.

Řítil se Pardubicemi vstříc smrti

Neznámý uvedl, že se svým vozidlem právě projíždí nočními Pardubicemi rychlostí 140 kilometrů v hodině

Krimi celý článek
2.11.

Neplaťte za zboží předem!

Důkladně si proto ověřte, s kým na internetu obchodujete a u neověřených zdrojů neplaťte za objednané zboží předem.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting