Lupič „vybílil“ tři domy za jedinu noc

9.8.

Lupič „vybílil“ tři domy za jedinu noc

Lupič „vybílil“ tři domy za jedinu noc

Z pondělí 6. na úterý 7. srpna tohoto roku se dosud neznámý pachatel vloupal do tří řadových rodinných domků v Chrudimi, ulici Dr. Jana Malíka. U jednoho z domků lupič vnikl do garáže, odkud měl volný přístup do suterénu i obývací části domu. V garáži se dostal do osobního vozidla Citroen Xsara, kde odcizil z peněženky finanční obnos v částce 6.200 korun. V suterénu domu pak lapka pokračoval v úspěšném lovu, když z další peněženky „utržil“ 9 tisíc korun. V obytné části pachatel prohledal pracovnu i obývací pokoj, kde se mu však zcizit nic nepodařilo. Dům nakonec opustil dveřmi vedoucími na zahradu. Jelikož se pobertovi napoprvé dařilo, zřejmě dostal chuť v činnosti pokračovat. U dalšího z domků tedy překonal zámek zadních dveří a vnikl dovnitř. Opět v garáži z vozidla Volkswagen Rabbit „sejmul“ z peněženky něco přes 3 tisíce korun. A aby svoje loupežné turné završil, dal si neznámý repete a vloupal se do třetího domu. V obývacím pokoji našel uložené peníze, Eura a platební kartu včetně PIN kódu, který zaznamenal její majitel na papírek a ke kartě přiložil. Policisty bylo zjištěno, že hned 7. srpna asi ve čtyři hodiny ráno vybral z bankomatu neznámý pachatel pomocí této odcizené platební karty částku 10 tisíc korun. Zloděj tak způsobil celkovou škodu ve výši téměř 36 tisíc korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.9.

Čelně se srazili při jízdě na bicyklech

Karambol dvou cyklistů ale nešetří muži zákona až tak často.

Krimi celý článek
18.12.

Policie pátrala po dezorientované staré ženě

Sedmasedmdesátiletá paní Ludmila Ždímalová odešla v neděli 16. prosince kolem šestnácté hodiny z Domova důchodců ve Skutči.

Krimi celý článek
17.12.

K tragédii došlo za Vysokým Mýtem

U řidiče nákladního auta policisté alkohol vyloučili provedenou dechovou zkouškou.

Krimi celý článek
7.1.

Slepice se mohly vrátit do kurníku

Jakmile dorazili k jeho domu, všimli si již před brankou stop, jejichž tvar a design byl shodný se stopami na místě činu.

Krimi celý článek
7.8.

Srazil cyklistu a ujel

Muž utrpěl lehké zranění, se kterým byl sanitou záchranné služby převezen do chrudimské nemocnice, kde ošetřující lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

Krimi celý článek
29.10.

Poznali ho, ačkoli byl maskován!

Dnes a denně se totiž kriminalisté setkávají s lidmi a ti jim mnohdy utkví v paměti a tak zkušený tým kriminalistů při zhlédnutí videozáznamu z kamerového zařízení prodejny měl jasno. Podezřelému nepomohlo ani to, že se při "práci" maskoval.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting