Malý chlapec způsobil několikatisícovou škodu.

19.9.

Malý chlapec způsobil několikatisícovou škodu.


Jak těžké je uhlídat svého sotva školkou povinného potomka, který má energii na rozdávání, o tom se přesvědčili rodiče 4letého chlapečka z Bohdanečska. Sotva tatínek jen na okamžik odešel opodál, došlo k „maléru“. Chlapec se zmocnil obalu nářadí, kterým poškrábal lak dvou zaparkovaných vozidel. Oznámení se dostalo až k policistům z Obvodního oddělení Lázně Bohdaneč. Vzhledem k věku (podezřelého), byla celá záležitost dle §159a/1 trestního řádu odložena. Čtyřleté dítě totiž určitě nemá takové rozumové schopnosti na to, aby bylo schopno rozpoznat následky takového jednání.
 
Co se týká náhrady škody, vše už řeší rodiče dítěte, kteří přislíbili, že náklady spojené s opravou laků karosérií samozřejmě uhradí. Malý „uličník“ svým počínáním rodičům zařídil zbytečné výdaje ve výši několika tisíců korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.11.

Druhý přijel „zachránit“ prvního

Oba případy postupují policisté ke správnímu řízení, ve kterém hrozí oběma řidičům pokuta ve výši 2.500 – 20.000 korun a zákaz řízení na 6 – 12 měsícům.

Krimi celý článek
1.12.

Policie varuje před kapsáři

Kapsáři nejsou jen osoby nevalného vzezření, ale mnohdy jsou to i lidé, kteří působí a chovají se velice kultivovaně.

Krimi celý článek
16.9.

Chytili je při vaření -perníku-

Oba zadrželi ve chvíli, kdy se z předem připraveného polotovaru snažili „odpařit finální produkt,“ čili pervitin.

Krimi celý článek
28.12.

Muž chtěl peníze na pokutu

Na linku 158 oznámeno užití stejné smyšlené záminky, tentokrát s odkazem na známost s vnukem dvaaosmdesátileté ženy.

Krimi celý článek
10.9.

Z návštěvy neodešla s prázdnou.

Jelikož to byly 50korunové mince, část měla směnit za papírové bankovky, zbytek utratit pro vlastní potřebu. Svého jednání lituje a za pomocí rodiny by ráda škodu uhradila. Přesto je případ vyšetřován jako podezření z trestného činu krádeže, za co by jí v případě soudem uznané viny hrozilo až dvouleté vězení.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting