Manželé uspořádali párty pro sousedy

2.8.

Manželé uspořádali párty pro sousedy

Manželé uspořádali párty pro sousedy

Minulý pátek sdělili pardubičtí kriminalisté ve zkráceném přípravném řízení podezření z trestného činu krádeže manželskému páru, který se měl celkem třikrát vloupat do stánků s občerstvením v Pardubicích.   První přijaté oznámení zaznamenali policisté z polabinského oddělení již 10. července. Na místě v tu chvíli neznámý pachatel způsobil škodu přesahující 10.tisíc korun. Terčem jeho zájmu se staly potraviny a alkohol.   Druhý případ se odehrál v noci z 16. na 17. července opět v sídlišti Polabiny. I odtud si v ten okamžik neznámý pachatel odnesl potraviny a alkohol v hodnotě kolem 9 tisíc korun. Ke třetímu případu došlo v pátek 29. července ráno, a opět v Polabinách. Tentokráte však spadla klec. Policisté na místě přistihli dvě osoby – muže a ženu ve věku 21 a 32 let. Při ověření totožnosti vyšlo najevo, že oba podezřelí jsou manželé. Na místě se policistům nijak nebránili a dobrovolně putovali služebním vozidlem k sepsání protokolů a podání vysvětlení. Dvojice se kriminalistům přiznala i ke dvěma předchozím případům s tím, že potraviny údajně zkonzumovali, v jednom případě dokonce pozvali na „hostinu“ i sousedy. Za jejich jednání jim v případě prokázání viny hrozí až dva roky odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

21.11.

Místo mobilu mouka

Rodina poškozené okamžitě zalarmovala policii a o této skutečnosti ihned informovala vedení České pošty.

Krimi celý článek
17.2.

Pomozte, prosím!

Bohužel i výsledek této pátrací akce nepřinesl žádný kladný výsledek.

Krimi celý článek
2.2.

Okradl přítelkyni

V první polovině ledna se však podezřelý, vzhledem ke svým dluhům, rozhodl své přítelkyni z domu odcizit nějaké šperky. Ty následně zpeněžil a peníze využil ve svůj prospěch. To vše bohužel bez vědomí poškozené.

Krimi celý článek
13.5.

Popáleného muže ve sběrných surovinách v Žamberku transportoval vrtulník do nemocnice

Plameny byly uhašeny obsluhou ještě před příjezdem hasičů, a to třemi hasicími přístroji. Celá událost byla hasiči zlikvidována v 9.15 hodin

Krimi celý článek
23.9.

Vloupal se do vysavače

V horní hranici pachateli hrozí až dvouleté vězení.

Krimi celý článek
3.6.

Zrekonstruovaná roubená chata lehla popelem

Při příjezdu hasičů na místo byl již zrekonstruovaný objekt v tzv. čtvrté fázi hoření (v této fázi již hrozí zřícení vnitřního i obvodového zdiva, komínů, schodišť apod. Činnost jednotek se zaměřuje na odkrývání a dohašování ohnisek požáru).

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting