Manželé uspořádali párty pro sousedy

2.8.

Manželé uspořádali párty pro sousedy

Manželé uspořádali párty pro sousedy

Minulý pátek sdělili pardubičtí kriminalisté ve zkráceném přípravném řízení podezření z trestného činu krádeže manželskému páru, který se měl celkem třikrát vloupat do stánků s občerstvením v Pardubicích.   První přijaté oznámení zaznamenali policisté z polabinského oddělení již 10. července. Na místě v tu chvíli neznámý pachatel způsobil škodu přesahující 10.tisíc korun. Terčem jeho zájmu se staly potraviny a alkohol.   Druhý případ se odehrál v noci z 16. na 17. července opět v sídlišti Polabiny. I odtud si v ten okamžik neznámý pachatel odnesl potraviny a alkohol v hodnotě kolem 9 tisíc korun. Ke třetímu případu došlo v pátek 29. července ráno, a opět v Polabinách. Tentokráte však spadla klec. Policisté na místě přistihli dvě osoby – muže a ženu ve věku 21 a 32 let. Při ověření totožnosti vyšlo najevo, že oba podezřelí jsou manželé. Na místě se policistům nijak nebránili a dobrovolně putovali služebním vozidlem k sepsání protokolů a podání vysvětlení. Dvojice se kriminalistům přiznala i ke dvěma předchozím případům s tím, že potraviny údajně zkonzumovali, v jednom případě dokonce pozvali na „hostinu“ i sousedy. Za jejich jednání jim v případě prokázání viny hrozí až dva roky odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

25.7.

Pod obehranou záminkou připravili seniory o úspory.

Pokud máte o osobách jakoukoliv informaci, kontaktujte nás na lince 158 nebo na telefonním čísle 974 580 660. Pomůžete tím objasnit nejen tento případ, ale předejdete další majetkové trestné činnosti.

Krimi celý článek
2.5.

Troufl si na zdravotně indisponovaného!

Policisté oddělení železniční policie řešili 26. dubna před halou nádraží ČD případ výtržnictví.

Krimi celý článek
21.7.

Smlouvu uzavřel na otce

Obviněn z podvodu a poškozování cizích práv

Krimi celý článek
19.2.

Řídila opilá a bez řidičského oprávnění

Vůz musela odstavit a vyzvednout ho přišel jeho majitel. I on musel policistům sdělit, jak se ke klíčům dostala, zda jí vozidlo půjčil, nebo si ho vzala bez jeho vědomí. O rok mladší muž uvedl, že mladá žena si původně šla do vozidla pouze pro nějaké věci,.

Krimi celý článek
25.5.

Záhadné zmizení

Uvnitř se nacházely několikatery kalhoty, tepláky, pánské spodní prádlo, dámské mikiny, kosmetika a MP4 přehrávač.

Krimi celý článek
21.10.

Maskovaný muž řádil v Třebové

Policisté nyní pátrají po muži vysokém 175 až 180 centimetrů, plnoštíhlé postavy ...

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting