Maskovaný muž řádil v Třebové

21.10.

Maskovaný muž řádil v Třebové

Maskovaný muž řádil v Třebové

V noci z neděle 17. na pondělí 18. října krátce před půl třetí hodinou ranní došlo v jednom z restauračních podniků v České Třebové k loupežnému přepadení. Maskovaný muž zde přistoupil k obsluze a pod pohrůžkou použití zbraně požadoval vydání peněz. Z obavy o svůj život mu zaměstnankyně vydala finanční hotovost v hodnotě několika tisíc korun. Ke zranění obsluhy naštěstí nedošlo.   Policisté nyní pátrají po muži vysokém 175 – 180 centimetrů, plnoštíhlé postavy, který měl v době přepadení na obličeji celogumovou masku, oblečen byl do béžové bundy s límečkem, světlemodrých riflí, a mluvil plynule česky.   Policisté žádají všechny spoluobčany, kteří mohou jakoukoliv informací přispět k objasnění případu, ať volají na linku 158 nebo své informace sdělí na kterékoliv obvodní oddělení policie.   V letošním roce je to již šestadvacáté přepadení, ale z toho se jich policistům podařilo objasnit sedmnáct. Devíti případy loupeží včetně tohoto se muži zákona zabývají.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.1.

Plameny zničily střechu rodinného domu

Při příjezdu hasičů na místo bylo zjištěno, že střecha objektu je celá v plamenech. Uvnitř domu se nacházela starší žena, kterou se podařilo včas z objektu vyvézt, a to oznamovatelem požáru na tísňovou linku hasičů.

Krimi celý článek
20.3.

Rána revizorovi

Cestující se dožadoval levnější jízdenky předložením dokladu, jehož pravost se revizorovi nezdála. Požadoval po něm další dokument, ale místo nich se dočkal pouze vyražení veškerých dokladů z ruky v nichž je držel a následné rány do obličeje.

Krimi celý článek
12.2.

Na kradené věci si s sebou přivezl dvoukolák

Opakovaně prohledal celou kuchyň, aby si na závěr uvařil polévku.

Krimi celý článek
10.1.

Poškozený přišel o telefon.

Ten dne 7. ledna 2017 navštívil v Hlinsku jedno restaurační zařízení, kde si položil svůj mobilní telefon značky Apple iPhone 6S na stůl. Zde pak stačila velmi malá chvilka nepozornosti a neznámý pachatel mu tento telefon ze stolu odcizil. Předběžná škoda činí necelých 14.000 korun.

Krimi celý článek
23.5.

Zboží prý našel na ulici.

Osmatřicetiletý cizinec je i navzdory nízké ceny kalhot (250 korun) podezřelý z krádeže ve druhém odstavci, neboť v minulosti byl za obdobný skutek potrestán. Za takové jednání mu v případě prokázání viny hrozí tříleté vězení.

Krimi celý článek
12.12.

Zoufalá žena vyskočila z hořícího domu

Dramatické chvíle zažili ve čtvrtek 11. prosince obyvatelé jedné z bytovek na sídlišti u Zámečku v Rudolticích

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting