Maskovaný muž řádil v Třebové

21.10.

Maskovaný muž řádil v Třebové

Maskovaný muž řádil v Třebové

V noci z neděle 17. na pondělí 18. října krátce před půl třetí hodinou ranní došlo v jednom z restauračních podniků v České Třebové k loupežnému přepadení. Maskovaný muž zde přistoupil k obsluze a pod pohrůžkou použití zbraně požadoval vydání peněz. Z obavy o svůj život mu zaměstnankyně vydala finanční hotovost v hodnotě několika tisíc korun. Ke zranění obsluhy naštěstí nedošlo.   Policisté nyní pátrají po muži vysokém 175 – 180 centimetrů, plnoštíhlé postavy, který měl v době přepadení na obličeji celogumovou masku, oblečen byl do béžové bundy s límečkem, světlemodrých riflí, a mluvil plynule česky.   Policisté žádají všechny spoluobčany, kteří mohou jakoukoliv informací přispět k objasnění případu, ať volají na linku 158 nebo své informace sdělí na kterékoliv obvodní oddělení policie.   V letošním roce je to již šestadvacáté přepadení, ale z toho se jich policistům podařilo objasnit sedmnáct. Devíti případy loupeží včetně tohoto se muži zákona zabývají.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.8.

Požár ve Štefánikově ulici

Požár se podařilo uhasit sousedům, kteří přivolali hasiče. Ti ihned po příjezdu byt zkontrolovali a požár zcela zlikvidovali v 19.05 hodin.

Krimi celý článek
5.6.

Koza jen v šoku, kůň i raněn

V polorozbořeném objektu bývalé pily se do sklepních prostorů propadla koza, která se pravděpodobně polekala bouřky.

Krimi celý článek
26.4.

Šest jednotek hasičů vyjíždělo v neděli 24. dubna v 21.30 hodin k požáru trafa trakčního vedení na železničním koridoru do Trnávky na Přeloučsku.

Ve zděné hale hořela v oddělených kójích trafa (bez oleje). Požár hasiči dostali pod kontrolu v 23.45 hodin. Příčinou vzniku požáru byl zkrat.

Krimi celý článek
26.8.

Z oken bytu vycházel hustý dým

Hasiči požár zlikvidovali během okamžiku.

Krimi celý článek
18.6.

V Markovicích se střel motocykl s osobním vozidlem.

Motocykl se v prostoru křižovatky střetl s vozidlem Škoda Fabia, které řídil 19letý muž. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření chrudimských policistů.

Krimi celý článek
27.8.

Za přebrání manžela si vyhrožovaly smrtí

Osoba, k jejíž adrese vše směřovalo, i její příbuzní, dostali strach, že se tak opravdu stane, proto se oznámení dostalo na policii.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting