Maskovaný muž řádil v Třebové

21.10.

Maskovaný muž řádil v Třebové

Maskovaný muž řádil v Třebové

V noci z neděle 17. na pondělí 18. října krátce před půl třetí hodinou ranní došlo v jednom z restauračních podniků v České Třebové k loupežnému přepadení. Maskovaný muž zde přistoupil k obsluze a pod pohrůžkou použití zbraně požadoval vydání peněz. Z obavy o svůj život mu zaměstnankyně vydala finanční hotovost v hodnotě několika tisíc korun. Ke zranění obsluhy naštěstí nedošlo.   Policisté nyní pátrají po muži vysokém 175 – 180 centimetrů, plnoštíhlé postavy, který měl v době přepadení na obličeji celogumovou masku, oblečen byl do béžové bundy s límečkem, světlemodrých riflí, a mluvil plynule česky.   Policisté žádají všechny spoluobčany, kteří mohou jakoukoliv informací přispět k objasnění případu, ať volají na linku 158 nebo své informace sdělí na kterékoliv obvodní oddělení policie.   V letošním roce je to již šestadvacáté přepadení, ale z toho se jich policistům podařilo objasnit sedmnáct. Devíti případy loupeží včetně tohoto se muži zákona zabývají.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

1.7.

Černé skládky

Za zbavování se odpadků hrozí pokuty.

Krimi celý článek
23.5.

Zboží prý našel na ulici.

Osmatřicetiletý cizinec je i navzdory nízké ceny kalhot (250 korun) podezřelý z krádeže ve druhém odstavci, neboť v minulosti byl za obdobný skutek potrestán. Za takové jednání mu v případě prokázání viny hrozí tříleté vězení.

Krimi celý článek
24.2.

Při krádeži ho přistihla ostraha

Jelikož byl podezřelý muž v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán za podobný delikt, hrozí mu za tento přečin krádeže až tři roky strávené ve vězení.

Krimi celý článek
22.2.

Firemní audinou demoloval jiné vozy

Posléze se ukázalo, že zase tak jednoduché to ale nebude. Vůz byl totiž registrován na firmu.

Krimi celý článek
14.11.

Druhý přijel „zachránit“ prvního

Oba případy postupují policisté ke správnímu řízení, ve kterém hrozí oběma řidičům pokuta ve výši 2.500 – 20.000 korun a zákaz řízení na 6 – 12 měsícům.

Krimi celý článek
25.8.

Motocyklista utrpěl lehké zranění

Střetu s autem ale zabránil.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting